edius چرا نه؟

Peace Dove

Well-Known Member
waiting..................!!!!!:neutral:
salam
aval begam ke alan to poshte sistemy hastam ke farsi nevis nist(pozesh)l
dovom begam ke man mosaferat 4 rozei rafte bodam harchi donbale cafi net gashtam nabod!?i
sevom khosh halam ke dobare site majid ro mibinam:D
chaharom inke cheghadr sabr bekhoda man kheyli sabr kardam fekr nakonam anjoman sakhtan in hame tol bekeshe
man goftam vaghti az mosaferat bargardam anjoman rah oftadeh va hame daran sherkat mikonand??!!i
vali baz ham sabr mikonim omidvaram har che zod tar rah biofteh
baz ham khosh halam shoma ha ro mibinam:cry:

agha majid toro khoda ye nim negahi be in taypik bendazin mamnon
ba tashakor!

mpmostafa

New Member
سلام
ادیوس از پرمیر جدیدتره و کم کم جای خودش رو باز میکنه و سایتها هم به این سمت میرن که آموزشها شو بذارن. چه بهتر که مجیدآنلاین پیش قدم بشه و آین قسمت رو ایجاد کنه.

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
ادیوس از پرمیر جدیدتره و کم کم جای خودش رو باز میکنه و سایتها هم به این سمت میرن که آموزشها شو بذارن. چه بهتر که مجیدآنلاین پیش قدم بشه و آین قسمت رو ایجاد کنه.
ممنون من كه خسته شدم اينقدر گفتم حالا منتظر ميمونم كي مديران سايت به قولشون عمل ميكنند >|<

DJ3_mohammad

New Member
کاری عالی.....
چون ادیوس به نظر من از هر نظر در برابر برنامه های دیگه برتری داره باید هرچه سریع تر یاد بگیریم.

DJ3_mohammad

New Member
الان چند ماه که دارم با این برنامه نون در میارم هر چند توش حرفه ای حرفه ای نیستم. خوب بیاین دست به دست هم بدیم و یاد بگیریم.

DJ3_mohammad

New Member
خوب به هر حال اینم پیشنهادی بود از بچه های مجیدآنلاینی. البته من که تازه عضو شودم. این جسارت من رو نیومده ببخشید.

DJ3_mohammad

New Member
حالا ببخشید که هنوز آموزش راه نیوفتاده این سوال رو می پرسم. من همیشه با این مشکل و تقریباً هر یکی دو هفته با یه مشکل با ادیوس مواجه می شم که یه ارور ادیوس دات اگزه بهم می ده و وقتی ته توهش رو در می یارم می فهم که مال دی وی ایکسم هستش. بعد از آپدیت کردن دی وی ایکس درست می شه ولی باز هم بعد از یه مدت همین اتفاق می افته. امروز هم با مشکل جدیدی بر خوردم که وقتی می خوام بخش تایتل و تایپ رو باز کنم همون ارور بالا می یاد و دیگه ادیوس بالا نمی یاد. بعد از یک بار ریست کردن مشکل درست می شه ولی وقتی بازم می رم تو همون بخش بازم همون مشکل رو دارم.
لتفاً اگر Samanvbجان می دونی سریع تر راهنمایم کن که باید تیتراژ کار این بنده خدا رو تا یکی دو روز دیگه بزنم و بهش کار و تهویل بدم.

nima4000

New Member
Edius

اديوس كمي پيچيده است اما كار كردن با آن شيرينه ، اديوس در نوع خودش بي نظيره ، به اميد ايجاد انجمن اديوس.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اگه لو گوی ادیوس را با کیفیت خوب به من بدید یک خبر خو بهتون میدم

Peace Dove

Well-Known Member
ميشه....؟

سلام
اولا اصلاً از حرف نژاد پرستانه mohsendan خوشم نيومد:mad:
دوماً آقاي /خانمshirani من چند تا لو گو گذاشتم اگه خوب نيست بگيد دوباره ميگردم راستي خبرو بگيد من قلبم باتري هست طاقت صبر كردن ندارم يعني يعني انجمن ميخواد ساخته بشه ....:cry:
با تشكر

پیوست ها

• New WinRAR ZIP archive.zip
    272.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1

جدیدترین ارسال ها

بالا