vb كار هاي حرفه اي

ali313

Member
كسايي كه در اين زمينه علوم و تجارب خوبي دارن خودشونو معرفي كنن قيمت خدماتشونو هم بدن (اعم از لايسنس و پشتيباني و مديريت و...)
تا افرادي مثل من كه (علم و تجربه و وقت) براي نگهداري فروم ندارن پيمانكاري اين كار رو به افراد واجد شرايط بدن
موضوعات عمومي رو اينجا مطرح كنيد مباحث تجاري تر و خصوصي رو هم به من pm بزنيد(من يه خورده عجله هم دارم)

تشكر:rose:

sparksun

Member
كسايي كه در اين زمينه علوم و تجارب خوبي دارن خودشونو معرفي كنن قيمت خدماتشونو هم بدن (اعم از لايسنس و پشتيباني و مديريت و...)
تا افرادي مثل من كه (علم و تجربه و وقت) براي نگهداري فروم ندارن پيمانكاري اين كار رو به افراد واجد شرايط بدن
موضوعات عمومي رو اينجا مطرح كنيد مباحث تجاري تر و خصوصي رو هم به من pm بزنيد(من يه خورده عجله هم دارم)

دوست داشتید می تونید با من تماس بگیرید
کار های دولتی و شخصی زیادی رو انجام دادیم و برای پشتیبانی بدلیل حجم بالا درخواست ها در ماه تعداد کمی رو ساپورت می کنیم تا کیفیت و کار زیر سوال نره
اگر عجله دارید زود تر تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم رو با شما داشته باشیم
شماره و ایمیل من در امضاء هست
موفق باشید
بهرام

ضمن رعایت ادب و احترام به دوستانی که آمادگیشون را اعلام کردن

عرض کنم خدمتتون که من هم یه 6 سالی سابقه دارم!

Farsivb

Member

سلام.ما هم می توانیم تمامی خدمات ویبولتین رو برای شما انجام بدیم.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به فروم ما نیز مراجعه کنید :

http://www.farsivb.com/forum

ali313

Member
خيلي ممنون
يه گرفتاري كوچيك برام پيش اومده
بزودي باهاتون تماس ميگيرم
بازم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا