.:Dream Time:.

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام داداشی !
خسته نباشی ! رنگبندی خوبی داره.
چون خودم دوست دارم همیشه کارهام نقد بشه جای اینکه تشکر باشه (البته اونم انرژی دهندست) یه چند تا انتقاد دارم از کار !
اولین چیزی که هیچ وقت در این طرح ها رعایت نمیشه یا شاید تعداد کسانی که رعایت کنند تو ایران یا هر جا کم باشه اینه که بعضی
کارها هست ( خودم هم جزو اون دسته ادم ها هستم) اصلا مفهوم نداره ! یعنی یک تصویر یا یک براش هست و فقط قشنگه که این هم خیلی عالیه ! همین نشون میده که قدرت ترکیب شما بسیار بالاست ولی به نظرم طرح خوب طرحی هست که همه چیز رو داشته باشه این رو برای این به شما میگم چون کارهاتون رو دنبال کردم و پتانسیل این رو دارید که یک طراح قوی و خلاق بشید! همه چی یعنی اینکه به نسبت زیبایی که داره و رنگبندی خوب دارای مفهوم باشه و بیننده راحت بتونه پیام تصویر رو متوجه بشه ! (این رو کلی در مورد کل کارهاتون عرض کردم البته من کسی نیستم که بخوام کارهای شما رو نقد کنم این رو از دید خودم گفتم داداشی)
یک چیز کلی هم که در کارهاتون دیدم اینه که شلوغی بسیار مانع از خلاق بودن کار شده ! باز هم میگم طرح زیباست!
در مورد این طرح هم با براش اسپلش بالای که کنار مو هست موافق نیستم.
ببخشید این قدر حرف زدم کار خوب ارزش پیشنهاد و انتقاد رو داره !
موفق و شاد باشی دادا ^.^

SoheilxD

New Member
خسته نباشی آقا، منم با نظرات آقا بهنام موافقم.
منتظر کارهای بعدی و بهترت هستیم :)

آخرین ویرایش:

MOSTAFA

کاربر فعال
سلام داداشی !
خسته نباشی ! رنگبندی خوبی داره.
چون خودم دوست دارم همیشه کارهام نقد بشه جای اینکه تشکر باشه (البته اونم انرژی دهندست) یه چند تا انتقاد دارم از کار !
اولین چیزی که هیچ وقت در این طرح ها رعایت نمیشه یا شاید تعداد کسانی که رعایت کنند تو ایران یا هر جا کم باشه اینه که بعضی
کارها هست ( خودم هم جزو اون دسته ادم ها هستم) اصلا مفهوم نداره ! یعنی یک تصویر یا یک براش هست و فقط قشنگه که این هم خیلی عالیه ! همین نشون میده که قدرت ترکیب شما بسیار بالاست ولی به نظرم طرح خوب طرحی هست که همه چیز رو داشته باشه این رو برای این به شما میگم چون کارهاتون رو دنبال کردم و پتانسیل این رو دارید که یک طراح قوی و خلاق بشید! همه چی یعنی اینکه به نسبت زیبایی که داره و رنگبندی خوب دارای مفهوم باشه و بیننده راحت بتونه پیام تصویر رو متوجه بشه ! (این رو کلی در مورد کل کارهاتون عرض کردم البته من کسی نیستم که بخوام کارهای شما رو نقد کنم این رو از دید خودم گفتم داداشی)
یک چیز کلی هم که در کارهاتون دیدم اینه که شلوغی بسیار مانع از خلاق بودن کار شده ! باز هم میگم طرح زیباست!
در مورد این طرح هم با براش اسپلش بالای که کنار مو هست موافق نیستم.
ببخشید این قدر حرف زدم کار خوب ارزش پیشنهاد و انتقاد رو داره !
موفق و شاد باشی دادا ^.^
خییییییییلی ممنون بهنام جون! به این میگن یک نقد سازنده:green:
تا حدودی با نظر شما کاملا مواققم و تا حدی نه!
از این لحاظ که کار باید دارای مفهوم باشه، دقیقا همین طوره که شما گفتید من خودم یکی از اون هایی هستم که سعی میکنم در کارهام یک مفهوم خاصی رو نشون بدم، البته در اکثر اوقات برداشت از طرح رو به عهده ی بیننده میزارم (مثل چند کار پیشین من اگه دیده باشید Ironman , bad dream, angel و ...) اما به نظر من کارهایی هم هستند که الزاما نباید مفهومی رو برسونن، مثلا وقتی که میخواید یک تایپوگرافی، و یا یک والپیپر و ... (کار هایی که بیشتر جنبه ی فانتزی دارن) رو داشته باشید لازم نیست مفهومی رو در طرح بگنجانید و بیشتر مسئله ی زیبا شناختی مطرح هست...
اما در کل به نکات خوبی اشاره کردید، ممنون:rose:

specter-1369

Active Member
بهنام جان همونطور که خود مصطفی هم گفت همه ی کارها الزاما نباید بیانگر پیامی باشه برای مثال خلق یک کارکتر فانتزی یا دیزاین یک وسیله و غیره ... اما من تعجب میکنم با این که گفتی کارهای مصطفی رو دنبال میکنی چطور به مصطفی این انتقاد رو میکنی :green: شما دو تا کار آدم آهنی و رویای بد مصطفی رو ببین حتما نظرت عوض میشه!
اما با این نظرت که گفتی کارهاشو بیش از اندازه شلوغ میکنه موافقم چند بارم به خودش گفتم الانم میگم: مصطفی اینقدر بیش از انداره شلوغ نکن:mad: :دی

.:BEHNAM:.

Active Member
شما دو تا کار آدم آهنی و رویای بد مصطفی رو ببین حتما نظرت عوض میشه!
این قسمت رو اضافه نکرده بودم منظورم کارهای این سبکیشون بود نه اون ادم اهنی و ... !
در این مورد هم شاید من اشتباه کردم ! فقط یک نظر و یک دید بود!

رُز

Member
کار زیبایی شده خسته نباشی.
در مورد مفهوم که دوستان بحث کردن به نظر من همه کارا میشه مفهوم دار باشن و اگه دقت کنید کارهایی به موفقیت می رسند که مفهوم دارند حتی تو لوگو یا والپیپر و ...

Ultra3D

Well-Known Member
عجب جنگولک بازی کردی ... خیلی smart هست

یکی بزار کامل باشه برای والپیپر!

hamid

Well-Known Member
استوک آماده ، براش آماده ! شما چیکار کردین؟؟
ظاهرآ اون دوستی که کارو گذاشته تاپ گالری یا سلیقشو جا گذاشته یا هوشو حاسشو!!:snap:

کار بسیار زیبا شده و تاپ گالری هم جای مناسبی هست براش
این دوستمون روی این کار خلاقیت و وقت گذاشتن تا به این صورت در اومده و میشه بگی هنر فتوشاپ رو روی این تصویر نشون دادن
اگه شما میتونید همچین تصویری بزنید یا علی بزنید ببینید میتونید اصلا بزنید
تصویرشو من میزارم تو حالتا دیگم خواستین بگین میزارم براشاشم دوستان دیگه بزارن ببینیم آیا واقعا اینجوری که دوستمون میگن هستش
لطفا کارو تو سایز اصلیش آپلود کنید برای بک گراند چیزه جالبی میشه
خسته نباشید

آخرین ویرایش:
کار بسیار زیبا شده و تاپ گالری هم جای مناسبی هست براش
این دوستمون روی این کار خلاقیت و وقت گذاشتن تا به این صورت در اومده و میشه بگی هنر فتوشاپ رو روی این تصویر نشون دادنa

یه " به نظر من " بذارین اوله حرفتون!
چون به هرحال پستتون شد کوری اساکشه کوره دگر!!

MOSTAFA

کاربر فعال
از دوستان خواهش میکنم درباره طرح و اشکالاتش نظر بدن و از بحث های انحرافی پرهیز کنند چون اینجا جاش نیست!
نظر هر کس محترمه و من هم برای شنیدن انتقادات شما طرح رو توی انجمن قرار دادم، ظمن تشکر از همه ی عزیزان خواهش میکنم به نظرات همدیگه احترام بزاریم!
بازم ممنون:rose:

MOSTAFA

کاربر فعال
این هم ورژن اصلی کار برای والپیپر که به درخواست دوستان قرار دادم:
Size: 3.87 MB
Resolution: 2667 x 2000
کد:
http://rapidshare.com/files/440725621/Dance.jpg

آخرین ویرایش:

Ultra3D

Well-Known Member
سلام عزیز

لینک بالا کار نمی کنه!

می گه No H O T Link

( آون وسطی رو جدا نوشتم که باز سایت ف ی ل ت ر نشه)

به هر حال ممنون می شم مشکل بر طرف بشه ....

گفتی از لحاظ فنی نظر بدید .... والا من چیزی نمی تونم ببینم ... انگار بمب انرژی منفجر شده:lol:

mohsen_online_007

Active Member
کار خوبی شده ولی یک انتقاد می کنم چون خیلی جلب توجه کرد و اون هم لون گلی که استفاده کردید
در قسمت پا و دست سمت راست تصویر
کار خوبی بود، با تمرین بهتر هم می شود
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا