قالب mcqueen-new renders

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام خدمت دوستان. یه دو تا رندر جدید از یه مدل قدیمی زدم .که هدف تمرین رندر استودیو بود.امیدوارم خوشتون بیاد

نرم افزار استفاده شده : 3dsmax 2014 و vray 2.4

موفق باشید:rose:

پیوست ها

• mcqueen-02.jpg
    mcqueen-02.jpg
    645 کیلوبایت · بازدیدها: 67
  • mcqueen-01.jpg
    mcqueen-01.jpg
    673.6 کیلوبایت · بازدیدها: 58
آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام عباس حان.خیلی خوب شده.فقط تنها جایی به نظرم یه خرده خوب نشده های لایت زیاد بدنه ماشین قسمت بالای چشم هست.
ببین الان انگار بدنه ماشین گلاسینس دار هست و حس پلاستیک رو منتقل میکنه.اما بدنه ماشین رفلکت گلاسی نداره تقریبا. شاید یکی از علتهاش این باشه که محیط اطرافت گرادینت هست شبیه حالت گلاسینس رو بوجود میاره

darklight

کاربر فعال
خیلی زیبا و عالی شده.... ایرادی که نمی بینم اما توی انیمیشنش هم چراغ هاش فقط برچسب هستن ولی شما کامل مدلش کردید. دستمریزاد.....
لذت بردم. موفق و مؤید باشی ...

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام عباس حان.خیلی خوب شده.فقط تنها جایی به نظرم یه خرده خوب نشده های لایت زیاد بدنه ماشین قسمت بالای چشم هست.
ببین الان انگار بدنه ماشین گلاسینس دار هست و حس پلاستیک رو منتقل میکنه.اما بدنه ماشین رفلکت گلاسی نداره تقریبا. شاید یکی از علتهاش این باشه که محیط اطرافت گرادینت هست شبیه حالت گلاسینس رو بوجود میاره
مرسی عارف جان.
راستش می خواستم شدت نور تو همه جا یک اندازه نباشه و فرق داشته باشه .البته شایدم یه مقدار باید شدتش کمتر می شد

در مورد حس پلاستیک بودن بدنه : اینو از روی قصد اینجوری کردم . که دلیلش وجود نورهای نرم هست ، که انعکاس نرم ایجاد کرده . اگر گلاسینس نداشت ، توی استودیو انعکاس های قشنگی ایجاد نمی کرد و موج دار می شد.مثل عکس تو پیوست.
موفق باشی:rose:

خیلی زیبا و عالی شده.... ایرادی که نمی بینم اما توی انیمیشنش هم چراغ هاش فقط برچسب هستن ولی شما کامل مدلش کردید. دستمریزاد.....
لذت بردم. موفق و مؤید باشی ...

مرسی دوست من لطف داری. البته توی cars 2 چراغ ها مدل شده بود:wink:

پیوست ها

• McQueen-Cars-Movie-900x1440.jpg
    McQueen-Cars-Movie-900x1440.jpg
    138.9 کیلوبایت · بازدیدها: 21

darklight

کاربر فعال
مرسی دوست من لطف داری. البته توی cars 2 چراغ ها مدل شده بود:wink:
اتفاقا توی همین عکس کاملا نشون میده که مدل نشده و یک برچسبه که روی بدنه چسبیده (وگرنه باید وسط عدد ۹۵ که روی چراغه یک شیاری، خط تایی چیزی می بود....) و نکته دیگه اینکه این نوع ماشین ها که توی این مسابقات شرکت می کنند اساسا هیچ کدوم چراغ ندارن ... نه عقب نه جلو....
ولی به نظر من که چراغی که طراحی کردید خیلی عالی شده و زیبا و کاملا با ماشین مچه و میخونه ....
از کار شما هم خیلی خوشم اومده این مطلب رو هم به عنوان ایراد کار نگفتم بلکه فقط به عنوان یک نکته فنی ذکر کردم ....:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مجدد.به نظرم عکس پیوست خیلی جذاب تر هست.البته نظر شخصی

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام مجدد.به نظرم عکس پیوست خیلی جذاب تر هست.البته نظر شخصی
علیک السلام . منم نگفتم جذاب تر نیست .فقط گفتم انعکاس های روی بدنه جالب نیست.مگرنه این کار هم شیدرهاش از ماله من بهتره و هم استودیو. بعد این ماشین ، هم بهش یه پوز داده شده و هم چشماش بهتر کار شده. به همین خاطر زنده تر و جذاب تر به نظر میاد.
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا