toon boom - anime studio

aakooma

Member
درود به همه:rose:
یکی از دوستان من داره این دو نرم افزار رو یاد میگیره
از من خواست تا درباره ی بازار کارش تحقیق کنم
میشه لطفا بگید چطور باید کار پیدا کنه ؟ سایت خاصی داره ؟
و حقوق یه انیماتور مسلط به این دو نرم افزار حدود چقدره؟

rainbmaya

Active Member
یه رزومه درست کن و به شرکت های تولید انیمیشن ارسال کن ( البته الان همه در حال تعطیل شدن هستن ! ) بر اساس رزومه باهاشون در مورد نحوه دریافت دستمزد به توافق میرسی و بقیه ماجرا...
شما اول کار خوب تولید کن، کار برات خودبخود درست میشه. کار خوب ها. خوب . ( البت کار خوب و انیمه خوب بتونی بزنی که تو ایران نمیمونی ، احتمالا میری ... )

aakooma

Member
سپاسگذارم که جواب دادین مشکل رفیق من همینه...جایی برای کار نیست.....اصلا از کجا میشه این شرکت ها رو پیدا کرد ؟ شما به چه کاری میگی خووب ؟

rainbmaya

Active Member
الان بخاطر نبود بودجه تقریبا شرکتها تعطیل و یا نیمه تعطیل هستن. برای پیدا کردنشون هم یه سر به اینترنت بزن و جستجو کن ، حتما یابنده ای . قبلا سایتهایی مثل سینمای مستند و تجربی لیست شرکتها و کارگردانها رو میزد الان نمیدونم. میتونید یه سر به سایت آسیفا هم بزنید. کار خوب یعنی کاری که انیمه خوب داشته باشه نیازی به طراحی و لوکیشن آنچنانی نیست. اگه متحرکسازی بلد باشی همیشه برات کار هست. متحرکسازی خوب یعنی کار با کیفیت.

Mehrdad155

کاربر فعال
یکی از دوستان من داره این دو نرم افزار رو یاد میگیره
از من خواست تا درباره ی بازار کارش تحقیق کنم
میشه لطفا بگید چطور باید کار پیدا کنه ؟ سایت خاصی داره ؟
و حقوق یه انیماتور مسلط به این دو نرم افزار حدود چقدره؟

یکیش هم بلد باشه کافیه که صد البته ToonBoom یه چیز دیگه است. بازار کارش همونطور که دوستامون گفتن بستگی به خودش داره.
تو انیمیشن حرکات و زمان بندی یا ریتم مناسب است که کار را قشنگ میکنه.بیشتر رو این چیزا کار کنید.

باید حتما یه سایت برا خودش بسازه و کارهاش رو بذاره تو اون . بازار انیمیشن یعنی نمونه کار درست.
برای حقوقش : اگر برنامه را در حد صد در صد هم بلد باشه ولی از انیمیشن چیزی ندونه هیچ فایده ای نداره.مگر اینکه بخواد تو یه استودیو اپراتور کامپیوتر باشه یا اینکه برنامه را آموزش بده.

جدیدترین ارسال ها

بالا