thumbnails picture load

AV_3SG

Member
سلام
من یه پلاگین یا یه نمونه می خوام که بتونه عکس ها رو به صورت thumbnails نشون بده و قابلیت بزرگ نمایی و save داشته باشه
با تشکر

AV_3SG

Member
با تشکر از لطفت ولی من هر چه قدر نگاه کردم نتونستم خودم به صورت پیش فرض مسیر بدم اگه میشه به من کمک کنید تا یه مسیر رو به صورت پیش فرض معرفی کنیم تا تمام عکس های داخل اون مسیر رو لود کنه

naseronline

Well-Known Member
اينم يه نمونه كه خيلي وقت پيش درست كرده بودم... شما بايد تلفيقي از دو مثال رو بكار ببريد...

پیوست ها

• SlideShow.zip
    59.4 کیلوبایت · بازدیدها: 55

AV_3SG

Member
با تشکر از لطفتون ولی من الان حدود 1 ساعته که دارم با هر دو تا مثال ور می رم ولی نتونستم به نتیجه ای برسم تو مثال اول اگه help پلاگین بود شاید می شد یه کاری کرد من می خوام که تو مثال اول مسیر رو به صورت پیش فرض بدی
مثلا خود پروژه توی پوشه Image تمامی فایل ها با پسوند jpg رو اضافه کنه
ممنونم

naseronline

Well-Known Member
تو اون مثال از پلاگين پلاگي استفاده شده...مثال test_image_viewer از مثال هاي برنامه رو ببين..
کد:
Program Files\Multimedia Builder498\Samples\495_examples\images

آخرین ویرایش:

AV_3SG

Member
از توجه شما خیلی ممنونم من تمام اون مثال ها رو نگاه کردم ولی توی هیچ کدوم از اونها از پلاگین پلاگی استفاده نشده بود من از مثالی که همون که همون اول گذاشته بودین می خوام استفاده کنم ولی متاسفانه تو اون مثال نمی تونم مسیر رو به صورت پیش فرض قرار بدم یعنی تو اونجایی که می دونم باید به جای open file یه مسیر خاصی داده بشه و قبل از اونم باید از دستور search for file استفاده کرد ولی حالا مشکل اینجاست که نمی دونم با چه دستوری و به چه صورتی باید اون فایلهای پیدا شده از طریق سرچ رو به دستور پلاگین منتقل کنم
یا لاقل اگرفایل help پلاگین بود شاید می شد یه کاری کنم تا بیشتر از این وقت شما رو نگیرم
متشکرم

naseronline

Well-Known Member
منظور من از اون مثال، مثال اولي بود كه خودم واستون قرار داده بود.. توي اون از پلاگي استفاده شده...
دوست عزيز پلاگين پلاگي يه هلپ كامل داره كه مي توني از توي اون فرامينشو نگاه كني... من يه مثال ساده بدون پلاگين واست درست كردم... همون چيزايي كه اون اول خواسته بودي...

پیوست ها

• imagetest.zip
    44.3 کیلوبایت · بازدیدها: 40
آخرین ویرایش:

AV_3SG

Member
با عرض شرمندگی بازم سلام
من خواهشم اینه که مثالی رو که همون اول آقا ناصر گذاشته بودند رو به صورت پیش فرض یه مسیر رو بهش بدیم مثلا وقتی که کاربر روی کلید open کلیک می کنه تمام عکس های موجود توی پوشه <SrcDir>\Image\ لود بشن و بقیشو من خودم درست کردم و مشکلی نداره و فقط نمی تونم همین مسیر پیش فرض رو بهش بدم البته من فایل help پلاگی رو نگاه کردم ولی نتونستم کاری بکنم
خدا شاهد ازصبح روی این دستور موندم نمی دونم چکار کنم
من فایل helpاین پلاگین رو میذارم تا استادید و دوستان یه نگاهی بندازن بلکه فرجی تو کاره من باز شد
مشاهده پیوست manual.zip
خواهش می کنم که یه کمکی به من بکنید از همتون ممنونم

آخرین ویرایش:

AV_3SG

Member
دوستان خواهش می کنم یه راهنمایی در مورد پلاگین پلاگی و مشکلی که پست قبل به شما گفتم بکنید از دیروز تا حالا به خدا صد بار به این جا اومدم بد جوری تو این مشکل گیر کردم
با تشکر

ubuntu

Member
به اين پوشه برين:
Plugins\PluginIndex\..
فايل PlugIndex را باز کنيد.
از ليست گزينه‌ي پلاگي رو انتخاب کنيد.
حالا تمام دستورات پلاگي با توضيحات کامل اونجا هستن.

AV_3SG

Member
ازتون ممنونم ubuntu ولی شما اگه توجه کنی من خودم فایل help پلاگین رو گذاشتم
من یه جای این پلاگین و مثالی که همون اول گذاشته شده بود مشکل دارم اونم اینکه من توی مثال اول نمی تونم اول یه سرچ فایل تعریف کنم بعدش دستورو بدم که تمام فایل های پیداشده به پلاگین پلاگی معرفی بشن و پلاگین اون فایلهای پیدا شده رو توی قسمت هایی که تعریف شدن قرار بده
ازتون خواهش می کنم که اول شما اون مثال اول رو یه نگاه بندازین منو راهنمایی کنین
توی اون مثال کاربر از browse for folder مسیر عکس های مورد نظرشو انتخاب می کنه ، ولی من می خوام که اون مسیر رو به صورت پیش فرض من تعریف کنم و تمام عکس های داخل اون مسیر همشون به صورت اتوماتیک نمایش داده بشن

اینم لینک مثال اول که من توی مسیر دهیش مشکل دارم (یعنی نمی تونم یه مسیر رو اول تعریف کنم و بعد تمام فایل های داخل اون مسیر رو add کنم

http://naser32.persiangig.com/other/ImageViewer.zip

بازم از توجهتون ممنونم

آخرین ویرایش:

ubuntu

Member
توي اون مثال پلاگ اين پلاگي فقط نقش پنجره open و اعمال مربوط به اون رو داره و بقيه‌ي مثال کاملاً با امکانات خود mmb ساخته شده. اگه دقت کرده باشين با دستور search for file همون اتفاقي ميفته که با پلاگي افتاده ولي فقط همه عکس هاي موجود استخراج ميشن. اين چيزي که شما مي‌خواهيد اصلاً ربطي به plugy نداره!:shock:

naseronline

Well-Known Member
ubuntu توي اون مثال پلاگ اين پلاگي فقط نقش پنجره open و اعمال مربوط به اون رو داره و بقيه‌ي مثال کاملاً با امکانات خود mmb ساخته شده. اگه دقت کرده باشين با دستور search for file همون اتفاقي ميفته که با پلاگي افتاده ولي فقط همه عکس هاي موجود استخراج ميشن. اين چيزي که شما مي‌خواهيد اصلاً ربطي به plugy نداره!
منم همينو مي گم... تو صفحه قبل من واسشون يه مثال گذاشتم... حال چه اجباريه از پلاگي استفاده بشه ؟! واسه همين مي گم من تا جايي كه مي تونستم كمكشون كردم..

AV_3SG

Member
چون من می خوام حدودا 300 تاعکس رو به صورتی thumbnailsنشون بدم پس اون مثال قبل امکان پذیر نیست و حجم کار خیلی بالا میره

ubuntu

Member
حجم کار بالا نميره. چون اگه 1000 تا هم عکس بزارين باز هم به دسته هاي 6 تايي شکسته مي‌شن. حالا شما دوست دارين تعداد جا رو از 6 با 15 يا هر عدد ديگه‌اي انتقال بدين. درضمن مي‌تونيد براي راحتي کاربر يک ليستباکس ديگه هم بسازين و تعداد دسته ها رو در او قرار بدين. مثلاً اگه 12 تصوير باشه به دو دسته شکسته مي‌شه و در ليست باکس اين جوري نمايش داده مي‌شه:
G1
g2
که g1 نشانه دسته‌ي 6 تايي اول از تصوير ها و g2 دسته دوم و الا آخر...

hossein_mmb

Member
سلام. قبلا هم اين موضوع مطرح شده بود و من مثال رو بهينه كردم و گذاشتم.
دوباره براتون مي ذارمش.
اميدوارم مشكلتونو حل كنه.
كافيه ابتدا برنامه رو كامپايل كنيد بعد يك پوشه با نام images در مسيري كه فايل رو كامپايل كرديد درست كنيد و عكسهاتونو توش بريزيد.
حالا اگه روي دكمه Gallery كليك كنيد محتويات اون پوشه رو نشون مي ده

پیوست ها

• newimagegallery.zip
    134.6 کیلوبایت · بازدیدها: 46

manoto129

New Member
سلام ممنون ازمثال منم همین مشکل روداشتم
فقط درمثالی که گفتین میخوام slide بزارم که هنگام اجرا وخروج عکس ها به صورت slide داردراتوران به نمایش درآید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا