قالب .: Mercedes Benz SLR - Render By Borhan72 :.

Borhan72

خسته‌ی خسته...
بازم سلام...
خوبين بازم؟؟؟
:green: ببخشيد من هی تاپيك ميزنم.... :green:

داشتم روی نورپردازی فضای آزاد يه كم تمرين ميكردم....
اين بنزه رو رندر گرفتم ديدم يه كم خوب شد...
گفتم بذارم كه نظر بديد درمورد رندرش...
چون مدلش هم كه آمادس...
:rose: اميدوارم جبران كار قبليمم باشه :rose:

Render By V-Ray And 3Ds Max 2008

پیوست ها

• Mercedes Benz SLR.jpg
    Mercedes Benz SLR.jpg
    177 کیلوبایت · بازدیدها: 57
آخرین ویرایش:

3D Art

Member
برهان جان وقتی آدم رندر هات رو میبینه احساس خوبی بهش دست میده پس رندر هات خوبن ولی اگر بتونی مدلینگت هم خوب کنی و از مدل های خودت رندر بگیری یه حال دیگه داره :wink:

ali_118

کاربر VIP
ممنونم رفيق...
كلآ اصلآ تصميم خودمم همينه...
ديگه مدلامو سعی ميكنم خودم بزنم...
به هر حال کار شما تخصصیه
همینکه یک بخش از کار رو بتونید به شکل حرفه ای انجام بدید و در اون خودتونو بالا بکشید خیلی خوبه،علاوه بر اینکه مشکله، نیازی هم نیست توی همه ی زمینه ها شاخ بشین :wink:

Borhan72

خسته‌ی خسته...
به هر حال کار شما تخصصیه
همینکه یک بخش از کار رو بتونید به شکل حرفه ای انجام بدید و در اون خودتونو بالا بکشید خیلی خوبه،علاوه بر اینکه مشکله، نیازی هم نیست توی همه ی زمینه ها شاخ بشین :wink:

ممنون علی جان...
شما لطف داريد به من...
حرفه ای كه چی بگم... من مبتديم هنوز ولی بيشتر تو ضمينه‌ی نور پردازی مهارت دارم...
بخ همين خاطر تو زمينه های ديگه ضعيفم...
ولی بالاخره مدلسازی چيز مهميه...
بايد در كنار همه چيز اون رو هم ياد بگيريم... حالا نه زياد حرفه ای ولی متوسط...

3D Art

Member
دقیقا همینه برهان جان اگر توی همه زمینه ها متوسط باشی بهتر از اینه که توی یک یا دو زمینه حرفه ای باشی

Borhan72

خسته‌ی خسته...
دقیقا همینه برهان جان اگر توی همه زمینه ها متوسط باشی بهتر از اینه که توی یک یا دو زمینه حرفه ای باشی

بله...
در كل هدف اصلی من انيميشنه كه همه اينارو با هم بايد توش بكار بگيری...
البته من هنوز تازه كارم خيييييلی كار دارم تا مثل شما ها استاد شم... ;)

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.به نظرم برهان باید پول عمل جراحی فک منو بده.چون از بس کارهاش فکمو زمین زد دیگه لغ شده:lol:
هم نظر علی درسته هم افشین.اما به شخصه معتقدم به حرف افشین آدم متوسط باشه و به حرف علی یه زمینه رو بگیره حرفه ای بشه.من به شخصه به تازگی مدلسازی میکنم اما تو متریال و نور پردازی بهتر کار میکنم.چون بیشتر دوست دارم نور پردازی رو.ولی کلا با هم دوست باشین:paint:

Borhan72

خسته‌ی خسته...
سلام.به نظرم برهان باید پول عمل جراحی فک منو بده.چون از بس کارهاش فکمو زمین زد دیگه لغ شده:lol:
هم نظر علی درسته هم افشین.اما به شخصه معتقدم به حرف افشین آدم متوسط باشه و به حرف علی یه زمینه رو بگیره حرفه ای بشه.من به شخصه به تازگی مدلسازی میکنم اما تو متریال و نور پردازی بهتر کار میکنم.چون بیشتر دوست دارم نور پردازی رو.ولی کلا با هم دوست باشین:paint:

:lol: اختيار داری عارف جان...
مخلص و شاگرد شماييم........

ولی خودمم بيشتر سعی دارم همشو با هم ياد بگيرم...
چون الان تا حدی نور پردازی و متريال رو بلدم ولی مدلسازی و انيميت و اسكريپتم اگه تا حد متوسط ياد بگيرم خيلی عالی ميشه....

جدیدترین ارسال ها

بالا