Open blood

deevart

Member
سلام به همه . خوبين ؟ بعد از كاره GOD كه يكي از تنها كارهاي شاد من بود اونم بخاطر شستو شوي مغزي كه از جانب خالم صورت گرفت دوباره برگشتم به اكسپرسيونيزم
همين جايي كه ميز كامپيوتر من هست بغل دستش يك شير فلكه گاز هست كه يك نگام به شير فلكه بود و يك نگاه به مانيتور . يعني رنگ ها . طراحي و .. همه از يك جسم زنده بوده . نه عكس . نه ذهني
به نظرم جواب داد . يك نقاش داشتم بيوگرافيشو ميخوندم نوشته بود بزرگ ترين معلم انسان طبيعت هست . سعي كردم تو اين كار از اين جمله استفاده كنم
سايز A4 هست
يكي دو روز يا 3 روز طول كشيد .
ممنون For See This ~
[MIUC]O1178655199[/MIUC]

...
Detale
01 :
[MIUC]O1178655592[/MIUC]
02 :
[MIUC]O1178655762[/MIUC]

navidba

Well-Known Member
ظرافت کارت عالیه..فقط اون سمت راستش که لوله رفته تو دیوار و سایه ی دستگیره که افتادن رو هم بد جلوه می دن... نمی دونم چرا ولی اون یه تیکش یه جوریه...

newdelta

Member
کارت خیلی قشنگ شده. حرف نداره. البته یه خورده تو سایش بیشتر باید کار کنی

deevart

Member
سلام از همه خيلي خيلي ممنونم . مخلص همه ه هستيم
راستش که لوله رفته تو دیوار و سایه ی دستگیره که افتادن رو هم بد جلوه می دن
داش نويد خودمم با اين تيكش مشكل دارم اما سعي كردم سايه رو همون جوري كه بود در بيارم . نور پردازيش فقط يك چراق خواب قرمز روشن بود . مهتابي و ... رو خاموش كردم تا سايه 2 . 3 تايي نشه
بازم تنكس

nima_dsnr

کاربر VIP
nice to look at it

خیلی قشنگ بهش بعد دادی

قبلا ها اسکچ اش رو هم میزاشتی

دمت گرم.

deevart

Member
ما خيلي مخلصيم داش نيما . اين كلا توي فتوشاپ زدم يعني مثل قبلي ها اسكن نكردم . واسا ببينم اسكچ تنهاش هست :دي
w8
آهان . يافتم . يك اسكچ يكي هم از وصط هاي كار هست . وصط رو شايد اشتباه نوشته باشم

پیوست ها

• open blood sketch.jpg
    open blood sketch.jpg
    154.6 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • open blood mid.jpg
    open blood mid.jpg
    68.3 کیلوبایت · بازدیدها: 4

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار خیلی خوبی شده رضا. تبریک میگم.

اون قسمتهایی که تکسچر دادی (حالت فلزی) خیلی خوب شده.

فقط همون قسمت اتصال به دیوارش یخورده جای کار داره. گمونم به نسبت بقیه ی قسمتها کوچیک تر شده.

موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا