قالب Lexus rx

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. یه تمرین دیگه در مورد رندر ماشین توی فضا
فقط بک گراند عکس هست.محیط اطراف و درخت ها ساخته شده.
برای اینکه رفلکت خوب بیافته توی ماشین تقریبا پشت صحنه یه جنگل برفی واقعی رو شبیه سازی کردم.
Lexus rx snow.jpg

emad04

Well-Known Member
سلام

کار خوبی شده . همین که اطراف رو هم مدل کردی خیلی خوبه

فقط یه خورده سایز عکس کوچیکه + این قسمتی که مشخص کردم برف حالت تیز پیدا کرده و زیاد جالب نیست

55492591215130166648.jpg

خسته نباشی

کار خیلی قشنگی شده ، فقط این ماشینه وسط این همه برف چقدر تمیزه!! ، یعنی تو بگو یه دریغ از یه دونه برف روی ماشین.

خارج شوخی واقعاً کار زیبایی شده و منم خیلی دوست دارم اینطوری بتونم کار بزنم، اما عارف به نظرم روی جزئیات زیاد کار نمی کنی، من کارهات رو اکثر اوقات دنبال می کنم، کلیات رو خیلی خوب توجه می کنی و وقت می زاری اما به نظرم چون دیدت تجاری شده خیلی حوصله به خرج نمی دی ، البته می دونم فرصت چندانی نداری ، اما یه تصویر تو زمینه سی جی ، اگه کار خوبی باشه، یا قشنگه یا خیلی قشنگه ( منظورم برای کسایی هست که دنبال نقد کردن و این صحبت ها نیستن و یه نگاه گذرا میندازن ) کارهات قشنگه اما اگه بخوای می تونه خیلی قشنگ باشه!! :)

SANAZGOLI

Member
جالب شده

رفلکتا خیلی خوبه اون نور آبی رو ماشین جریانش چیه ؟ اگه گوله های برف هم روی ماشین کار بشه مثلآ زیر برف پاک کن قشنگتر میشه

واوووو عاف جان خسته نباشی
البته اگه درست فکر کرده باشم به عنوان دومین کار واقعا عالیه
پست پرو هم که دیگه حرف نداره
اونجایی هم که عماد گفت مشکوک میزنه ها ... البته اگه نمیگفت من متوجه نمیشدم

آخرین ویرایش:

archman3d

Member
هل بدین! گیر کرده....!!!:cool:

اقا عالی، بیست
دوستان به همچیز اشاره کردن

elya3

Well-Known Member
خیلی قشنگ شده دمت گرم فقط کاش روی ماشین برف بود و بارف برف یکدستی تو صحنه بود عالی تر میشد

amirsss2

Member
کار بسیار زیبایی انجام دادین واقعا به دل میشینه

اتومبیل رو با چه نرم افزاری ایجاد کردید یا اینکه مدل ماشین آماده بوده ؟

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام ممنون.مدل اماده بوده. قصدم تکنیک matt shadow یا همون matt paint هست.
آموزش ساخت چنین تصاویری هم این لینک هست
[h=3]Making Of Auti R8 HDRI[/h]

iman13

Well-Known Member
سلام عارف خیلی خب شده برف زیر چرخهارو بتونی ردیفش کنی خوراک تاپ گالریهههههههههههه

جدیدترین ارسال ها

بالا