MotionBuilder در تری دی مکس 2012

سلام بروبچ. من یه مشکلی با MotionBuilder 2011 دارم. اونم اینکه نمیدونم چطور از کاری که درست کردم واسه مکس 2012 export بگیرم. وقتی با فرمت fbx خروجی میگیرم کاراکتر میاد اما حرکتش نمیاد. اگه میشه کمک کنید که بد جور گیرم:sad:

فکر کنم این جوریه اول از او نجایی که تو عکس مشخصه انمیشن رو با پسوند fbx ذخیره کن بعد تو مکس ایمپورت کن

پیوست ها

• motion.JPG
    motion.JPG
    20.7 کیلوبایت · بازدیدها: 13
داداش موشن بیلدر من 2011 هستش. ولی مال شما 2012 هست. به نظرتون امکانش هست که ایراد از نسخه برنامه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید حواسم نبود
از روش پست اول استفاده کردی؟
وقتی اکسپورت میکنی حتما باید تو مکس ایمپورت بشه
یه سوال دیگه ! تو موشن کاراکتر رو به اسکلت دادی یانه؟ اگه ندادی باید حتما یه کارکتر به اسکلت بدی

پیوست ها

• motion.JPG
    motion.JPG
    20.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1
باید وقتی سورس کاراکتر خودتا به موشن کپچره میدی بعدش plot to control rig کنی تا حرکاتش تو کارکتر خودت بخوابه بعدش اکسپرت بگیری همون fbx جواب میده بعدش اما کلا هم motion builder با maya راحت ترکار میکنه تا با مکس همه آموزش هایی هم که توش دیدم با مایا کار میکرده اما با مکس هم میشه

از این عکسا استفاده کن
فقط در عکس13 تو موشن 11 این مسیر روبورو
edit/ plot to control rig

پیوست ها

• motion.rar
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 24
دوستان کمک . من نسخه 2013 برنامه موشن بیلدر رو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا گزینه send to 3d max و send to maya غیر فعاله؟ لطفا کمک کنید

مطمئنی 3d s max 2013 و maya 2013 را نصب کردی ؟ اگه نصب بازم غیر فعاله برو مثلا تو مکس 2013 اونجا send to motion builder کن بعدش فکر کنم درست بشه دیگه

خوب دوست عزيز براي چي ميبرن اونجا ؟!!؟
مگه موشن بيلدر چه كارهايي ميكنه كه خود مكس نميتونه انجام بده ؟؟!!؟
شرمنده تا حالا موشن بيلدر كار نكردم و همه كارامو توي مكس انجام دادم و اطلاعاتي ندارم !؟!؟
اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم .

این برنامه motion bulider برای ریگ کردن راحت تره کاراکتره؟!
این برنامه واسه متحرک سازی استفاده میشه و ابزارهای جالبی واسه این کار داره. به علاوه فایل های حرکتی که خیلی زیادن و میشه از اینترنت و یا راه های دیگه دانلود کرد و داخل برنامه رو کاراکترت اجرا کنی که کار رو خیلی راحت میکنه.

مطمئنی 3d s max 2013 و maya 2013 را نصب کردی ؟ اگه نصب بازم غیر فعاله برو مثلا تو مکس 2013 اونجا send to motion builder کن بعدش فکر کنم درست بشه دیگه
وای حمید جان دستت درد نکنه. اصلا حواسم نبود که باید مکس یا مایای هم ورژنش نصب باشه.راستی الان مکس 2013 تو بازار هست یا فقط باید از اینترنت دانلود کنم

خوب دوست عزيز براي چي ميبرن اونجا ؟!!؟
مگه موشن بيلدر چه كارهايي ميكنه كه خود مكس نميتونه انجام بده ؟؟!!؟
شرمنده تا حالا موشن بيلدر كار نكردم و همه كارامو توي مكس انجام دادم و اطلاعاتي ندارم !؟!؟
اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم .
همون طور که تو پاسخ سوال madmaster_3d گفتم این برنامه ابزار های زیادی واسه متحرک سازی داره و از همه مهمتر فایل های متحرک از پیش ساخته شده ای هستن که وارد این برنامه میکنی و رو کاراکتر استفاده میکنی که حرکات خیلی طبیعی هستن و تعدادشون هم خیلی زیاده. بیشتر از 4000 تا و خیلی هم بیشتر. بهت یه پیشنهاد میکنم اونم اینکه اگه میخوای کاراکتریرو متحرک کنی حتما از این برنامه استفاده کن چون خیلی طبیعی تر و تمیز تر جواب میده

جدیدترین ارسال ها

بالا