ICE - Interactive Creative Environment

sajad_VFX

Member
After Collision Go to Next Events

چطور میشه بعد از برخورد پارتیکل ها به یک جسم سخت اونارو به یک event دیگه فرستاد؟
مثلا بعد از برخورد پارتیکل به جسم، رنگش عوض شه یا یک نیرو مثل باد یا جاذبه روش اثر بزاره!

sajad_VFX

Member
چطور میشه بعد از برخورد پارتیکل ها به یک جسم سخت اونارو به یک event دیگه فرستاد؟
مثلا بعد از برخورد پارتیکل به جسم، رنگش عوض شه یا یک نیرو مثل باد یا جاذبه روش اثر بزاره!

بالاخره جواب سوالمو خودم پیداش کردم، اونایی هم که همین مشکل رو داشتن به تصویر پیوستی نگاهی بندازن :cool:

پیوست ها

• aftercollision2.png
    aftercollision2.png
    168.9 کیلوبایت · بازدیدها: 45
خوبه داری خوب پیش میری ممنون از این که این تصویر گذاشتی که ماهم بتونیم استفادش کنیم.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من مایا و مکس را کار می کنم اما می خوام قسمت ice soft image را حتما یاد بگیرم به نظرتون از کدوم آموزش ها digital tutor یا شرکت دیگه ای باید شروع کرد ؟ اگه میشه یه توضیحی هم در مورد ice modeling و مباحث مختلف ice بگید

سلام
آموزش های شرکت دیجیتال تورس بهتره چون ابتدای هم داره تا حرفه ای البته شما میتونید از بخش هلپ سافت امیج هم استفاده کنید.

یه سری به این تاپیک هم بزن شاید بتونی چیزی گیر بیاری...........

کد:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=170594

موفق باشی.

آخرین ویرایش:
اگر توی سافت امیج اومدی و به قدرت این نرم افزار پی بردی بدونه شک این نرم فزار ادامه خواهی داد چون من خودم از مایا به سافت اومدم از مدل سازیش گرفته تا رندرش همه عالیه اصلاً توی سافت امیج به هیچ چیزی محدود نمیشی .

ali1370211

New Member
سلام
یه سوال داشتم در مورد پلاگین 3DQUAKERS XSI Dynamo plugin ...هر چی دنبال همچین نرم افزاری میگردم ولی فایلش پیدا نمشیه این نرم افزار برای استفاده از dynamic که باعث میشه مثل موی سر یک ریگ درست کرد توی ice هم هر چی گشتم نتونستم چنین امکانی استفاده کنم...مثلا اگر موی سر Rig مش باشه نمیشه نرم باشه چون با softbody هم هر کاری کردم خوب در نیومد می خواستم ببینم کسی همچین پلاگین یا نظری یا راهنمایی نداره؟ اگر داشت ممنون میشم کمکم کنید...!
با تشکر

ali1370211

New Member
سلام
می خواستم یه سوال بپرسم در مورد استفاده از Collision Deform در Softimage ..........
هر جا بود در این موضوع گشتم حتی ویدیو های آموزشی رو هم دانلود کردم ولی نتونستم در ICE دو جسم رو وقتی برخورد می کنند Collision Deform بشه! ممنون میشم اگر کسی راه حل استفاده از اینو به من بگه ممنون میشم....حتی اگر به صورت xsicompound *.
هم باشه ممنون میشم....:)

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا