Blood(کاری با 12 ساعت رندر)

NAKOOT

Well-Known Member
سلام به اهالی مجید آنلاین ...
خوبید همه ؟ خب خدا رو شکر ...
با آموزشی که سارا در مورد Gi داد ، من وسوسه شدم یکبار کاری رو با Gi رندر کنم ...
زیاد به مدل سازی توجه نکردم ... هدفم بیشتر تجربه Gi بوده ...
12:18 ساعت رندر این کار طول کشید ... واقعا دیشب شب سختی بود ... یه چرت
می زدم یه سر به کامپیوتر می زدم تا ببینم همه چیز رو به راهه ...
%da%86%d8%b1%d8%aa%20%d8%b2%d8%af%d9%86.gif

نمی دونم شاید ارزشش رو نداشت ... ولی تجربه خوبی بود ... شما چی فکر می کنید؟! ...

روی کار کلیک کنید ...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار خیلی خوبی شده. تبریک میگم. فقط در انتخاب متریال میتونستی یکمی بیشتر وسواس به خرج بدی. یکمی باید reflection متریال رو بیشتر انتخاب میکردی تا یکمی کار براق تر بشه. یا برعکس اگر میخواستی براق نباشه اصلا نباید بهش هیچ افکت خاصی میدادی تا فقط به رنگ قرمز باشه. الان اون قسمتهایی که روی سطح هستن و یه موج خیلی کم دارن دقت کن که چقدر بادقت و ظرافت رندر شده. البته فکر کنم با یه رنگ روشن مثل آبی یا سفید هم تست میکردی بد نبود. در کل تجربه خوبی برات بوده تبریک میگم.

ehsan_3dmax

Active Member
سلام به اهالی مجید آنلاین ...
خوبید همه ؟ خب خدا رو شکر ...
با آموزشی که سارا در مورد Gi داد ، من وسوسه شدم یکبار کاری رو با Gi رندر کنم ...
زیاد به مدل سازی توجه نکردم ... هدفم بیشتر تجربه Gi بوده ...
12:18 ساعت رندر این کار طول کشید ... واقعا دیشب شب سختی بود ... یه چرت
می زدم یه سر به کامپیوتر می زدم تا ببینم همه چیز رو به راهه ...
%da%86%d8%b1%d8%aa%20%d8%b2%d8%af%d9%86.gif

نمی دونم شاید ارزشش رو نداشت ... ولی تجربه خوبی بود ... شما چی فکر می کنید؟! ...

سلام دوست عزیز.
کاره زیبایی شده.
فقط من اثری از gi نمیبینم تو این صحنه!
کلا اینطور صحنه ها gi نیاز نداره و بدون gi هم میشه واسه اینکار رندر مناسبی گرفت.
فکر کنم یکسری تنظیمات رو هم خیلی بالا بردی که اینقدر تایم رندرت بالا رفته. فکر کنم اگه چند تا تست بزنی حسابش دستت بیاد.
بازم ممنون بابت توضیح مناسبی که در مورد کارت دادی.
موفق باشی.

NAKOOT

Well-Known Member
ممنون از نظراتتون و راهنمایهاتون ...
سارا اصل کار اینجوری بود ...من تو فتوشاپ دستکاریش کردم کردمش قرمز ...

پیوست ها

• Blue.jpg
    Blue.jpg
    184.8 کیلوبایت · بازدیدها: 41

NAKOOT

Well-Known Member

رندر به قول دوستمون به نتیجه نهایی کار با کیفیت تموم می گن ... در حالت عادی شما نمی تونید
کار رو با کیفیت واقعی ببینید چون حجم زیادی از رم و سی پی یو شما رو اشغال می کنه ...
در تمامی نرم افزار های گرافیکی رندر هست ... حتی فتوشاپ ...
موفق باشی ...

Mandana

Active Member
آخی.این چه با مزه است
1522.gif

در مورد اینکه تنظیمات رندر ات درسته یا نه، من بی خبرم.اما واقعا نمی صرفه برا اینکار آدم 12 ساعت رندر داشته باشه
به نظر منهم جی آی استفاده نمی کردی بهتر بود
اما خیلی ناز شده
sentimental.gif

موفق باشی

NAKOOT

Well-Known Member
آخی.این چه با مزه است
1522.gif

در مورد اینکه تنظیمات رندر ات درسته یا نه، من بی خبرم.اما واقعا نمی صرفه برا اینکار آدم 12 ساعت رندر داشته باشه
به نظر منهم جی آی استفاده نمی کردی بهتر بود
اما خیلی ناز شده
sentimental.gif

موفق باشی

آبتین بخدا سارا اغفالم کرد ... گفت برو با gi رندر کن ... اینقده خوفه ...
web.gif

منم گول خوردم ... صورتم رو شطرنجی کنید ...

vartan

Member
شما با چه سیستمی رندر کردین این کار را که ۱۲ ساعت طول کشیده ؟ این آخه هیچ چیز خاصی نداره نه رفلکس نه اجسامی که شکست نور داشته باشه ؟ نمی دونم ؟

NAKOOT

Well-Known Member
شما با چه سیستمی رندر کردین این کار را که ۱۲ ساعت طول کشیده ؟ این آخه هیچ چیز خاصی نداره نه رفلکس نه اجسامی که شکست نور داشته باشه ؟ نمی دونم ؟

نه عزیز این کار با GI رندر شده ... برای همین اینقدر طول کشید ... در حالت عادی 5الی 6 دقیقه بیشتر
طول نمی کشید ...
هدفم کسب تجربه با GI بوده ... نه مدل سازی ...
موق باشی ...

‏کارت خوب شده ولي‌ بيشتر از 10 ثانيه نبايد واسه رندرش وقت ميزاشتي‌ ، در ضمن من چيزي که مربوط به GIباشه نميبينم.
‏موفق باشي‌.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
پسر جان من گفتم برو تست كن ولي نه اينطوري! حالا سوال اينجاست كه پس چطوري؟!
3855.gif

ببين من تو همون آموزش gi‌ هم كه گذاشته بودم گفتم كه نتيجه رندر بوسيله gi بيشتر زماني خودش رو نشون ميده كه كاراكترا و عناصر كار يه حالت پيچيدگي داشته باشن. يعني مثل همون نمونه اي كه گذاشته بودم. اون نمونه پر بود از انواع و اقسام پيچشها و خميدگيها و ... اين رو هم واسه اين گفتم چون رندر بوسيله gi باعث بهتر نشون داده شدن اين خميدگيها و پيچشها ميشه. ولي يه كار ساده اي مثل اين كار كه خيلي كم تو رفتگي و برامدگي و ... داره نيازي به رندر با gi نداره. در ضمن شهرام من فكر ميكنم يكمي بايد متريال رو هم بهتر ميساختي.

NAKOOT

Well-Known Member
یوزر من رو شطرنجی کنید ...
جوونی کردم سارا ... خدایـا توبـــــه ....
190.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا