علمی تخیلی Spy Bug-2

Yar.kh

Member
سلام
این کار رو قبلا گذاشتم اینجا ولی مشکلات زیادی داشت.
توی این یکی روی متریال ها کار شده و نورها هم بهتر شد. ولی هنوز هم مشکل داره و نیاز به نظرات شما دارم.

دوستان لطفا نظر بدید و اشکالات رو بگید. میدونم از نظر خیلی از اساتید کار ضعیفه و افتخار پست گذاشتن نمیدن اما برای بهتر شدن کارهای ضعیف نیاز به نقد هست. :rose:

* چون کار تغییرات زیادی داشت پست جداگانه زدم. :snap:

MAX2012- Vray2 - PS

پیوست ها

• 1final.jpg
    1final.jpg
    123.7 کیلوبایت · بازدیدها: 36
  • 2-final.jpg
    2-final.jpg
    411.1 کیلوبایت · بازدیدها: 55
آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
ببین یار.خ جان
الان از خودت چی میخوای ؟
یه کار رئال؟یا اسباب بازی در حد همین رندر استادیو؟

اگه میخوای رئال باشه خیلی کار داره حتی خوده مدلینگ ، الان بدن این سوکسمون اصا هیچ تناسبی با اعضای دیگش نداره یعنی هیچ کدوم از اعضا به هم نمیخورن بهت پیشنهاد میکنم
عکس سوسک بگیر و همه جای بدنشو دقیق ببین تا بتونی ربات خوبی ازش در بیاری
این جور طرح ها نیاز داره اول خوده حیوون رو بررسی کنی و بعدش اونو تو ذهنت برگردونی به اون چیزی کی میخوای و حتما روی کاغذ پیادش کنی تا خیلی راحت با زیبایی تمام بتونی مدلش کنی
به لینک های پایین یه سری بزن

http://www.cgart.ir/challenges/biomachines/
cgart.ir/fa/node/16494

موفق باشی
یا علی

Yar.kh

Member
ببین یار.خ جان
الان از خودت چی میخوای ؟
یه کار رئال؟یا اسباب بازی در حد همین رندر استادیو؟
ممنون از نظرت. لینک ها خیلی برام جالب بود. بخصوص که دیدم این همه طرح حرفه ای ایرانی توی این حوزه هست. خیلی برام جذاب بود.
در مورد کار خودم اینو بگم که قرار نبود مدلینگ کار خیلی سنگین بشه. چون بیشتر تمرین متریال و استودیو مد نظرم بود. در کنار این خواستم یه تست توی فضای تخیلی هم بزنم.
کار اولم در این زمینه بود و هیچ رفرنسی هم نداشتم.
+ هدفم کارهایی مثل مدلهایی که توی لینک شما گذاشته بودن نبود!
یعنی یک مدل فضایی که برای فیلم های تخیلی بدرد میخوره رو نمی خواستم. بلکه یک مدل مد نظرم بود که قابلیت اجرا داشته باشه. اگه دقت کرده باشید مثلا مدل مفصل پا خیلی ساده قابل اجرا توی واقعیت هست و سوسک هم میتونه با این سیستم حرکت کنه.
و چون یه سوسک جاسوسی هست کافیه یک سیستم حرکت ساده و دو تا دوربین داشته باشه.

به هر حال از نظر همه دوستان استفاده کردم. سعی می کنم توی کارهای بعدی به کار ببندم

Mehran coyote

Well-Known Member
+ هدفم کارهایی مثل مدلهایی که توی لینک شما گذاشته بودن نبود!

اره منم میدونم چنین چیزی نمیخواستین بشه
ولی خواستم بگم یکم با قلمو کاغذ پیش بریم عالی میشه

تقریبا تمام اثرهای این دوستان طرح دو بعدی زده شده واسش
شما هم یه روبات به همین سادگی میتونید خیلی جالب طراحی کنید فقط کافیه اعضا شکلو شمایل متناسبی با هم داشته باشن و من لینک ها رو بابت همین دادم که تناسب کارو فقط ببینی :د

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا