Psp ، Ps3 یا Xbox 360 مسئله این است ؟!

Shaheen

New Member
توضیح خواصی ندارم عنوان تاپیک گویای همه چی هست ... میخوام یکیش رو بخرم اما در این زمینه بیل میرم اساتید فن یاری بفرمایند....

فقط لطفا دلیل بیارید ممنون ... :)

آخرین ویرایش:

hoom

Active Member
مسئله PSP جداس، باید ببینید که فقط توی خونه میخواهید بازی کنید و یا بیرون هم با خودتون یه کنسول میخوایید داشته باشید، کیفیت بازیها به اون دوتای دیگه نمیرسه ولی در حد خیلی قابل قبولی هستش.
گرافیک XBox360 و PS3 تقریبا در یه سطح هستن، هرچند که توی بعضی بازیها XBox 360 امتیاز بیشتری رو توی گیم اسپات گرفته.
کنسول PS3 هنوز هک نشده و باید بازیهای اون رو همه اصل بخرین که حدود 60 هزار تومن به بالا هستن. کنسول XBox360 رو با حدود 30 تا 40 هزار تومن میشه بدین هک کنن و یا خودتون انجام بدین که خیلی راحت هم هستش، بعدش بازیها رو یا داونلود و رایت کنید و یا کپی بخرین که حداکثر 5 هزار تومن هستن.
تعداد بازیهای انحصاری (که فقط برای XBox 360 اومده ) خیلی بیشتر از بازیهای انحصاری PS3 هستش.
در کل اگر دنبال بازهایی مثل GT5 و یا MGS نیستید من شدیدا XBox360 رو توصیه میکنم.

Shaheen

New Member
مسئله PSP جداس، باید ببینید که فقط توی خونه میخواهید بازی کنید و یا بیرون هم با خودتون یه کنسول میخوایید داشته باشید، کیفیت بازیها به اون دوتای دیگه نمیرسه ولی در حد خیلی قابل قبولی هستش.
گرافیک XBox360 و PS3 تقریبا در یه سطح هستن، هرچند که توی بعضی بازیها XBox 360 امتیاز بیشتری رو توی گیم اسپات گرفته.
کنسول PS3 هنوز هک نشده و باید بازیهای اون رو همه اصل بخرین که حدود 60 هزار تومن به بالا هستن. کنسول XBox360 رو با حدود 30 تا 40 هزار تومن میشه بدین هک کنن و یا خودتون انجام بدین که خیلی راحت هم هستش، بعدش بازیها رو یا داونلود و رایت کنید و یا کپی بخرین که حداکثر 5 هزار تومن هستن.
تعداد بازیهای انحصاری (که فقط برای XBox 360 اومده ) خیلی بیشتر از بازیهای انحصاری PS3 هستش.
در کل اگر دنبال بازهایی مثل GT5 و یا MGS نیستید من شدیدا XBox360 رو توصیه میکنم.

دوست عزیز ممنون بابت توضیحات کاملتون... خیلی عالی بود... در واقع باید بگم اینکه بتونم بیرون از خونه هم کنسول بازیم رو همرا داشته باشم واقعا جذابه اما برای من حیاطی نیست...

دو موردXBox360 و PS3 توضیحات جالبی و کافیی دادید مطئننا دلم نمیخواد برای هر بازی 60 دلار پول بدم...!

فقط دو سوال در مورد XBox360 :

1- آیا هکش اینقدر راحت هست که از پسش بر بیام؟

2- من ایران نیستم که بازیهای کپیش رو بخرم آیا وفور بازیهاش در اینترنت برای دانلود به اندازه قابل قبول هست ...؟!

ممنون.

hoom

Active Member
خواهش میکنم، بله هکش خیلی راحته، فقط به یه کارت PCI SATA احتیاج دارین که از توی eBay هم میتونین راحت پیدا کنید و حدود 15 دلار قیمتشه. طریقه باز کردن و بقیه چیزها رو هم بصورت فیلم توی Youtub هستش که از روی اونا میتونین ببینید و انجام بدین، هر وقت خریدین میتونین به من یه پیغام بدین که براتون لینکش و اینا رو بفرستم. یه متن PDF هم هستش که تمامی مراحل هک رو قدم به قدم و با عکس و اینا توضیح داده، من خودم با اولین بار انجامش دادم.
اگر اینترنت سریع دارین که روش داونلود حرف نداره، تمام بازیها رو برای داونلود میتونین پیدا کنید که دویست و خورده ای هستن، بیشتر بازیهایی مثل GTA4 رو هم که چند روز قبل از اینکه به بازار بیان توی دانلود میذارن، اینه که برای این هم مشکلی ندارین.
برای کپی کردن بازیها به یه درایو مخصوص سامسونگ احتیاج دارین که من خودم حدود 30 یورو خریدم، اینطوری بازیهایی رو که حوصله داونلودشون رو نداشته باشم یا راهنماشون رو توی اینترنت پیدا نکنم از ویدئو کلوب میگیرم و کپی میکنم و دوباره پس میدم. اینه که با یه XBox360 برخلاف PS3 همه راهها براتون بازن.
من خودم همین مشکل شما رو داشتم و خیلی فکر کردم و آخرش هم رفتم فروشگاه که PS3 بخرم ولی نمیدونم چی شد که یه دفعه همونجا تصمیمم عوض شد و XBox360 خریدم. چند روز اول کمی ناراحت بودم که چرا XBox360 خریدم ولی به مرور زمان که هکش کردم و دیدم چقدر امکانات داره و چقدر کارها میشه باهاش کرد، خوشحالم که تصمیم درستی رو گرفتم.
راستی اگر خواستین بخرین به برچسب شماره سریال روی جعبه دقت کنید که 175w و FDOU روش نوشته باشه که مادربردهای جدید هستن که مشکل گرما و اینا هم دیگه ندارن.

جدیدترین ارسال ها

بالا