******Exterio render no.3 ******The Lacey / Division1

behrang2

Member
تنکس...
توی پیوست دو تا فایل گذاشتم...یکیش یه عکسه از فضای مکس که توش نقشه دقیق اون منطقه رو با نرم افزارا مختلف بصورت اتوماتیک درووردم... اون یکیم که خود فایل اصلیشه...گذاشتمش که اگه کسی مشکلی توی اندازه ساختمونا داشته باشه...با اینا کمی مشکلاتش رفع شن :)
"مکس 2012"

پیوست ها

• GeographicalMap.zip
    137.5 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • geographicalMap.jpg
    geographicalMap.jpg
    77.5 کیلوبایت · بازدیدها: 32

abbasi_0912

Active Member
تنکس...
توی پیوست دو تا فایل گذاشتم...یکیش یه عکسه از فضای مکس که توش نقشه دقیق اون منطقه رو با نرم افزارا مختلف بصورت اتوماتیک درووردم... اون یکیم که خود فایل اصلیشه...گذاشتمش که اگه کسی مشکلی توی اندازه ساختمونا داشته باشه...با اینا کمی مشکلاتش رفع شن :)
"مکس 2012"

ممنون
این گوگل مپ چه میکنه شما هم همین طور مثل اینکه میخواهی کل شهر رو بسازی، باید انصراف بدیم تا بیخیال بشی

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
تازه بهرنگ تکی نیست منم از شنبه دست به کار میشم :green:

بهرنگ جان کارت عالیه پرفکت منم به زودی به کمکت میام :rose:

تا اینجا همگی خسته نباشید عالیه... :)

abbasi_0912

Active Member
پس من از همین حالا انصراف میدم رقبای اصلی و حرفه ای اومدن من اماتور باید بکشم کنار دیگه

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
تازه بهرنگ تکی نیست منم از شنبه دست به کار میشم :green:

بهرنگ جان کارت عالیه پرفکت منم به زودی به کمکت میام :rose:

تا اینجا همگی خسته نباشید عالیه... :)
گل بود و به سبزه نیز آراسته شد.:green:
بابا شما ها که اجازه نمی دید بقیه شرکت کننده ها نفس بکشن.شب می خوابیم صبح بیدار می شیم می بینیم یه خیابون ساختن.
کار هر دوتون درسته:rose:

پس من از همین حالا انصراف میدم رقبای اصلی و حرفه ای اومدن من اماتور باید بکشم کنار دیگه
بی خیال.شما که خودت مدلسازیت حرف نداره:rose:

max vray

کاربر VIP
رفرنس واسه مغازه :-س

مرسی این شد یک کمک اساسی:rose:
حیف که از افتابپرست میترسم وگرنه اواتارت میماچیدیم:lol:
اما واسه اون فایل مکست باید بماچیمت واسا در نروووووووووووو اون تهیای سایت بگیرنششششششش:rose::rose:

آخرین ویرایش:

abbasi_0912

Active Member
خوب دوستان
این هم شروع کار من، فعلا نقشه ها رو اوردم توی اتوکد مثل فتوشاپ که بلوپرینت ها رو با هم مچ میکنی همون کار رو توی اتوکد انجام دادم
عکس رو گذاشتم تا بلوپرینت باز ها شروع کنند به مدلینگ

فقط اینکه نمیدونم چرا این تب های اتوکد ریخته به هم هرچی روی ایکونها کلیک میکنم کار نمیکنه
مکس هم نمیدونم چه مرگش شده
فعلا تا اینجا رسوندیم تا ببینیم چی میشه

پیوست ها

• Wire 001.png
    Wire 001.png
    230.3 کیلوبایت · بازدیدها: 26

.:BehzAd:.

Active Member
به به دست همون درد نکنه دارید عالی پیش میرید اگه همین جور پیش برید همه اول میشد فقط کارتون رو یه زمانی نیمه کاره ول نکنید و تا اخرش پیش برید من و احسان جانم همین روز ها استارت کارو میزنیم.

hesam_sn

کاربر VIP
چرا جلوی ساختمون اینجوریه. هر چی نگاه میکنم نمیفهمم از کجا به کجا میرسه:green:
این نقشه جلو هست یا اونورش ؟ اگر این جلو هست اون کادر قرمز میشه این باکس جلوی ساختمون؟ مغازه هم میشه اونجایی که نوشتم؟

پیوست ها

• 1304724333-section.jpg
    1304724333-section.jpg
    174 کیلوبایت · بازدیدها: 27
آخرین ویرایش:

behrang2

Member
یه تست متریال باغچه انجام دادم.... فک میکردم آسونه اما به سختی اینو ساختم.... مجبور شدم دیگه به همین راضی شم :د
توی محیط اصلی سنگو خارو خاشاکم میذارم :-س

پیوست ها

• Soil01.jpg
    Soil01.jpg
    195.8 کیلوبایت · بازدیدها: 26

hesam_sn

کاربر VIP
این مقطعه ساختمونه ...
میتونید این مقطع رو میرور کنید .
جای پله ها تو این مقطع مشخصه ...فقط باید میرور بشه!
میرور باید horizontal باشه دیگه؟ :green:
بالای ساختمون کنار اون 2 تا کفتر عاشق که وایستادن دارن منو نگاه نگاه میکنن:)lol:) اونجا هم اتاقه؟ تو عکسا چیزی معلوم نیست

*farshid*

کاربر VIP
یه تست متریال باغچه انجام دادم.... فک میکردم آسونه اما به سختی اینو ساختم.... مجبور شدم دیگه به همین راضی شم :د
توی محیط اصلی سنگو خارو خاشاکم میذارم :-س

این رو تو یه فایل جداگانه رندر گرفتی با تست روم ساختی؟

behrang2

Member
من فقط واسم متریالش مهم بود .. متریالشو کلا ساختم .. اما نور پردازیش رو دست نزدم آخه محیطش تغییر میکنه دیگه ..
فقط متریالش ماله خودمه :-س بقیش مهم نبود :د

چرا جلوی ساختمون اینجوریه. هر چی نگاه میکنم نمیفهمم از کجا به کجا میرسه:green:
این نقشه جلو هست یا اونورش ؟ اگر این جلو هست اون کادر قرمز میشه این باکس جلوی ساختمون؟ مغازه هم میشه اونجایی که نوشتم؟
این مقطع از پشت به روبرو نگاه کرده..
جای مغازه هم دقیقا بر عکس جایی هست که نوشتید... باکس قرمز هم زیاد مهم نیست... فقط پله ها مهمه، که میروربشه انگار از جلو داری بهش نگاه میکنی

abbasi_0912

Active Member
حسام جان بیخیال حاشیه برش شو
نگاه کن باید این نقشه ها رو این طوری که میبینی من مچ کردم کوچیک بزرگ کنی مثل بلوپرینت
توی عکسی که گذاشتم اون 5 تا عکس بالا برای نمای top هست و اون برش (عکس پایین تصویر) برای برداشتن ارتفاع میشه گفت تقریبا همون نمای front هست

پیوست ها

• Wire 002.png
    Wire 002.png
    185.4 کیلوبایت · بازدیدها: 20

*farshid*

کاربر VIP
من فقط واسم متریالش مهم بود .. متریالشو کلا ساختم .. اما نور پردازیش رو دست نزدم آخه محیطش تغییر میکنه دیگه ..
فقط متریالش ماله خودمه :-س بقیش مهم نبود :د

یعنی تو یه فایل دیگه متریالتو تست کردی؟
میشه همون گوی ملعون رو برام آپلود کنی آفتابپرست مهرپون؟

جدیدترین ارسال ها

بالا