******Exterio render no.3 ******The Lacey / Division1

legendarp

Well-Known Member
والا فرشید جون من بیشتر مدل سازی بلد هستم و تازه دارم مکس رو بیشتر از پیش یاد می گیرم و تا اینجا زیاد کارهای قوی مثل اینی که داریم انجام می دیم نداشتم شاید یه لایتینگ و رندرینگ ساده و یه متریال دادن ساده انجام داده باشم مثل اون ماشین چوبی که درست کردم توی گالری سه بعدی گزاشتم نمی دونم دیدی یا نه
مثلا تا حالا از آبجکتهای آماده استفاده نکردم مثل درخت و سبزه و اینها
و متریال خا نساختم با فوتوشاپ متریال دهی کردم
مثلا آسفالت یا باغچه یا زیاد توی نخ شیشه نبودم زیاد اینا رو با خوب در اومدنشون و درست در آوردنشون مشکل دارم یا خود لایتینگ کار بلدم با وی ری خورشید درست کنم و نور بده اما درست و حسابی بلد نیستم :d

nightlord

Well-Known Member
سلام
خوبید. ماشالا همگی کارها رو زدن. کار من و فرشید هم فعلا نیمه کارست. از فرشیید هم به خاطر نبودم عذر خواهی میکنم. فرشید جون بیس اصلی کار رو زده و منم دیتیل بعضی قسمتها رو میزنم. برای شروع این رو زدم. همگی موفق باشید.

attachment.php

آقا این عکسه یا رندر !!!!!!!!!!! آورین به قولی ، رندرتون چی میشه خدا رحم کنه!:green:

ما هم اینجای مدل سازیش هستیم البته با کمی وقفه بینش
هنوز مدلش تموم نشده کامل اما آخرشه
می گم من فکر کنم با متریال ساختن و درست کردن شیشیه ها مشکل اساسی دارم
الان جای یه تایپک کمک و راهنمایی کم هست ها ببین

مرسی . مدلش عالی شده دوست من . به کارت ادامه بده بچه ها کمک میکنن تا آخرش بری .

اینم یکم تغییر
ولی راهنمایی نکردید

آفرین حمید جان . خیلی خوب شده .

کاش منم میتونستم شرکت کنم؟؟!!!:sad:

*farshid*

کاربر VIP
دوستان دوستان
و اما بحث شیرین تمدید ...
عده ای از دوستان از من خواستن مسابقه رو 1 هفته تمدید کنم ... برای همین رای گیری میکنیم

دوستانی که میخوان تمدید بشه یه تشکر بندازن زیر پست من ...
5 تا رای مسابقه رو تا جمعه هفته بعد تمدید میکنه ...

behrang2

Member
اورین اورین:د تمدید کنین....دوبلش کنین زمانو :د

تمام متریالایی که تا الان ساختم
آسفالت...بتن...شیشه(البته توی صحنه اصلی تغییر میکنه)...آهن(بیشتر توی عکسام خاکستری به نظر میومد ..سر همین اینقد خاکستریه :-س) و گل باغچه ها...

پیوست ها

• Asphalt.jpg
    Asphalt.jpg
    78.1 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • Concrete01.jpg
    Concrete01.jpg
    68.1 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • Iron.jpg
    Iron.jpg
    60.9 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • Soil01.jpg
    Soil01.jpg
    57.8 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • glass2.jpg
    glass2.jpg
    184.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

legendarp

Well-Known Member
دوستان فقط من رو نکشید
این اولین طرح های شیشه ای هست که تا حالا زدم یعنی واسه اولین باره دیگه مگه چیه خوب :green:
(تشکر ویژه از بهرنگ که این متریالهاش رو میزاره یکی مثل منه ناوارد حداقل یه رفرنس کوچولو دم دستش میاد ) :rose:
دوستان گل و برادران استید گرام
یه نگاه بکنید ببینید خوب شده و یا بد شده من یه سری راهنمایی کوچیک کنید من اصل جنس دستم بیاد :rose:
و اینکه روشی هست که زمان رندر رو کم بفرماید ؟

مرسی:oops: بشید

پیوست ها

• glass 1.jpg
    glass 1.jpg
    206.9 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • glass 2.jpg
    glass 2.jpg
    211.7 کیلوبایت · بازدیدها: 13
رئال شدن کار همش به تنظیمات رندر نیست نورپردازی خیلی مهمه سعی کن با نورپردازی های متفاوت رندر بگیری
و حتما حتما بگراند یا sky با نور مطابقت داشته باشه اگه غیر این صورت باشه یک حالت ماکت بودن به کار میده
پیشنهاد من اینه که تست رندر زیاد بگیری و از hdr استفاده کنی
تنظیمات رندر رو همون تنظیمات پیش فرض وی ری باشه
فقط انجین های inradiance map و lightcache رو فعال کن ورندر بگیر وقتی به نتیجه دلخواه رسیدی تنظیمات رندر رو دسته بالا بگیر
خسته نباشی :rose:

legendarp

Well-Known Member
مرسی پاکزاد جوون تنظیمات همونهایی هست که گفتی
اوکی حتما با hdri هم می گیرم ببینم چی میشه
دوستان کسی نمی دونه من باید این پک آرچ شیدر رو از کجا دانلود کنم ؟ من یه یه جایی سفارش دادم هنوز نفرستاده برام
راستی من آبجکت درخت آماده هم ندارم یه چندتا سرچ کردم با آبجکتهاش حال نکردم مرسی می شید کمک کنید

legendarp

Well-Known Member
یه سواله فنی
بهرنگ تو چرا کارهات سایه هاش نویز نداره واسه من داره ؟ این نویز به چی بستگی داره که کم بشه به ساب دیواید ؟
یه توی تنظیمات موتور های رندر هست ؟

behrang2

Member
خب نمیدونم الان که به رندرت دقت کردم دیدم نوشته های وی ری روی گویت واضح نیستن..حتما تنظیمات irradiance map رو خیلی کم کردی
فکنم به همین خاطر باشه
اون دومیم مال من روی بروت فورس هستش نه لایت کش

البته واسه نویز سایه میتونی نویز کلی رو کم کنی یا سابدیواید نورتو زیاد کنی
یا کیفیت عکست مشکل داره .. کلا کلی دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه... که خودت با یکمی تغییر دادن متوجهش میشی :)
اگه از بروت فورس استفاده کنی نویزت بیشتر میشه ..سایهات دقیق تر ... و و و و .... اما من مشکل سایه ای تو رندرت ندیدم ..مشکل کلی کیفیت عکس دیدم.. نویز نداشتی که :د
(من دارم رو اون عکس متریالات نظر میدماا اگه رندر دیگه ای منظورته ببخشید که متوجه نشدم ، متریالاتم که بهتر از مال منه :د)
لینک متریال شیشه

آخرین ویرایش:

legendarp

Well-Known Member
بهرنگ یعنی می خوامت اساسی
کلا دقیق حرفات رو گرفتم توی متریال بعدی می زارم
( این که متریالها م بهتر از ماله توه که می خواستی بهم دلگرمی بدی چون من مامانم رو صدا کردم متریالهای خودم رو گزاشتم کنار هم و ماله تور هم گزاشتم اون وسط گفتم اینها شکله چیه دست گزاشت روی مال تو گفت این که شکله شیشه است بقیه اش هم معلوم نیست شکله چیه مثل تلق یا پلاستیک می مونه :d )
--------
حالا مشکلاتم چیزهای خیلی ساده ایی هست مثلا اینکه مصلا من تاحالا آنچنان متریال نساختم یه بار روض ساختش رو ببینم تا هش رفتم :d
نمونه انجام شده دم دست کم داشتم که اون رو هم منتظرم پک آرچ شیدر و آرچ مدل رو خریم ببینم کی می رسه از روش ببینم انجا چ جوری درست شده منم هم درست کنم ماله خودم رو ( به نظرت چه طوره ؟ )

hesam_sn

کاربر VIP
بهرنگ یعنی می خوامت اساسی
کلا دقیق حرفات رو گرفتم توی متریال بعدی می زارم
( این که متریالها م بهتر از ماله توه که می خواستی بهم دلگرمی بدی چون من مامانم رو صدا کردم متریالهای خودم رو گزاشتم کنار هم و ماله تور هم گزاشتم اون وسط گفتم اینها شکله چیه دست گزاشت روی مال تو گفت این که شکله شیشه است بقیه اش هم معلوم نیست شکله چیه مثل تلق یا پلاستیک می مونه :d )
--------
حالا مشکلاتم چیزهای خیلی ساده ایی هست مثلا اینکه مصلا من تاحالا آنچنان متریال نساختم یه بار روض ساختش رو ببینم تا هش رفتم :d
نمونه انجام شده دم دست کم داشتم که اون رو هم منتظرم پک آرچ شیدر و آرچ مدل رو خریم ببینم کی می رسه از روش ببینم انجا چ جوری درست شده منم هم درست کنم ماله خودم رو ( به نظرت چه طوره ؟ )
برو اینجا متریالی که میخوای رو سرچ کن اونایی که امتیاز بیشتری دارن رو دانلود کن ببین چه جوری ساختنش. (مهندسی معکوس)

legendarp

Well-Known Member
سالاری داش حسام ایشالا جبران کنم برات مرسی بشی
واقعا یه سری چیزها رو هر چقدر تشکر کنی کم هست مخصوصا توی این شرایط

جدیدترین ارسال ها

بالا