202 تا لوگو ( به صورت فایل Psd )

.ots

Member
سلام به همگی !
من اینو تو یکی از این فرومای این بلاد کفر ( سایتای روسی !) پیدا کردم . به نظر چیز جالبیه . خودم الان دارم دانلودش میکنم . دقیقا 18.7 مگ فایله که تو راپید شر آپ شده ( بدبختیش اینه که یه نفس باید دانلود شه ) :)

کد:
http://rapidshare.de/files/5427842/202_psd_logo.rar.html

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کاش یه نمونه ازش میذاشتی. حتما این سایت بلاد کفر! هم نمونه گذاشته بوده دیگه نه؟!

راستی اینجور چیزا رو اگر تو تاپیک دانلودستان لینک بدی بهتره.

ممنون

.ots

Member
من دانلودش کردم . خیلی توپه ! دانلودش توصیه میشه خفن :D

حالا چنتاشو میزارم ببینید چی هس ;)

یه ساعت نشستم آپ کردم بعد یهو دستم خورد پنجره بسته شد باید دوباره آپ کنم :(

exp.gif

Erfan

Active Member
منم دانلود كردم ... چيز خفني هست !!!

منم توصيه ميكنم ... براي آرشيو كردن بد نيست !

Ocarina

Member
دوستانی که Adsl دارن میشه یه لطفی کنند و آپلودش کنند رو یه سروری که بشه با برنامه های داونلود دریافتش کرد..

MSsoftCO

New Member
با سلام به دوستان
این اولین پست من در اینجاست
من دانلود کردم
یکم بازی در آورد اما ارزش داشت
اما اگه یکی یه جای دیگه آپلودش کنه بد نیست
مرسی از دوستان

GFX Master

خوب مگه با رپیدشیر نمیشه با استفاده از برنامه های دانلود دانلودش کرد؟! شما اگر از فایرفاکس استفاده میکنی با نصب برنامه flashget و بعد نصب پلاگین flashget بر روی فایرفاکس میتونی براحتی با استفاده از این برنامه دانلود استفاده کنی.

اگرم این شرایط رو نداری بگو تا یه جا دیگه برات آپ کنم.

Ocarina

Member
فایر فکس که دارم.. اما اون پلاگین رو نه.....
اگه Adsl داری ممنون میشم که یه جا که لینک مستقیم میده (مثل پرشین گیگ) آپلود کنی... البته اگه زحمتی نداره براتون...
آخه من و یه سری از بچه ها که Adsl نداریم یه خوره مشکله گرفتنش.... یهو میبینی رو 99 درصد دیسکانکت میشیم!
ممنون

GFX Master

خوب پس من یه کاری میکنم ببین اینجوری مشکلی نداری؟! من اون فایل رو دانلود میکنم و بعدش به چند تا فایل خیلی کوچک تقسیمش میکنم و تو همون رپیدشیر آپ میکنم. چون دانلود با رپید هم سرعتش خیلی بالاتره و هم اینکه چون من اکانت رپید دارم برام راحتتره.

S4DEGH

Well-Known Member
نميخواد خودم آپلود ميكنم !!!

لينك مستقيم بهتر از ردپيشير هست !

S4DEGH

Well-Known Member
اينم لينك مستقيم :

کد:
http://www.parsachap.com/up/202_psd_logo.rar

بريد حالش رو ببريد . ( به مدت يك هفته فايل روي سرور هست ... هر كي خواست دانلود كنه بعد يك هفته برش ميدارم )

درضمن با برنامه هاي دانلودر حتما دانلود كنيد .

Erfan

Active Member
اي ول صادق جان !!

نوشدارو پس از مرگ سهراب آمدي ...

دانلود كرديم و مثل جغد يك ساعت نشستيم تا دانلود بشه ....

مخلصيم, بارزام @

JANAH

New Member
سلام به همگی !
من اینو تو یکی از این فرومای این بلاد کفر ( سایتای روسی !) پیدا کردم . به نظر چیز جالبیه . خودم الان دارم دانلودش میکنم . دقیقا 18.7 مگ فایله که تو راپید شر آپ شده ( بدبختیش اینه که یه نفس باید دانلود شه ) :)

کد:
http://rapidshare.de/files/5427842/202_psd_logo.rar.html

به جان هر کی دوست داری نمیشه
بعد از اینکه رو کلیک میزنی یک صفحه دیگه می یاد که اگه یک سال هم صبر کنی تکون نمی خوره FREE

REAL PLAYER و از این جور چیزا توش نوشته

S4DEGH

Well-Known Member
به جان هر کی دوست داری نمیشه
بعد از اینکه رو کلیک میزنی یک صفحه دیگه می یاد که اگه یک سال هم صبر کنی تکون نمی خوره Free

Real Player و از این جور چیزا توش نوشته

خب من كه بالا لينكش رو گذاشتم كه !

davood47

Member
باتشكرازهمه دوستان عزيز
يه سئوال داشتم.چطوري يه تصوير رو ضميمه پيغام مي كنن؟

hamid ir

Well-Known Member
یه سوال از دوستان عزیز
این لوگوهایی که دانلود میکنید برای چه موردی مناسبن؟!!

davood47

Member
باسلام
ازاين لوگوها ميشه توي طراحي هاوكارهائي مثل ساختن سربرگ وآرم استفاده كرد.طرحهاي خيلي جالبي داره.پيشنهادمي كنم حتماًدانلودش كني.

hamid ir

Well-Known Member
باسلام
ازاين لوگوها ميشه توي طراحي هاوكارهائي مثل ساختن سربرگ وآرم استفاده كرد.طرحهاي خيلي جالبي داره.پيشنهادمي كنم حتماًدانلودش كني.
عزیزم میدونم برای چی استفاده میشه
منظورم اینه که شما این لوگوهارو برای رفع نیاز مشتری بهش میدید و ازش پول میگیرید یا استفاده ی دیگه ای داره براتون
چون متاسفانه داره باب میشه خیلیا میان از همین لوگو ها استفاده میکنن و پس فردا هم اسمشونو میزارن طراح لوگو و گرافیست!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا