2 قالب بسیار بسیار زیبا برای مامبو :: فارسی طراحی شده اند

awt

Member
سلام
بچه ها این دو تا قالب که از لینک پایینن می تونید دانلود کنید. یکیش در رابطه با بیز نس هستش که سربرگ و منو هاش هم فلشه و دیگری مربوط به یک قالب فارسی زیبا :: قالب به مامبو تبدیل شده نگارخانه فارسی ::
توضیح :
1- این قالب ها توسط خودم برای مامبو طراحی شدن
2- به زودی کارهای دیگر بنده " قالبهای فارسی شده ، قالبهای فارسی طراحی شده " در سایت مامبو فارسی قرار خواهد گرفت و شما می توانید با سر زدن به آنجا آنها را دانلود کنید. "زودزود سر بزنید چون هر چند روز یک بار نزدیک 15 قالب براتون آپلود می کنم "
3- اگر قالب Htmlداشتيد و قصد تبديل كردن آن به مامبو !!! حتما با ما تماس بگيريد.
4- سورس فلش ها و عكسها رو بعدا براتون مي زارم دانلود كنيد "حجمش زیاد هست الان نمی تونم"
5- اون24 قالبی که توسط دوست خوبم از بوکان دات نت برای دانلود گذاشته شده بود. نزدیک 20 تاشون فارسی شدن " کلافارسی شدن و مشکلی اصلا ندارن" و به زودی از طریق مامبو فارسی در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.
با تشکر از دوستان عزیزم در گروه مامبو فارسی بالاخص آقای بلوردی

awt

Member
ببخشید یک اشتباه

awt گفت:
سلام
بچه ها این دو تا قالب که از لینک پایینن می تونید دانلود کنید. یکیش در رابطه با بیز نس هستش که سربرگ و منو هاش هم فلشه و دیگری مربوط به یک قالب فارسی زیبا :: قالب به مامبو تبدیل شده نگارخانه فارسی ::
توضیح :
1- این قالب ها توسط خودم برای مامبو طراحی شدن
2- به زودی کارهای دیگر بنده " قالبهای فارسی شده ، قالبهای فارسی طراحی شده " در سایت مامبو فارسی قرار خواهد گرفت و شما می توانید با سر زدن به آنجا آنها را دانلود کنید. "زودزود سر بزنید چون هر چند روز یک بار نزدیک 15 قالب براتون آپلود می کنم "
3- اگر قالب Htmlداشتيد و قصد تبديل كردن آن به مامبو !!! حتما با ما تماس بگيريد.
4- سورس فلش ها و عكسها رو بعدا براتون مي زارم دانلود كنيد "حجمش زیاد هست الان نمی تونم"
5- اون24 قالبی که توسط دوست خوبم از بوکان دات نت برای دانلود گذاشته شده بود. نزدیک 20 تاشون فارسی شدن " کلافارسی شدن و مشکلی اصلا ندارن" و به زودی از طریق مامبو فارسی در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.
با تشکر از دوستان عزیزم در گروه مامبو فارسی بالاخص آقای بلوردی
وای بچه ها فایلا رو نزاشتم الان 5 دقیقه دیگه لینکشونو همین جا می زارم

vahid qafari

New Member
سلام
من یه فایل Html دارم که می خوام برای مامبو آمادش کنم میشه راهشو برام بفرستید
البته این فایلو اول با فتوشاپ طراحی کردم و بعد از فتوشاپ Html گرفتم.
خواهش می کنم منو راهنمایی کنید.

persianebay

Active Member
بچه هابه علت سعت كم اينترنتم تنها تونستم يكي از قالب ها رو امشب بزرام
http://www.hamidi.ir/mambo/neghar.zip قالب نگار : حجم 160 کیلوبایت

اون يكي حجمش تنها 600 كيلوبايته " بدون سورس"

دوست عزیز 2 تاپیک زدید و 3 پست هم دادید فکر نمیکنید کارتون اشتباه و کاربران رو سرکار میزارید؟؟:razz:
نه لینک دانلود کار میکنه نه لینک سایت :D

YTERROR

Active Member
تاریخ تایپیک : Thursday 23 June 2005, 23:17

از تاریخ عضویت خیلی از افراد اینجا قدیمی تره

موفق و پیروز باشید

persianebay

Active Member
تاریخ تایپیک : Thursday 23 June 2005, 23:17

از تاریخ عضویت خیلی از افراد اینجا قدیمی تره

موفق و پیروز باشید

درست البته من جدیدا نام کاربری مو عوض کردم :) ولی حق با شماست من به تاریخ تاپیک نگاه نکردم

ولی خیلی خوبه دوستانی که این قالب رو دارن بزارن تا ما که جدیدا اینو دیدیم بتونیم دانلودکنیم ...

Mohammadreza

Well-Known Member
سلام
من یه فایل Html دارم که می خوام برای مامبو آمادش کنم میشه راهشو برام بفرستید
البته این فایلو اول با فتوشاپ طراحی کردم و بعد از فتوشاپ Html گرفتم.
خواهش می کنم منو راهنمایی کنید.

با بنده تماس بيگيد ... !

awt

Member
ميتونين به خودم ميل بفرستين تا براتون دوباره بزارم - بدرود

اين پست قديمه و صاحبش هم بند و بساطش رو جمع كرده رفته . كسي هم انگاري قالب رو نداره . پس لطفا بحث رو قفل كنين و ادامه ندين

irlogo

Active Member
آقا سهراب سیستم محتوای نوو مبارک :d پلات رو بی خیل شدی چسبیدی به جوملا؟

جدیدترین ارسال ها

بالا