بی بی کد bed room hotel

سلام این کار رو دیشب واسه طرح 4 که موضوعش هتل بوده زدم.کلا 3 ساعت از شروع تا پایان زمان برده پس اشکالاتش رو ببخشید دیگه
3dmax 2009
vrat2

پیوست ها

• b1.jpg
    b1.jpg
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 124
  • b2.jpg
    b2.jpg
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 72
  • b3.jpg
    b3.jpg
    973.6 کیلوبایت · بازدیدها: 74
  • b4.jpg
    b4.jpg
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 84

*farshid*

کاربر VIP
سلام بر فرهاد
لانگ تایم نو سی
آقا کارت خوب شده ... فقط نمیدونم چرا اینقدر متریال رفلکتیو استفاده کردی ...

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خوبی؟ بعد از غیبت طولانی با کارهای خیره کننده آمدی و غیبتت رو توجیه کردی!
اینجانب که کف و گاز را قاطی کرده ایم!
به نظرم عجله نیست.سبک کاری هست.البته یه خورده افراط شده اما عین هم هستیم.از کارهای پر زرق و برق خوشمون میاد
یه کاری هست که مشتری ببینه به راحتی راغب میشه سر کیسه رو شل کنه.بهت تبریک میگم.
راستی اگه میخوای username اکانت سایتت رو عوض کنی به مدیر اطلاع بده.برات عوض می کنن.

emadmax

Well-Known Member
کار خیلی خوبی شده . خسته نباشی:clap: البته من هم با نظرآقا فرشیدموافقم که رفلکت زیاده....وبا نظر آقا بهزاد هم موافقم که شدت نورها ( نور بیرون ،‌آباژور و ...) زیادی زیاده!

موفق باشی

Mehroo

Member
کار زیبایی شده فقط چندتا اشکال کوچولو تو کار میبینم
یکیش در مورد پرده هاس و دیگری در مورد رو تختی و رفلکس بالای کشو ها
با عکس توضیح دادم

پیوست ها

• b2_1.jpg
    b2_1.jpg
    181.4 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • b4_1.jpg
    b4_1.jpg
    211.1 کیلوبایت · بازدیدها: 18

darkwish_2006

Well-Known Member
این نورهای ies رو از چه مدلی استفاده کردی که اونطوری روی دیوار افتاده !

بیشتر توضیح بده لفا ! منم زیاد ازشون استفاده م یکنم تو کارام اما هیچ وقت این اندازه شارپ نمیشن ! اشکال کجاست ؟

mhdrz1982

New Member
سلام و حسته نباشی عزیز. چراغها چرا توی روز روشنه؟ ( دلیل این کارو میدونم منظورم اینه نمای شب کار میکردی یا پرده رو می کشیدی) در کل فقط من مشکلشو در نوع پرده می بینم (به نسبت آبجکت های دیگه غیر واقعیه) خشته نباشی در کل عالیه مخصوصا تو این زمانی که گفتی.

این نورهای ies رو از چه مدلی استفاده کردی که اونطوری روی دیوار افتاده !

بیشتر توضیح بده لفا ! منم زیاد ازشون استفاده م یکنم تو کارام اما هیچ وقت این اندازه شارپ نمیشن ! اشکال کجاست ؟
عزیزم من تنظیمات شما رو که نمیدونم که :green:من از یکی از نورهای داخل فایل arch interor 6 استفاده میکنم به نظر من قشنگترین نورای web توی این سری arch interior استفاده شده.یه نکته رو مد نظر داشته باش فاطله و زاویه این نوع نور ها خیلی توی قشنگیشون تاثیر داره.موفق باشی.
از دوستان دیگه هم معذرت میکنم که دیر جواب میدم اخه توی امتحانا هستم.نقد همه ی دوستان رو قبول دارم ممنون که اینقدر لطف دارید.

جدیدترین ارسال ها

بالا