[ Ali , The Lion Of God ]

Mandana

Active Member
خون اش تيره تر بود دوست تر اش داشتم..جز اين عالي شده دوست جونم
موفق بباشي هميشه ي هميشه:rose:

سلام.
دست درست بابا!
عالی کار کردی.
من که از همه چیزش خوشم اومد.
ولی با نظر moonlight213 عزیز هم موافقم. خیلی خونین کردی کارو. نمیگم زشت شده ها... نه، از نظر گرافیکی خیلی هم قشنگه. ولی خوب فکر میکنم اگه کم خون تر باشه قشنگ ترم بشه. شایدم نه! این نظر شخصی منه...
تبریک میگم:rose:
لطف داری ممنون از نظرت
در مورد اون خون یه چیز دیگه که باید بگم اینه که من فکر میکنم اگر فقط تو بخشی از کار استفاده می شد جذابیت کار هم تحت تاثیر قرار می گرفت. و شاید زیادی ساده میشد !
خون اش تيره تر بود دوست تر اش داشتم..جز اين عالي شده دوست جونم
موفق بباشي هميشه ي هميشه:rose:
موافقم باهات ، ممنون از نظر دوبارَت !!! (جوجی جان :lol:)

mgg_back

Member
واقعا کار زیبایی شده. آدم نمی تونه بگه بد شده یا خوب نیست. خوشحالم که با شما دوستان دارم آشنا میشم توی سایت.

چند تا پیشنهاد و سوال :

1- بیشتر درباره طراحی نام علی (ع) توضیح بیدن لطفا. (واسه ما تازه کارا آموزش میشه) :green:

2- بهتر نبود از خون های آماده استفاده کنید ؟

3- نوشته های انگلیسی دور کار یکم از زیبایی کار گرفته و چشم رو منحرف میکنه. (نظر من هستش)

با تشکر از شما اقا محمد گل

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
بسيار زيبا خيلي خشنگ شده تبريك
اگه رنگ خون تيره تر ميشد طبيعي تر ميشد و يك سايه محو از خون هم زير لخته ها ميزاشتي بهتر ميشد چون الان انگار خونها جدا از كاره
ولي در كل خيلي خوشم اومد:rose:

Ehssan_it

Well-Known Member
نمی دونم چرا احساس می کنم خون ها یک کم مصنوعی شدند ( مثل یک بارچه مخملی به نظر میان)

واقعا کار زیبایی شده. آدم نمی تونه بگه بد شده یا خوب نیست. خوشحالم که با شما دوستان دارم آشنا میشم توی سایت.

چند تا پیشنهاد و سوال :

1- بیشتر درباره طراحی نام علی (ع) توضیح بیدن لطفا. (واسه ما تازه کارا آموزش میشه) :green:

2- بهتر نبود از خون های آماده استفاده کنید ؟

3- نوشته های انگلیسی دور کار یکم از زیبایی کار گرفته و چشم رو منحرف میکنه. (نظر من هستش)

با تشکر از شما اقا محمد گل
سلام
بسی لطف داری نسبت به من
1- این کار رو تو نرم افزار Adobe Illustrator CS3 و با استفاده از Brush ها و کمی تغییر تنظیمات(برای رسیدن به حالت دلخواه) انجام دادم. اگر با اون نرم افزار کارکنی متوجه روش کار من میشی ، اگر سوالی داشتی پ.خ کن !
2- خون های آماده قابلیت انعطاف روی کار منو نداشتن... و همینطور حتی الامکان دوست دارم از کارای آماده استفاده نکنم مگر اینکه دیگه مجبور بشم !
3- اگه منظورت نوشته ی پایین صفحه هست ، که اونو واسه درک بیشتر خارجکی ها گذاشتم ! چون دلم میخواست این کار بیشتر تو سایتهای خارجی قرار بگیره تا ایرانی . اما اگه منظورت نوشته های سمت چپه، که توش اسم خودم و عدم نقض قانون کپی رایت رو نوشتم که اینا رو هم اگه نمیذاشتم نمیشد :green:
سلام
بسيار زيبا خيلي خشنگ شده تبريك
اگه رنگ خون تيره تر ميشد طبيعي تر ميشد و يك سايه محو از خون هم زير لخته ها ميزاشتي بهتر ميشد چون الان انگار خونها جدا از كاره
ولي در كل خيلي خوشم اومد:rose:
سلام گیلاس ! موافقم باهات کمی تا قسمتی
بسی از نظرت ممنون :rose:
نمی دونم چرا احساس می کنم خون ها یک کم مصنوعی شدند ( مثل یک بارچه مخملی به نظر میان)
شاید احساست درست باشه !
بسی ممنون از نظرت:wink:

حرف نداره

واقعا عالیه از اینجمله خیلی خیلی خوشم امد . ali the lion of god واقعا خیلی خیلی بهم حال داد ایول .

جدیدترین ارسال ها

بالا