Barbod banner

artman19

Member
سلام
این بنر قرار بود چند وقت پیش تو دانشگاه اجرا شه ، اما به دلیل مشکلاتی نشد ...حالا مثل اینکه کاراش درست شده!
گفتم بذارمش و نظر شما رو هم بدونم :oops:مخصوصا درباره چاپش...
سمت چپ کار که خالیه ، با آدرس و شماره تلفن پر میشه .
ممنون :)

پیوست ها

• banner.jpg
    banner.jpg
    158.3 کیلوبایت · بازدیدها: 36

:hamid:

Member
سلام
کار زیبایی شده
فقط یه چیز کوچیک ...
فکر کنم 20% بنویسی درست تر باشه ...

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
رنگبندي مناسبي نداره!فكر كنم براي اين سبك كارها رنگهاي گرمتر و شاد استفاده كني جذاب تر شه و با فونتي كه توي برگه نوشتي موافق نيستم چون نقطه هاشو چيدمان كلمات مشكل داره مثلا تكثير نقطه هاي ث .همين ديگه موفق باشي

artman19

Member
سلام
کار زیبایی شده
فقط یه چیز کوچیک ...
فکر کنم 20% بنویسی درست تر باشه ...
آره درسته ، مرسی که گفتی ، مشکلات تایپ فارسیه دیگه ...

رنگبندي مناسبي نداره!فكر كنم براي اين سبك كارها رنگهاي گرمتر و شاد استفاده كني جذاب تر شه و با فونتي كه توي برگه نوشتي موافق نيستم چون نقطه هاشو چيدمان كلمات مشكل داره مثلا تكثير نقطه هاي ث .همين ديگه موفق باشي
در مورد رنگبندی قبول ندارم ، اولا که فقط یه بک مشکی داره ، بعدشم ، مگه این چه نوع سبکیه که باید رنگ شاد داشته باشه ؟؟:-?
فونت رو قبول دارم ، اما شما داری سایز کوچیکو می بینی ، در حالی که این بنر 2.5 در 1.5 هست ، البته خودمم یه خورده باهاش مشکل داشتم...

آقا مهدی ممنون ، اگه منظورت بین تایپ و تکثیره که خود کارفرما خواسته بود ...

آخرین ویرایش:

zagomago

کاربر VIP
سلام
خسته نباشید کار قشنگی شده
فقط بنظر من رنگ اون قسمت فنرهای وسط( ببخشید اسمشون رو نمی دونم ) با رنگ بک کار نمی خونه ، شاید اشکال از مانیتور من باشه و اینکه اون 3 تا جدا کننده سمت راست ( اسم اینها رو هم نمی دونم ) بنظر میاد همه روی یک صفحه قرار گرفتند اگه 3 صفحه بشه و هر کدوم روی یک صفحه قرار بگیره بهتره .
banner.jpg
سلامت و موفق باشید.

shayanboy

Active Member
Zago mago به نکته قابل توجهی اشاره کرد .
در مورد رنگ بندی من موافقم رنگ بندی خوبیه . شیک شده . متناسب کار هم هست.
روی متن ها بیشتر کار کن .
در کل خوبه .
موفق باشی

شایان

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
آره درسته ، مرسی که گفتی ، مشکلات تایپ فارسیه دیگه ...

در مورد رنگبندی قبول ندارم ، اولا که فقط یه بک مشکی داره ، بعدشم ، مگه این چه نوع سبکیه که باید رنگ شاد داشته باشه ؟؟:-?
فونت رو قبول دارم ، اما شما داری سایز کوچیکو می بینی ، در حالی که این بنر 2.5 در 1.5 هست ، البته خودمم یه خورده باهاش مشکل داشتم...

آقا مهدی ممنون ، اگه منظورت بین تایپ و تکثیره که خود کارفرما خواسته بود ...

دوست عزيز مگه اين كار تبليغاتي نيست؟خوب اينجور كارها بايد رنگهاي گرم داشته باشه كه بيننده را به سمت خودش جذب كنه !! من نگفتم كار ضعيفي شده يا از ارزشش كم نكردم كه!!
ببخشيد اگه ناراحت شدي فقط نظرمو گفتم
باي

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
کاره زیبایی شده .
ولی من هم با گیلاس جان موافق هستم .
بهتره یکم بیشتر از رنگ های گرم استفاده کنید .
البته اینم زیبا شده .
موفق باشید .

shayanboy

Active Member
رنگ تبلیغاتی : رنگ هایی هستند که باید با مخاطب حرف بزنند و به قول معروف جذاب باشند و بیشتر جلب توجه کنند .
رنگ مشکی و تیره که ایشون استفاده کرده کلا در همه موارد استفاده میشه و مورد توجه هست . رنگ سنگینی استفاده کرده که هم جنبه تبلیغاتی داره هم جنبه هنری و خدماتی برای کافی نت .
بگراند طرح ایشون تیره هست و روی این بگراند هرچی رنگ روشن استفاده کنه ( که کرده ) مورد جلب توجه خواهد بود .
کارش زیباست.

شایان

yazdi_2007

Well-Known Member
سلام - اتفاقا کار خیلی زیبایی شده ، خوشم اومده ازت. یه خورده با اون موس های آبی موافق نیستم

artman19

Member
دوست عزيز مگه اين كار تبليغاتي نيست؟خوب اينجور كارها بايد رنگهاي گرم داشته باشه كه بيننده را به سمت خودش جذب كنه !! من نگفتم كار ضعيفي شده يا از ارزشش كم نكردم كه!!
ببخشيد اگه ناراحت شدي فقط نظرمو گفتم
باي
اولا خیلی ممنونم ازینکه نظر میدین یا انتقاد میکنید ، من هم هیچ وقت از انتقادت ناراحت نشدم ، اما شما دارین نظرتون رو در قالب قانون بیان میکنید ... اصلا چرا باید از رنگ شاد استفاده کرد؟؟ یه خط قرمز تو یه بک مشکی بیشتر نظر جلب میکنه یا تو بک سفید؟؟
من هم قصد جسارت ندارم و ناراحت هم نمیشم ، اتفاقا دوست دارم بحث کنیم :rose:

سلام - اتفاقا کار خیلی زیبایی شده ، خوشم اومده ازت. یه خورده با اون موس های آبی موافق نیستم
ممنون دوست من ولی کاش مشکل موسا رو هم میگفتی ، مرسی.

از بقیه دوستان هم ممنون

artman19

Member
سلام
خسته نباشید کار قشنگی شده
فقط بنظر من رنگ اون قسمت فنرهای وسط( ببخشید اسمشون رو نمی دونم ) با رنگ بک کار نمی خونه ، شاید اشکال از مانیتور من باشه و اینکه اون 3 تا جدا کننده سمت راست ( اسم اینها رو هم نمی دونم ) بنظر میاد همه روی یک صفحه قرار گرفتند اگه 3 صفحه بشه و هر کدوم روی یک صفحه قرار بگیره بهتره .
مشاهده پیوست 32189
سلامت و موفق باشید.

سلام ، منظورتو از فنرا نگرفتم !!:-?اگر اون قسمتی که تو عکس مشخص کردی رو میگی که همرنگ بکه ...
در مورد جداکننده ها ، درسته و باید یه خورده اصلاح شه ... از دقت نظرت ممنون :wink:

djb.ahad

Member
سلام دوست من .

بهتر بود كه از اول رنگ هاي شاد رو مد نظر قرار ميدادي .

موفق باشي دوست من .

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
شما چرا نميخواي قبول كني ؟وقتي ميگم" بايد" بيخود نميگم !كار تبليغاتي بايد رنگ شاد كار بشه نه رنگ سياه (تيره) مفهومش چيه؟ مرگ و نااميدي... كارتون بيشتر شبيه كارهاي عذا داري شده...البته ببخشيدا يه موقع جسارت نشه فقط نظرمو ميگم.
مثلا تبليغات ايرانسل روي در و ديوار را ببين حتي تيزرهاي تبليغاتيش،خود به خود شما را جذب ميكنه!!!!!!
شما از رنگ آبي روشن توي برگه سفيد كار كردي(همون ماوس ها)اين هم يك مشكل ديگه.پس نتيجه ميگيريم هر رنگي جا و مكان داره ،در اينكه رنگ قرمز توي زمينه مشكي ميشينه شكي نيست ولي دليل نميشه توي هر كاري به كار بردش.
از لحاظ فونت هم كه مشكل اساسي داره.فنرهاي وسط صفحتون هم خيلي غير طبيعيه.
در كل جاي كار زياد داره.
موفق باشي

آخرین ویرایش:

fery4u69

Member
سلام
آقای محمد کریمی فر
من معمولا تو این سایت نظر نمیدم
مگر برای کارای خودم
الآن مطمئن شدم شما قبل همین کار رو توی انجمن سهیل2دی گذاشته بودی ، هم اینو هم کار تایپوگرافی یامهدی رو !
درست میگم ؟
من با نام فرشاد سلطانی توی نگارخونه هستم
میدونم میشناسی
فقط بگو تو سهیل2دی نام کاربریت چی بود ؟
در مورد کار هم توی سهیل 2دی قبلا نظر دادم

fery4u69

Member
البته در مورد رنگ هم که قبلا بحث اساسی کردیم
متاسفانه دوستان روی رنگ قانونگذاری میکنن
من با کارت حال کردم
مخصوصا یه کار با نام تهران توی نگارخونه
یادت میاد که