pen tool ???

ofoqe

Banned
سلام اول از هر چيز عيدتون مباركككككككككككككككككك سال خوبي داشته باشين همه و همه

اما سوال مي خواستم بپرسم كار اين pen tool اخه چيههههههههههههههههه ديونم كرد اصلا بدر مي خوره يانه بدرد چي و چه جوري

باور كنين اين بيشعوره الان شايد 1 سالي ميشه داره منو ميخوره و ديگه كم اوردم :razz:

سلام
اول از همه سال نوت مبارک
هیچ چیزی توی هیچ برنامه ای پیدا نمیشه که اضافه باشه چون برای هر کدوم از اون tools ی که شما میبینید کلی تلاش شده و .....
pen tools استفادههای زیادی داره کمترینش هم همینه که باهاش میتوی متن رو روی 1 خط بنویسی
بعضی ها کامل کردن طرح استفاده می کنن و یعضی دیگه هم برای طراحی !!!!!
اما درکل کارایش زیاده فقط کارکردن باهاش 1 خوره طول میکشه چون باشد قلقش بیاد دستت !

آخرین ویرایش:
عید شما هم مبارک باشه .
party4.gif

و در جواب سوالتون باید بگم که از اين ابزار براي ايجاد منحني هاي هموار و يكنواخت استفاده مي شود و به نظر من در طراحی آرم هم ابزار خیلی خوبیه .
skipping%20rope.gif

memol_515

Active Member
دوست عزیز، راجع به pentool خیلی توی این فروم بحث شده ، یه مقالۀ آموزشی بسیار کامل هم فکر کنم بارزام جان توی قسمت آموزش و مقالات همین جا به صورت pdf گذاشتن! به همین اسم pentool .
یه سرچ بزن،حتمآپیدا میکنی.

خوش باشید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
عید شما هم مبارک باشه.

خیلی از کاربردای این ابزار رو بچه ها گفتن. در تکمیل صحبت بچه ها این ابزار شاید یکی از اساسی ترین و پرکاربردترین ابزار طراحا باشه. من که خودم که هیچی هم بلد نیستم از این ابزار خیلی استفاده میکنم چه برسه به طراحا و اساتید! در کل این ابزار یکی از ابزارایی که بوسیله اون میشه هر جور منحنی با میزان قوس دلخواه رو ایجاد کرد. مهمترین ابزار کار طراحای دیجیتال پیتینگ برای دورگیری و رسم خطوط اسکچ به حساب میاد. برای کسایی که وکتورایز انجام میدن شاید این ابزار حساسترین ابزار باشه. و خیلی استفاده های دیگه.

فقط به قول بچه ها استفاده ازش یه شرایط خاص و تمرین زیاد میخواد.

ofoqe

Banned
سلام
ممنونم از همه عزيزان كه لطف كردن و جواب دادن خب جالب بود ولي به قوله شما بايد وقت گذاشت و ... اميدوارم بتونم ازش استفاده كنم
ممنون شب و روزتون خوش

nima_dsnr

کاربر VIP
فقط یک چیز می تونم بگم:
اگه کار با پن رو تا حد زیادی بلد شدی بدون 95% از نظر گرافیک مشکلت حل شده.
چون واقعا همه جور شکل رو می تونی باهاش رسم کنی...
یکی دیگه از کاربردهاش که من سعی می کنم ازش استفاده کنم همین دیفیس فونت هست .
پیشنهاد می کنم از همین الان کار رو باهاش شروع کن.
برای شروع این مقاله رو بخون. بقیش هم فقط تمرین :
http://www.majidonline.com/page.php?page=content&op=cntshow&code=309

ofoqe

Banned
سلام
نيما جان خيلي ممنونم مقاله رو گرفتم خيلي جالب بود ممنونم ازت كمك بزرگي كردي از شما و بقيه عزيزان ممنونم

omidsas

Member
با توضیحات خوب دوستان چیز دیگه ای برای گفتن نمونده اما یه چیزی تو ذهنم هست دوست دارم بگم به نظر من تنها ابزار فتوشاپ که تونسته کاربراشو از استفاده نرم افزارهای وکتور مثل کرل تا حدودی قانع کنه همین ابزاره واقعا فوقالعاده هستش راستی اگه خواستی دقیقتر بدونی که باهاش چه چیزایی میشه ترسیم کرد همون ابزار شیپی که داخل فتوشاپ هست متولد همین ابزاره، شیپ های جدیدتر هم میتونی با یه سرچ زدن تو سایت و مخصوصا تاپیک بانک شیپ پیدا کنی

alireza-metal

Active Member
نه عزیزم این حرف رو نزن !

pen tool مال خودش خدائی هست تو فتوشاپ و خیلی بعضی کارها رو آسونتر کرده و کارهائی میشه باش انجام داد که با هیچ ابزاری نمیشه اون کار رو انجام داد !

فقط یه خورده باید باهاش کار کنی تا بهش عادت کنی و بتونی براحتی کارهائی که میخواهی رو باهاش انجام بدی --- مهمترین موضوع اینه که بدونی میخواهی چکار باهاش کنی و بعد شروع کنی ...

به نظر من که نصف فتوشاپ همون pen tool هست !

جدیدترین ارسال ها

بالا