Maya - Studio Realstic Render - BMW M3 E46

سلام به همه 3D کارها و دوستداران 3D.

تو این پست جدیدترین کارم رو برای نمایش و نقد کردن گذاشتم.

مدل این ماشین یعنی BMW M3 E46 تماما با نرم افزار Maya ساخته شده و با Mentalray هم رندر گرفته شده.
تعداد Face های ماشین هم حدود 27000 ،Triangle یا Polygon هستش که به نظرم زیاد نیست چون داخل ماشین هم بصورت کامل مدلسازی شده و مناسب برای استفاده در Game و Animation هستش.
Texture های ماشین کاملا با Photoshop از روی رفرنس های BMW ساخته شده.

لطفا عیب و ایرادهایی که توی این مدل می بینید رو از هر لحاظ بگید، چه مدلسازی، چه رندرینگ؛ و اگه تونستید یک مقایسه ای هم این مدل رو با نمونه کار قبلیم که لینکش رو در زیر گذاشتم بکنید و نظرتون رو بیان کنید.

هر سوالی هم داشتید می تونید با ایمیل زیر باهام تماس بگیرید.

Email : [email protected]
Previous My Work : http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=155187

e54r2g0268dcyxxcf2tq.jpg

3cpea8sryuimh7qpjloz.jpg

v0srftu09hywfw18orh.jpg

3s9p91fezlb9bilhqm5k.jpg

on6scdgytpn1wgfb2s5.jpg

ti1ou8gvou052o2kilq8.jpg

c5sqhe95ez0en8m389o5.jpg

Farrokh

Active Member
در جای اشتباه تاپیک زده بودید
منتقلش کردم

کارتون خوب شده

مخصوصا شیدر ماشین
ولی استدیو و نور پردازیش باید بهتر باشه
توی قسمت صندوق عقب هم نا همواری دیده می شه

موفق باشید

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
عالی شده مخصوصا رنگش واقعا قشنگه میشه بگی چندمین کاره ماشینت:green:ه
یه پلاک هم میزاشتی براش اگه با کامپوزیت میزاشتی کارتو خیلی قشنگتر میشد:green:
تو این مدل نسبت به قبلی واقعا پیشرفت داشتی نمیخوام بیخودی تعریف کنم ولی این کارت از قبلی سختر بوده و خوب جزئیاتش رو در اوردی شیشه ها و چراغا رم بهتر کار کردی تو این ماشین همچنین متریالشم خیلی خوب شده ولی به نظرم اون شبکه های جلوی ماشینو بهتر میتونستی کار کنی :rose:
به هرحال موفق باشی راجع به ماشینمم اگه نظر بدی ممنون میشم تو امضام هست:oops:

nitroxy

Member
دوست عزیز سلام . کارت خیلی قشنگه واقعا زحمت کشیدی . Modeling که خیلی خوبه اما تو Rendering & material فکر میکنم هنوز جای کار داره . به نظر من اگه رفلکت شیشه ها بیشتر باشه و رفلکت منبع نور توش دیده شه بهتره . متریال رینگ ها و دیسک های ترمز و لبه های جلو پنجره رو هم حتما کروم (chrome) کن که خیلی بهتره . در کل کارت عالیه . :rose:
راستی رفرنست BMWM3 E46 Need For Speed SHIFT بوده ؟؟ :wink:

دوست عزیز سلام . کارت خیلی قشنگه واقعا زحمت کشیدی . Modeling که خیلی خوبه اما تو Rendering & material فکر میکنم هنوز جای کار داره . به نظر من اگه رفلکت شیشه ها بیشتر باشه و رفلکت منبع نور توش دیده شه بهتره . متریال رینگ ها و دیسک های ترمز و لبه های جلو پنجره رو هم حتما کروم (chrome) کن که خیلی بهتره . در کل کارت عالیه . :rose:
راستی رفرنست BMWM3 E46 Need For Speed SHIFT بوده ؟؟ :wink:

بابت نظرتون ممنون. خیلی استفاده کردم اما راجع به سوالتون، بلوپرینت ها و رفرنس های این کار از سایت های www.smcars.net و جستجوگر عکس گوگل بوده.

جدیدترین ارسال ها

بالا