قالب MClaren P1

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام.الان میفرستمش تاپ گالری هفته
فقط یه سوال.من موقعی که میخوام حرکت رو توی ماشین نشون بدم موشن بلور میدم توی خود مکس اما از یه حد بالاتر میره کل لاستیک محو میشه اینطور نمی خوام.میخوام فقط مثلا رینگ محو بشه .فورمول خاصی داره؟

- عارف جان داستان تاپ گالری هفته چیه؟
- توی مکس نمیدونم اما قاعده کلیش اینه که موقعی که کلا محو میشه سرعت انیمیتت خیلی زیاده باید با سرعت کمتری چرخ و بچرخونی.

ehsan_62

Well-Known Member
سلام.الان میفرستمش تاپ گالری هفته
فقط یه سوال.من موقعی که میخوام حرکت رو توی ماشین نشون بدم موشن بلور میدم توی خود مکس اما از یه حد بالاتر میره کل لاستیک محو میشه اینطور نمی خوام.میخوام فقط مثلا رینگ محو بشه .فورمول خاصی داره؟

(این پستم را ویرایش کردم به دلیل هیجانی شدن درست ننوشته بودم )
شاید باور نکنی ولی من 2 بار امتحانی زدم شد ... (فرموله بزن ببین چی میشه :green:) از این قراره که من از فریم 1 تا 12 تایر را 565 + چرخوندم . کلا تو انیمیشن تعطیلم من .....

سادش را هم بگم ممکنه کسی کار 3d را تازه شروع کرده باشه بتونه براش مفید باشه .... (با اجازه اساتید از جمله عارف جان)
اول که کل تایر را انتخاب کردم و Freeze a کردمش تو مایا modify >Freeze Treansformations توی مکس همون Reset Xform باید باشه . همینطور که آبجکت تایر انتخاب شده در فریم 1 کلید بهش دادم و در فریم 12 تایر را در جهت مخالف عقربه های ساعت چرخوندم و کلید بهش دادم
سرعت تایر تو این حالت خیلی زیاد نیست ولی چون شکل خودش را یه مقدار حفظ می کنه من تصمیم گرفتم که به همین میزان چرخش اکتفا کنم .....
از شما عارف جان و هر کسی که دخیل بود در این لطفی که به من شده ممنونم .. :rose:

آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
سلام
کار خيلی خوبيه، ولی زاويه دوربين خوب نيست، من احساس می کنم می خوای زحمتی که واسه جزييات زدی به چشم بياد واسه همين دوربين همش بالاست! مثلا اون رندری که از جاده گرفتي غير از بحث متريال، رخ اين ماشين هم خوب نشون داده نشده در صورتی که ماشين واقعا غوليه، يکم دوربين رو بيار پايين حتی شده بچسبون به زمين، داخل ماشين هم تا حدی مدل کن، اصلا نياز نيست حتی شبيه دربياری، يه چيز الکی که حداقل از شيشه تمام دودی استفاده نکنی.:wink:

ehsan_62

Well-Known Member
سلام
کار خيلی خوبيه، ولی زاويه دوربين خوب نيست، من احساس می کنم می خوای زحمتی که واسه جزييات زدی به چشم بياد واسه همين دوربين همش بالاست! مثلا اون رندری که از جاده گرفتي غير از بحث متريال، رخ اين ماشين هم خوب نشون داده نشده در صورتی که ماشين واقعا غوليه، يکم دوربين رو بيار پايين حتی شده بچسبون به زمين، داخل ماشين هم تا حدی مدل کن، اصلا نياز نيست حتی شبيه دربياری، يه چيز الکی که حداقل از شيشه تمام دودی استفاده نکنی.:wink:

درود بازم خوبه
متریال ها یه نمه خامه :rose:
سلام ممنون از لطفتون که نظر دادید :rose:

باه کاملا قبول دارم نظر هر دو را ...فعلا سعی میکنم دست از سر کچل این بردارم ... خخخخ
توی کارای بعدی یه حرکتهایی بزنم
بازم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا