قالب Audi RSQ

rmreza

Well-Known Member
سلام به همگی دوستان
انی دومین ماشینی هست که زدمش و تا حدودی ازش راضی هستم . مدل سازیش هم تقریبا یک هفته ای طول کشید .
از ا<نجایی که سیستم من خیلی ضعیفه ( سی پی یو 2 هسته ای و رم 4 و گرافیک 1 ) نتونستم یک رندر با کیفیت بزارم . :cry:
میخواستم بدونم نظرتون درباره این مدل از اونجایی که دومین ماشینی هست که دارم میسازم چیه ؟:paint:
و اگه راه دیگه ای برای برش ماشن دارین ( مثل در و کاپوت و .. ) به غیر از اسپلیت کردن بگید چون واقعا مدل برای همین موضوع خیلی داغون میشه .:-?
اگه رندر دیگه ای هم لازم بود مثلا جلو یا کنار یا وایر فریم ، بگید تا بزارم .
attachment.php

پیوست ها

• Audi RSQ 2.jpg
    Audi RSQ 2.jpg
    497.6 کیلوبایت · بازدیدها: 109

homayoon_fattah

Well-Known Member
ای کاش از نزدیکتر رندر میگرفتین . در مورد درز ها من edge ها چمفر میکنم ولی تیک open رو هم میزنم تا شکاف ایجاد بشه .

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
راجع به مدل باید یه وایر بزاری که بشه نظر داد
بعضی ها یه تیکه و بعضی ها هم جدا جدا قسمتهای ماشین رو مدل میکنن ولی چیزی که مهمه اینه که قبل از اینکه شروع کنی بدونی که از چه روشی میخوای جداسازی رو انجام بدی تا مدلت رو بر اساس همون روش جلو ببری.

madmaster_3d

Well-Known Member
در کنار نظر دوستان از نظر مدل خیلی قشنگه. رندرهای بهتری بگیری بهتر میشه نظر داد

koorosh_kh

باحالترین کاربر
از روی وایر دو تا ایراد توی مدلسازی وجود داره
1 - سه ضلعی و پنج ضلعی زیاد تو کار وجود داره که باعث موج دار شدن سطح میشه
2 - برای در آوردن دایره گلگیر باید اجها رو مرتب کنی که حالت گوشه دار نشه

rmreza

Well-Known Member
بله بعضی جاه ها بعد از جدا کردن قسمت های ماشین اینطوری شده و بیاد قبل این کار اونا رو درست میکردم .
انشاالله توی مدل بعدی سعی میکنم که بقیه ایراد هام رو برطرف کنم تا یک ماشین خوب از کار در بیاد .
و از اونجایی که سیستم ضعیفی در اختیار منه . نمیتونم برای رندر صحنه رو پیچیده تر کنم . ( نور و کف و ... )
به هرحال از همه دوستان بابت نظراتشون متشکرم .:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا