جلوه های ویژه Mill + Break Down

yas_d

Member
عالی بود پسر بسی لذت بردیم !!!:cool:

سلام ایمان جان ممنون از شما :rose:

سلام.
ایول حسین، خیلی خوشم اومد. عالی بود همه چی. بابت بریکینگ داونشم دستت طلا رفیق، بسی استفاده کردیم.
پیشنهاد برای تاپ گالری.

سلام داداش امین گل چطوری عزیز
شما استاد بنده هستین مرسی‌ که کار رو دیدین
همیشه لطف داشتی شما:rose:

سلام.حسین جان.عجب کاری شده.مخصوصا لایه بازش هم گذاشتی که دیگه نور علی النور شده.
مدلسازی خیلی زیبا شده. محیط اطراف باد بارون مه بلور شدن حرکتی همه چی به نظرم عالی هست.
به نظرم یه صدای باد زوزه کشان بزاری مطمئنا بهتر میشه و تاثیر گذار تر میشه.
پیشنهاد برای تاپ گالری

سلام عارف جان ممنون از لطفت
آره حق با شمس صدا خیلی‌ تاثیر گذر
اما یادمه یکبار یه استادی داشتم بهم گفتش این کار‌ها باید بدون صدا جذاب باشن و جذب کنن و چیزی کم نداشته باشن حالا بدن صدا هم می‌تونه اضافه بشه
اما قبول دارم صدا خیلی‌ مهم و تاثیر گذر
مرسی‌ از شما:rose:

حسین جان واقعا چشم گیر بودخسته نباشی. از بچه های آموزشگاه تینک تنک رفتی بالاتر استاد شدی .مرسی بابت بریک دون

پیشنهاد تاپ گالری

سلام مجتبی‌ جان
نبابا استاد کیه ما درس پس میدیم عزیز
آموزشگاه چی‌؟؟ نگرفتم چی‌ میگی‌ :green:
مرسی‌ از شما:rose:

*farshid*

کاربر VIP
کار خیلی خیلی خوبیه
اتمسفر زیبایی خلق کردی
دوستان میگن تاپ گالری
تاپ گالری مبارک
البته صداگذاری یادت نره ...یه wind sound track پیدا کن بنداز روش

yas_d

Member
بسیار زیبا بود.
به قول شاعر هر روز بهتر از دیروز:rose:

سلام مرسی‌ رفیق شما لطف داری :rose:

کار خیلی خیلی خوبیه
اتمسفر زیبایی خلق کردی
دوستان میگن تاپ گالری
تاپ گالری مبارک
البته صداگذاری یادت نره ...یه wind sound track پیدا کن بنداز روش

سلام مرسی‌ که کار رو دیدین
نظر لطفتونه:rose:
باشه حتما صدا روش میزارم
مرسی‌ واسه تاپ گالری.
از تمام دوستانی که نظر دادن و یا لایک کردن و پیشنهاد واسه تاپ گالری دادن ممنونم
:rose::rose::rose::rose: :oops: :rose::rose::rose::rose:

موفق باشیین همگی‌

akherat

مدیر انجمن
سلام
بسیار زیبا
مراحل ساخت رو گفتی کجا گذاشتی؟
مدلینگش کاره خودته؟

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
کار بیسار خوب شده، بالاخره یه کار متفاوت.

یاس جون، آقا تکسچر کار رو با body paint زدی دیگه؟!! آره؟ چون گفتی C4D کار هستی.
اگه من بودم یه مقدار دریای پشت رو نمایان تر میکردم تا اون عظمت دریا دیده بشه، تو نگاه اول دریا زیاد دیده نمیشه و زیبایی یه کار اینجاست که تو یه نظر بشه خوب دید همه اجزا رو، و نکته زیبا این کار (( به غیر از زحمات بخش ساختش، منضور بصریشه)) نکته زیبا این کار مکان قرار گیری این کلبه هست تو فضا.

و باز یه پیشنهاد که این پیشنهادام دیگه در کار اعمال نمیشه ولی شاید و شاید بعدا به دردت بخوره، اون هم این که کاش یه سری خار و خاشاک و پوته تو کار مثلا لای صخره ها کنار نرده ها اضافه میکردی تا فضا بیروه و بی جون دیده نشه ، یعنی خالی نباش از وجود یه مجود زنده، چون کار برای طبیعته گفتم جان دا بودن طبیعت که نمادش گیاهانه دیده بشه. البت حرکت رو توسط طوفانی که تو کار حکم فرماست دیده میشه ها ، منظور من جان دار بودنه.

از لحاظ مشکل دارن بودن تو بخش اجرایی و ابزاری من مشکلی نمیبینم فقط نکاتی برای بهبود بصری کار داشتم. کارت خیلی زیبا شدهو تبریک و تبریک

حق پشت و پناهت

>>>>>>>>>>>>>>> ویرایش

ooooooooooops
ضایع شدم ، من video رو ندیده بودم فکر کردم اون فضای پشت دریاست. شرمنده :rose: ولی فضای حس داری رو برای خودم ایجاد کرده بودمآآآآآ :green:

آخرین ویرایش:

yas_d

Member
سلام
بسیار زیبا
مراحل ساخت رو گفتی کجا گذاشتی؟
مدلینگش کاره خودته؟

سلام رفیق خوبی؟
عزیز شما دانلود نکردی
اگه دانلود میکردی در ادامهٔ کار بریک دون هم موجود بود
و توضیحات رو هم فکر می‌کنم نخوندین
چون توی توضیحات هم عرض کردم اینکار از یک عکس ۲د سخته شده یجورایی جان بخشیدن به ستیل ایمیج، یک سری المان ۳د هم بهش اضافه شده،تو بریک دون تقریبا سعی‌ کردم کامل توضیح بدم
مرسی‌ از شما

yas_d

Member
سلام
کار بیسار خوب شده، بالاخره یه کار متفاوت.

یاس جون، آقا تکسچر کار رو با body paint زدی دیگه؟!! آره؟ چون گفتی C4D کار هستی.
اگه من بودم یه مقدار دریای پشت رو نمایان تر میکردم تا اون عظمت دریا دیده بشه، تو نگاه اول دریا زیاد دیده نمیشه و زیبایی یه کار اینجاست که تو یه نظر بشه خوب دید همه اجزا رو، و نکته زیبا این کار (( به غیر از زحمات بخش ساختش، منضور بصریشه)) نکته زیبا این کار مکان قرار گیری این کلبه هست تو فضا.

و باز یه پیشنهاد که این پیشنهادام دیگه در کار اعمال نمیشه ولی شاید و شاید بعدا به دردت بخوره، اون هم این که کاش یه سری خار و خاشاک و پوته تو کار مثلا لای صخره ها کنار نرده ها اضافه میکردی تا فضا بیروه و بی جون دیده نشه ، یعنی خالی نباش از وجود یه مجود زنده، چون کار برای طبیعته گفتم جان دا بودن طبیعت که نمادش گیاهانه دیده بشه. البت حرکت رو توسط طوفانی که تو کار حکم فرماست دیده میشه ها ، منظور من جان دار بودنه.

از لحاظ مشکل دارن بودن تو بخش اجرایی و ابزاری من مشکلی نمیبینم فقط نکاتی برای بهبود بصری کار داشتم. کارت خیلی زیبا شدهو تبریک و تبریک

حق پشت و پناهت

سلام خوبی شما؟
چون المان‌ها مثل اضافه شدن یک نصف سقف و دینامیک clothsو پره‌ی آسیاب که می‌چرخه توی رین و بارون هستن نیزی نبود به detai; بالا دیده بشن واسه همین دیگه توی bosy paint نبردمشون، کامپوزیت المان‌ها با عکس داخل 4d به خوبی انجام شد اما متاسفن 4d توی دینامیک cloths ضعیف هستش می‌خواستم کار‌های دیگه هم انجام بدم که ۱روز روش وقت گذشتم اما جواب نگرفتم فکر می‌کنم maya حرف اول رو توی دینامیک cloths می‌زنه،
نکته خوبی‌ رو اشاره کردین ایشالا در کار‌های بعدی این هارو هم در نظر میگیرم، به زودی صدا گذاریش می‌کنم البته یکی‌ از دووستن گفتن sounds خوبی‌ دارن قرار شد لینک بدن
ممنون از شما
موفق باشید

akherat

مدیر انجمن
سلام رفیق خوبی؟
عزیز شما دانلود نکردی
اگه دانلود میکردی در ادامهٔ کار بریک دون هم موجود بود
و توضیحات رو هم فکر می‌کنم نخوندین
چون توی توضیحات هم عرض کردم اینکار از یک عکس ۲د سخته شده یجورایی جان بخشیدن به ستیل ایمیج، یک سری المان ۳د هم بهش اضافه شده،تو بریک دون تقریبا سعی‌ کردم کامل توضیح بدم
مرسی‌ از شما
من فکر کردم اون download تو امضاته
:D
بابته همین پرسیدم کجا گذاشتی
اوکی میبینم

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام داش حسین.
واقعاً لذت بردم. خیلی قشنگ کار کردی. عجب آینده ای داشته باشی تو!! :wink:
تو حسرت زدن یکی از این کارای تو موندم. فعلاً که درگیر این فتوشاپم. ایشالله یه روز بتونم راه تو رو هم برم.
بازم میگم عـــــــــــــــــــــــــــــالی بود. :rose:

yas_d

Member
خیلی کار جالبی بود .
عاشق این کارهای ترکیبی ام .
موفق باشی

سلام مرسی‌ از شما لطف کردین دیدین کار رو:rose:

سلام داش حسین.
واقعاً لذت بردم. خیلی قشنگ کار کردی. عجب آینده ای داشته باشی تو!! :wink:
تو حسرت زدن یکی از این کارای تو موندم. فعلاً که درگیر این فتوشاپم. ایشالله یه روز بتونم راه تو رو هم برم.
بازم میگم عـــــــــــــــــــــــــــــالی بود. :rose:

سلام رفیق چطوری؟:rose:
اینجوری که میگی‌ من شرمند میشم
ما شاگردیم درس پس میدیم
این حرفا چیه
شما که استادی خودت
ممنون که دیدی کار رو
همیشه لطف داشتی شما
موفق باشی‌:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا