mograph tags \ rigidbody tags

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان گل
آقا توی یکی از آموزشها هرچی دنبال mograph tags \ rigidbody tags گشتم نبود چیکار کنم ، ضمنا توی ورژنهای مختلف سینما فوردی ،ورژن14 و 11 و فک کنم یکیش 12 بود دقیقا یادم نیست ، ولی توی همشون نتیجه این بود که با انتخاب آبجکت ساخته شده در پنل آبجکتها و راست کلیک وmograph tags \ rigidbody tags ولی مورد rigidbody tags نمیدونم چرا نیس
لطفا راهنمائیم کنین چیکار باید بکنم
ضمنا تا یادم نرفته بگم که توی این آموزش یه مکعبی رو با کلونر 6*6*6 تکثیر کرده و سپس یه پلین زیرش قرار میده تا اگه افتاد روی این پلین بیافته و هردو را انتخاب کرده و در پنل آبجکتها راست کلیک کرده و mograph tags \ rigidbody tags میکند و به فریم اول رفته بعد از پلی یا همون زدن دکمه پخش انیمیشن رو نشون میده که مکعبهای ساخته شده روی پلین میفتند و چن تاش به صورت مجزا رو پلین میافتن ، ولی بنده هرچ گشتم یه همچین موردی رو نیافتم چیکار کنم ؟؟؟
لطفا راهنمائی کنین
با تشکر

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
بنده هنگامی که سینما 4دی رو نصب میکردم سریال استودیو رو دادم و استودیو رو نصب کردم (تا اونجاییکه بخاطر دارم ) , و الان هم موقع باز کردن نرم افزار سینما فوردی ورژن استودیو مینویسه ،حال چجوری میتونم بفهمم که سینما فوردی که نصب کردم استودیو یا نه و اگه نبود چیکار باید بکنم ، چجوری باید به این گزینه ها دسترسی داشته باشم لطفا یه توضیحی بدین چیکار بکنم ممنون

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
اقا یکی پیدا نمیشه راهنمائی کنه ؟؟؟، بد جور گیر کردم ، الهی خیر ببینی !!!

rrss

Active Member
این هم خدمت دوستان ، امیدوارم که بنده رو مورد لطفتون قرار بدین :

پیوست ها

• cinema 4d r12.JPG
    cinema 4d r12.JPG
    108.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • cinema 4d r12 tag.JPG
    cinema 4d r12 tag.JPG
    118.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • cinema 4d r14.JPG
    cinema 4d r14.JPG
    111.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • cinema 4d r14 tag.JPG
    cinema 4d r14 tag.JPG
    115.4 کیلوبایت · بازدیدها: 3

yas_d

Member
دوست من توی تگه simulate باید دنبال rigid body باشی‌
به عکس دقت کن

Untitled.jpg

rrss

Active Member
دوست خوبم yas_d عزیز
راهنمای شما بسیار بسیار مفید و خیلی خیلی راهگشا بود ، از بابت این همه لطف و بزرگواری ازتون ممنون و سپاسگذارم ، شما خیلی بهم لطف کردی واقعا ممنونم:rose:

ضمنا تا یادم نرفته بگم که توی آموزشی که از این گزینه استفاده میکنه توی قسمت mograph tags \ rigidbody tag میره و ازین گزینه استفاه میکنه که تصاویرش رو میذارم
بنده سوالم اینه که وقتی از یه تگ دیگه برای اضافه کردن rigidbody tag استفاده میکنم نتیجه اونی که توی آموزش میده نیست حال سوالم اینه که آیا چون از تگ د یگه ای اضافه کردم نتیجه مورد نظر نشده یا نه ؟؟ لطفا راهنمایی کنین

پیوست ها

• mograph tag.JPG
    mograph tag.JPG
    100.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • mograph tag2.JPG
    mograph tag2.JPG
    92.3 کیلوبایت · بازدیدها: 2

yas_d

Member
دوست خوبم Rigid Body که کارش یک چیز یعنی‌ فرقی‌ نمی‌کنه از کجا آورد باشه
احتمالا این ورژن از ۴د قدیمی‌ بوده و تگه Rigid Body توی Mograph بود
اما الان توی بخش سیمولیشن هست
اگه میبینی‌ به چیزی که می‌خوای نمیرسی بدون توی تنظیماتش یه سری چیز هارو باید انجام بدی

rrss

Active Member
باشه یه بار دیگه امتحان میکنم ببینم چی میشه خیلی ممنونم ازت دوست خوبم :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا