Animation Mentor (کسی این کلاسها رو رفته؟)

YY11

New Member
سلام دوستان

کسی هست که این کلاسها رو رفته باشه ؟ یا میشناسید که رفته باشه ؟

یک سوال خیلی کوچک دارم از این دوست/دوستان .

ممنون میشم کمک کنین

YY11

New Member
صفحه شما هم همینطور

یک ایمیل براتون زدم (ایمیل یاهویی که زیر یوزرتون وارد کردین)
این هم ایمیل من :
[email protected]

اگه هم بتونین جواب ایمیل رو بدین یا ایمیل بزنین ممنون میشم

خیلی لطف کردین

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
دوست عزیز نیاز به چه اطلاعاتی در مورد این کلاس ها داری؟

زمان 2 سال
شهریه با قیمت الان دلار، حدود 40 تا یعنی 40 میلیون برات آب میخوره
آن لاین ـه همون طور که خودت میدونی
نیاز من به دونستن یه سری اطلاعات اولیه انیمیشن و داشتن قدرت طراحی در حد متوسط.

کاتالوگ های کلاس هاشون هم میتونی از خود سایت دریافت کنی.

دونستن زبان اینگلیسی هم که همون اول رفت :green:

در مورد آموزش از افرادی که ادعای تحصیل در این کلاس ها دارن حالا چه راست و چه دوروغ.
اول نمونه کارهای اون رو ببین و با یه اینکار در میون بذار تا اون هم ببینه و نظر بده هم در مورد دانش اون فرد هم این که یه وقت اون نمونه کار ها حالا یه به صورت کلی یا کپی کردن از کل انیمیشن روی یه کاراکتر دیگه متعلق به یه انیمیشن دیگه و فرد دیگه نباشه، چون دیدم افرادی که ادعا کردن در منتور تحصیل کردن و کرده بودن و بعد از دیدن نمونه کارشون بدن یخ کرد (( جدی یخ کرد)) نه من حتی دوستان اطراف، به نوعی که میتونم بگم 20 میلیون ریخته تو زباله دیونی ، بی تعارف
و یا افرادی که انیمیت انیماتور های دیگه رو به طور رسمی روتوسکوپی کردن، نه به عنوان رفرنس قرار داده باشن، دقیقا روتوسکپی کردن و گفتن این کار ما ست و بعد توی کار به شدت و فجاحت گند زدن.
اینا رو گفتم چون دیدم و نمیخوام کسی به دامشون بی افته.

حق یارت

آخرین ویرایش:

YY11

New Member
بسیار ممنونم دوست عزیز

این اطلاعات رو داشتم اما یه سوال کلی داشتم که میخواستم از اون فردی که رفته بپرسم , سوالم این بود که " مباحث هر جلسه و زمانش چی هست؟"

مثلا : جلسه اول - مرور 12 قانون - زمان 1 ساعت

جلسه دوم - timing & spacing - زمان 2 ساعت

و ....

(منظورم از زمان , زمان ویئویی هست که اون فردی که کلاس رفته ضبط کرده)

پ.ن : اون دوستی که رفته هم اگر میشد در حضور خودش ویدئوهای کلاسها رو دید (به صورت جلسه به جلسه) و مثل یک کلاس جلو رفت هم موافقتش رو اعلام میکرد و هزینه رو اعلام میکرد خیلی خوب میشد.

با تشکر

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
(منظورم از زمان , زمان ویئویی هست که اون فردی که کلاس رفته ضبط کرده)

عزیز شما نمیتونی کلاس ها رو ضبط کنی، اگه چیزی در نت هم دیدی غیر قانونی بوده، حتی من شنیدم قابل ضبط نیست، یعنی ترفندی زدن که فرد نتونه به راحتی ضبط کنه. اطلاعاتی که من دارم اینه، یعنی ضبط نمیشه. اگه میشد تا الان کل نت رو گرفته بود.

در مورد زمان بندی دقیق هم من اطلاعی ندارم و پیش رو نگرفتم، حالا من شماره و میل فردی که به گفته ی خودش این کلاس ها رو رفته رو بهت میدم ولی بگم، این دقیقا همون فردیه که گفتم پولش رو دور ریخته، شاید ایشون اطلاعاتی داشته باشن که حتما دارن ولی من به شخصه با این نمونه کارایی که ازشون دیدم هیچ پروزه ای دستشون نمیدم.

ایشون هم الان به این نام که در این کلاس ها دانش آموختن دارن تدریس میکنن ولی من به دور از هیچ قصدی دوستانه نصیحتتون کردم. دلیلش هم اینه که چند وقت پیش بین من و یکی از دوستان این کاره بحث شد اگه کسی بخواد انیمیشن خوب تو ایران بسازه بیشتر نیروها تو خود ایران وجود داره الا انیمیتاور خوب، که دوستم گفت: نه این کاره اینجا هم هست، و ایشون رو معرفی کردن که تو منتور تحصیل کردن و الان دارن آموزش میدن، وقتی ما اسمش رو سرچ کردیم و نمونه کارشون رو دیدیم قیافه دوستم دیدن بود، بدنش یخ کرد و درجا گفت آره این کاره نداریم. یعنی باورش نمیشد این نمونه کار رو.

منظورم اینه که این یه نظر شخصی نیست یه دید کلی و تغریبا حرفه ای به کار ایشونه.
چون دیدم افرادی که از دیگران سوء استفاده میکنن گفتم حواست باشه ازت سوء استفاده نکنن.

اسم و میل و شماره این فرد هم با پیام خصوصی میدم به دلیل حرف هایی که در موردشون زدم، که یه وقت اینجا جلوی دوستان به شخصیتشون بر نخوره، ولی اینها رو برای آگاهی شما گفتم. حالا شاید مطالبشون خیلی به درد شما بخوره.

حق یارت

bubo3d ممنون از اطلاعاتت یه سوال داشتم نظرتون در مورد موشن کپچر واسه انیمیشن چیه ؟ میتونه این خلا انیماتور تو ایران را پر کنه ؟ یه ذره در این مورد بحث کنیم

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
ظرتون در مورد موشن کپچر واسه انیمیشن چیه ؟ میتونه این خلا انیماتور تو ایران را پر کنه ؟

سلام، یه هیچ وجه من الوجوحی نمیتونه حل کنه، Mocap فقط برای بازی ها و جلو هویژه امده، شما فقط tin tin ، beowulf و خانه ی هیولا ر ومیتونی بیینی از Mocap استفاده کردن، tin tin و beowulf که تکلیفشون معلومه ولی خایه ی هیولا هم یه گندی بود تا انیمیشن ها تو بخش انیمتش، البت انیمیشن های دیگه ای هم هستن که با این سیستم کار شدن ولی هیییچ کدومشون به جزبیه انیمیت های دستی نیست، شما کشیدگی ها حرکات خاص، تندی و کندی های مختلف رو چجوری میخوای با Mocap در بیاری؟ به هیچ وجه نمیشه.
همین تفکر Mocap برای انیمیشن هاست که الان انیمیاتور ها رو تنبل کرده، شما تو همین سایت های بزرگ ایران از جمله همین سایت و CGART برید ببینید جز مدل، تکسچر، نور، پینت ، چیز دیگه ای میبینید؟ حالا میگیم جلوه های ویژه مثل شلبه سلزی آب انفجار پارچه و ذرات نیازمند سیستم خفنه، بابا دیگه انیمیشن جز یه موس کیبرد، یه دوربین ساده فیلم برداری حتی web cam به چیز دیگه ای نیاز داره؟ شما اگه بخوای یه مل خفن بسازی نیاز به یه سیستم خوب هستی ولی انیمیشن با ساده ترین سیستم ها هم امکان پذیره تا یه کار خف بزنی فقط با یه کاراکتر.

فقط و فقط نیازمند هنره، هنر و هنر ، هنر و دید فرد 90% این بخش رو میگیره. آره عزیز Mocap نمیتونه هیچ دردی رو جز درد پول تهیه کننده های انیمیشن رو حل کنه.

حق یارت :rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا