Ferrari f430

وضعیت
موضوع بسته شده است.

roohollah

Banned
چی؟ دوران مدیریت میگید، مکس، سجاد، مچ گیری، سال 40و42 یا اسپم های من ؟:D
راستی میگم که مجازات این کار چیه، بن میکنید یا اختار میدید، کارت رنگی، سیاه سفید، دعوا میکنین، خیلی منطقی نصفش میکنید؟ :shock:

آخرین ویرایش:
ای بابا ملت هنوز دست از این کاراشون بر نداشتن. جدیدا اینجور افراد خیلی زیاد شدن. امین جان من هم این مدل رو دارم جالب اینجاست که هر چی دقت میکنم میبینم طرز چینش سگمنتهاش( segment ) خیلی شبیه همه.
تو forum های دیگه هم ازین خبرا هست که وظیفه افرادی مثل شماست که مچ گیری کنن ها ها

MAJOR

Well-Known Member
چی رو به من محلت دادی بابا برید جمش کنید اگه این آقای قشنگ به اصطلاح مدیر کامل توضیح می داد این مجموعه یک آموزش کامل هست و میشه قدم به قدم با اون شروع کرد تا به قسمت آخرش برسی و ماشین رو تموم کنی 63 قسمت هم داره تا اینجاش درسته تو این کار نه دزدی شده نه کپی برداری تو این مجموعه تا فونت نوشت فراری رو هم براتون قرار دادن ، بلو پرینت ها هم قرارداده شده، و.. .
اگه این آقای کاراگاه که کلی به اصطلاح به من محلت داده من خودم رو نجات بدم و نتونستم آخهی ببخشید که باید بگم ری...... .
و کلا این کار رو من رو آموزش ابتدا دنبال کرده بودم و سپس باز سازی کردم .
مثلا شما اون ماشین رو که خودت گزاشتی به حکم مدیر بودنت عالی شده و هیچ مشکلی نداره ههه...
در مورد پست هام هم باید بگم من این پست ها رو اینجا الکی ندادم و تا به یه تاپیک برسم .... بزارم و برم می تونی بری پست های قدیمی رو بخونی .
در مورد رسواییم که دیگه باید بگم که تا تونستی چرتو پرت گذاشتی ولی قشنگ ننوشتی تو اینترنت چی پیدا کردی .بعد هم 4 تا اسکرین شات گذاشتی که مثلا خیلی بارت هست و آخرشی .
خوبه سایتcg دست شما نیست مگرنه اول کلا پولیش می کردید دوم زرتو زرت کارارو می ریدید مثلا همون عکس وانی که بالا سر سایت تون گذاشتید .که یه باز سازی محضه چه مشکلی داشت .خیلی هم عالی بود .
.....
اینم عکس آموزشاش البته می دونم که میای و هزارتو دلیل میاری که آره اینجاش اینه و .... ولی

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    73.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10
آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
آخ که چقدر زشته آدم خورشید رو انکار کنه

گیرم که چیدمان پلیات رو با تلاش فراوان عین آموزشی ساختی و یه ذره هم خطا نداشتی تو این کار
گیرم که اسم فایلت هم تصادفی عین رفرنست شده
خیل تصادفی هم تعداد سیوات با سیوای اون بنده خدا یکی شده
گیرم که اسم آبجکتات هم با اسم آبجکتای اون کاملا تصادفی اینجوری شده

ولی آخه چرا رنگ وایرات با وایرای اون تصادفا اینقدر شبیه شده؟ :lol:

به جای اینکه برای توجیه یه دروغ ده تا دروغ دیگه بگی
می تونی خیلی قشنگ عذر خواهی کنی

ببین
برای منی که دارم این کار رو میبینم فرقی نمی کنه که اسم کسی که این کار رو ساخته major هست یا jack یا هر چیز دیگه

کاری ندارم که راست می گی یا دروغ می گی
به هرکی می خوای دروغ بگو ولی به خودت دروغ نگو
خودت از هر کسی بهتر می دونی که این کار هنر خودته یا . . .

گالری برای پیشرفت من و توئه
با این کارت فقط به خودت خیانت می کنی

Mohamad

O-.-O
آخه بابا مگه مجبوری دروغ بگی ؟

خود همون کسی هم که آموزش رو نوشته نمیتونه دوباره ورتکس ها رو همونجوری دقیق بچینه :lol:

ّ_ _ _ _ _ _ _ _

مثلا شما اون ماشین رو که خودت گزاشتی به حکم مدیر بودنت عالی شده و هیچ مشکلی نداره ههه...
کی اینجوری گفته ؟

امین اون ماشین رو ساخته گذاشته برای نظرخواهی بعدش هم بچه ها اشکالاشو گفتن

خوبه سایتcg دست شما نیست مگرنه اول کلا پولیش می کردید دوم زرتو زرت کارارو می ریدید مثلا همون عکس وانی که بالا سر سایت تون گذاشتید .که یه باز سازی محضه چه مشکلی داشت .خیلی هم عالی بود .
.....
این وان رو متوجه نشدم یه ذره توضیح میدی چی میگی ؟ :D

البته می دونم که میای و هزارتو دلیل میاری که آره اینجاش اینه و .... ولی
حقیقت تلخه :lol:

_ _ _ _

من پیشنهاد میکنم سریع تر این تاپیک رو ببندید و آی پی ایشون هم بن بشه مگر نه میاد تاپیک بقیه رو خراب میکنه و ...

موفق باشید
محمد :rose:

Farrokh

Active Member
من پیشنهاد میکنم سریع تر این تاپیک رو ببندید و آی پی ایشون هم بن بشه مگر نه میاد تاپیک بقیه رو خراب میکنه و ...

البته من پیشنهاد می کنم دست نگه دارید اگه عضر خواهی نکردن این کار رو حتما بکنید

نقل قول:
کی اینجوری گفته ؟

امین اون ماشین رو ساخته گذاشته برای نظرخواهی بعدش هم بچه ها اشکالاشو گفتن

بله خود من کلی ازش ایراد گرفتم و امین جان هم کلی استقبال کرد
این نشون می ده که چقدر انسان با فرهنگی هست

amin2001

Active Member
میبینم که آموزشی در اعماق فکرت نفوذ کرده . تا جایی که حتی اسم فایلتم مثله همون میزاری
رنگاشم همین طور
اسم آبجکتها و group بندیت که معرکه بود

مرسی محمد جان و فرخ جان که به من لطف دارید .
شما در مورد ماشینم چیزی نمیگفتید من هیچ جوابی در این رابطه به این آقا نمیدادم

در ضمن از کلمات بهتر استفاده کن . این سایت خانوم هم داره . حد اقل احترام مارو نگه نمیداری شخصیت خودتو نگه دار

این آموزشی رو من دیدم . توش همه چی رو توضیح میده . به غیر از چیدمان پلیگن مثله خودش :پی

بدم نمیاد حرفتو باور کنم . به حر هال روزه ای و دروغ نمیگی . یا نمیخوای بگی .

شما این ماشین رو شاید از آموزشی اخته باشی برا خودت . ولی این مدلی که اینجا به نمایش گزاشتی از سیو های آموزشی هستش !

Sherlock_Holmes

Active Member
اگه این آقای کاراگاه که کلی به اصطلاح به من محلت داده من خودم رو نجات بدم و نتونستم آخهی ببخشید که باید بگم ری...... .
چی داری میگی؟! چه وضع حرف زدنه؟ همین الآنمش به خاطر توهین به مدیران و استفاده از کلمات رکیک میتونم دوتا اخطار بهت بدم که تا مرز bann شدن پیش بری... گنده بودی سه نقطتو کامل میکردی تا جور دیگه ای باهات رفتار کنم...

بهت احترام گذاشتم گفتم بیا بگو جریان چیه اومدی شلوغش میکنی؟ وضع رو از این ضایع تر نکن...
صبح توی موبایل پستا رو خوندم اما نشد جواب بدم..

امین به اندازه ای که شما فایل فقط save کردی مدل ماشین زده... پس خوب میدونه چی میگه... اکثر بچه های سایت مثل hamed1star اینقدر تجربه تو کارشون دارن که میفهمن چی میگن...خب؟ این تا اینجا...
کار شما در هر صورت مشکل داره.. قانون اول گالری میگه توضیح مختصر در مورد کار بدید... فکر میکنم دنباله روی از یه آموزش بتونه تو این توضیح قرار بگیره... این یک.. قانون آخر هم میگه در صورت امکان کارها همراه با مراحل انجام کار باشه اینم اگه رغایت میکردی مجبور بودی توش بگی از آموزش استفاده کردی... حالا چرا این قوانینو بیخیال شدی دیگه خودت میدونی...

وقتی شما یه کار رو توی گالری میذاری همه اونو یه کار تمام شده و نهایت کار شما میدونن, چون آخرین کار شماست... پس ممکنه این شبهه پیش بیاد که شما خیلی حرفه ای هستی اما اشاره به اینکه کار نتیجه دنباله روی از یه آموزشه معنیش اینه که شما در حال فعالیت و آموزش دیدن هستید... پس دنیایی متفاوته.. همه هم حق دارن شاکی باشن چون ممکنه یکی فکر کنه اگه کسی نفهمید که میگن کارش خوبه و اگر هم کسی فهمید میگم از روی آموزشه... چند بار امین ازتون در مورد زمان کار پرسید که هرکی دیگه بود اشاره به آموزش میکرد...
اگه میخوای به کار حامد رجوع کنی ایشون اولین چیزی که گفت این بود که این یه محیط آمادست... همون وان رو میگم...

من تو شهری زندگی میکنم که توش صبح تا شب با آدمایی سر و کله میزنم که به دوراهی که میرسن از هر دو راه میرن تا بگن زرنگن...

.

این توضیحات رو فقط برای دوستانی دادم که احیانا از تاپیک بازدید میکنن و ممکنه دچار سوء تفاهم در مورد داوری بشن.. وگرنه اینهمه جواب برای صاحب این تاپیک نه لازم بود و نه موثر...
همگی موفق باشید...

roohollah

Banned
بابا! پسر! تیم ملی!
آقا بد حرف زدی ها!
آخه عزیز، بچه های اینجا تازه کار نیستن! مشکل اینه!
امین یکی از قوی ترین مدل سازهاست! یعنی من که 10 سال سابقه کار رو رد کردم توی ساخت مدل (ماشین خصوصا) روی حرفش حرف نمزنم!
عزیز من، شما یک ماشین مدل کردی؟ من یک ناو با تمام تجهیزاتش مدل کردم! این که دیگه سگمنت بندی چطوری باشه رو میفهمیم همگی! شما اگر از روی عکس هم بخوای سگمنت ببندی این نمیشه!
اون آموزشی رو هم توی همین سایت میتونی پیدا کنی، میدونی که؟

amin2001

Active Member
یهو بگو amin pixar دیگه :پی . نه بابا من جدی چیزی بلد نیستم . یا اگه بلدم . هنوز کم بلدم . نظر لطفته روحی جان

نمیدونم بالاخره این آقا (major) میخاد اعتراف کنه که اشتباه کرده یا نه ؟
این تاپیک دیگه فوقش تا فردا شب باز باشه . major اگه حرفای بچه ها روت تاثیر کرده بگو

به هر حال شما اخطار میگیری . ولی روی banned کردنت هنوز باید بحث کرد

بیچاره بچه مردم رو له کردی.ولی حقش بود.ممنون که وقت گذاشتی.حتما سحریتم پشت کامپیوتر خوردی.
یاد سجاد افتادم یادتون هست که آقا احسان مچشو گرفت.
اون مدلر چه حالی میکنه اگه ببینه مدلشو دزدیدن:neutral:(یا شایدم عصبانی بشه)

ما ایرانیا نمیخوایم پیشرفت کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یا خودمون رو گول میزنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چی میشد بگی که مدل . . . . .
خیلی ناراحت شدم دیدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا