★★ میتینگ نمایشگاه کامپیوتر مشهد ★★

این میتینگ رو:

• مجموع رای دهندگان
    35

parsgibit

Member
خوشم مياد كه مدير كل سايت :d ! از آپلود سنتر خودشتون استفاده نمي كنه :)) !

galagoola

Active Member
به به جمع اسپمرها جمعه
من این تاپیکو فقط موقعی که 1 پسته بود دیدم تا دیشب .... وقتی همرو دیدم پشت کامی ترکیدم
امروز خودمو جمعو جور کردم تا پست بدم :دی
مثه اینکه خوش گذشته .... دوستان جای ما
آقا مجیدو صادقو که دیده بودم
بیشتر دوست داشتم آقا سلمانو و مصطفی و عادلو ببینم که یادم افتاد مصطفی رو قبلن دیدم ... آقا عادل رو هم که ندیدیم ... اکشال نداره
میتینگ بعدی رو بذارید تهران البته مثه اوندفه منو هویج نکنیدا
تنکس
فلن

mangool

Member
سلام دوستان :)
بالاخره منم موفق شدم از نمايشگاه بين المللي !!! كامپيوتر بازديد ! كنم ... جاي بسي خوشحالي و سرور بنده است ...:دي
و اما اتفاقات نمايشگاه و البته با تصوير برداري !:p
كمي صبر سحر ...ببخشيد كمي صبر داشته باشيد ...;;)

آخرین ویرایش:

mangool

Member
smile1(72).gif

و اما توضيحات بر طبق برنامه ريزي هايي كه داشتم ( بابا ...) تصميم گرفتم كه ساعت 7 برم نمايشگاه ...
خلاصه روز شنبه فرارسيد و بنده متاسفانه نتونستم كارامو تموم كنم و از وقتي كه اومدم 3 چهار تا كار عقب افتاده داشتم كه مجبور شدم اونا رو انجام بدم حالا شانس اوردم كه بانك ها عصر ها خلوته ! خلاصه كارا تموم شد رفتم اول وكيل آباد كه از اونجا برم نمايشگاه و البته كاملا خوشحال كه خبري از برف و بارون
neige14.gif
كه قرار بود مشهد بياد نبود و هوا نسبتا خوب بود
smiley4.gif
بعد از شانس خوب من ! از اين ماشين هاي نمايشگاه از اونجا رد شد و ما با اين آژاانس رفتيم...
( افكار
smiley36.gif
... كاش سراغ اين دوستان مي رفتيم يه بليط مي گرفتيم :دي خوب نمايشگاه قبلي بليط اضافه هم داشتم ولي خوب يادگاري نگهش داشتم ... ولي امروز شركت مركت خبري نبود و خريد بليط با خودم بود ...)
خلاصه همينطور در افكار خودم غرق بودم كه ديدم راننده مي گه آقا رسيديم :دي (زياد جدي نگيريد) خلاصه سرتون به درد نيارم راننده گفت مي خواين برين داخل گفتم بله و اونم مثل بچه هاي خوب با ماشينش منو برد داخل محوطه نمايشگاه و منم بهش گفتم پس لازم نيست بليط بگيرم ؟
گفتش نه ...:) ولي من پول بليطم ازت مي گيرم :sad:

ادامه دارد ...

[REZA]

Member
از همه ممنون بابت گزارش ها و عکسای باحال(مخصوصا عکسای ماندانا که حرف نداشت"شکار لحظه ها بود :دی")....
حوصله نداشتم دونه دونه تشکر کنم گفتم اینجوری تشکر کنم.
به امید دیدار تو میتینگ طهران(!).....
موفق باشید

mostafa_az

Well-Known Member
منم از تمام دوستانی که توی میتینگ شرکت کردن کمال تشکر رو دارم. به خصوص از ماندانا خانوم، مجید جان، صادق خان، آقا احسان، مهران گل و عادل عزیز که واقعا لطف کردن و باعث شدن اوقات خاطره انگیزی رو توی این چند روز مخصوصا روز میتینگ داشته باشیم. از همگی ممنون.
راستی سلمان جان در مورد این عکس دسته جمعی فکر کنم همونجا یادآوری کردم که این دوتا عکس دسته جمعی که گرفته میشه رو خراب نکنین. به نظرم اگه برای حرفم احترام قائل میشدین الان عکس قشنگتر و با کلاس تری رو به دوستان نشون میدادیم. تا اینکه بخوایم دوستانمون رو توی جمع به همون شکلی که مهران قبلا توی یه پست به شما گفته بود نشون بدیم. یه سری شوخی ها فقط بین خودمون بامزه است و وقتی توی جمع انجام بشه جنبه دیگه ای پیدا میکنه...

در هر صورت بازم از تمام دوستانی که توی میتینگ بودن کمال تشکر رو میکنم.

مخلصیم
مصطفی

salmanclever

Well-Known Member
منم از تمام دوستانی که توی میتینگ شرکت کردن کمال تشکر رو دارم. به خصوص از ماندانا خانوم، مجید جان، صادق خان، آقا احسان، مهران گل و عادل عزیز که واقعا لطف کردن و باعث شدن اوقات خاطره انگیزی رو توی این چند روز مخصوصا روز میتینگ داشته باشیم. از همگی ممنون.
راستی سلمان جان در مورد این عکس دسته جمعی فکر کنم همونجا یادآوری کردم که این دوتا عکس دسته جمعی که گرفته میشه رو خراب نکنین. به نظرم اگه برای حرفم احترام قائل میشدین الان عکس قشنگتر و با کلاس تری رو به دوستان نشون میدادیم. تا اینکه بخوایم دوستانمون رو توی جمع به همون شکلی که مهران قبلا توی یه پست به شما گفته بود نشون بدیم. یه سری شوخی ها فقط بین خودمون بامزه است و وقتی توی جمع انجام بشه جنبه دیگه ای پیدا میکنه...
مصطفی جان شما درست میگید
ولی خوب من که این عکس رو نزاشتم
یک عکس دیگه هم گرفته شد که مشکلی نداشت اون
اون عکس رو میزاشتن بهتر بود
در ضمن اونجا دوربین بود با حافظه زیاد خوب چندتا عکس می گرفتیم
خوب این عکس یادگاری دوستانه بود منم از پابلیک کردن این عکس راضی نیستم
ولی بازم من عزر خواهی می کنم
سلمان...

mangool

Member
با سلام
و اما ادامه ... يكم دير شد ... (اونم دليلش اين بود كه ديروز يه مراسم بود از من تقدير شد خيلي خوشحال بودم ! واسه همينم پاي نت نيومدم البته اصلا نمي خواستم بگم كه شما هم بدونين از من تقدير شده ها
icon_smile.gif
!!!)
...
بعد ازاينكه وارد نمايشگاه شديم آژانس آنچنان پول زيادي از من نگرفت و بالاخره ما وارد نمايشگاه شديم وكم كم بارون شروع به باريدن كرد ... چون دير شده بود مجبور شدم كه سالن اول خيلي سريع بگردم و آنچه مشخص بود كاملا از اين سالن استقبال شده بود (قضيه نمايشگاه سي دي فروشي و نه كامپيوتر!!!) البته از حق كه نگذريم خوب سي دي ها رو مفت مي دادن و كاملا در راستاي پيوستن به WTO بود.:)
اينم يه عكس از ورودي اين سالن(البته گفتم شايد تبليغات در اينجا ممنوعه اين بلا رو سر عكس اوردم !)

[URL=http://www.tinypic.info/viewer.php?file=x5c0fe7ihvgq598dv01x.jpg] [/URL]

و اما از اين سالن اومدم بيرون و كم كم باد هاي شديد هم داشت مي اومد و رفتم به ساختمون اصلي نمايشگاه ...

mostafa_az

Well-Known Member
ولی خداییش وقتی فکر میکنم میبینم این حق ماست که وقتی به کشور ما اجازه پیوستن به Wto داده نمیشه تا میتونیم سی دی رایتی خرید و فروش کنیم :d

mangool

Member
و اما ساختمان اصلي ....
اول يه عكس از تابلوي ورودي سالن بهار كه خيلي مورد علاقه بعضي از دوستان بودش!!!
icon_new%20(39).gif

و رفتم به غرفه هاي مختلف و شروع كردم به بازديد از غرفه ها ! ولي خوب متاسفانه چون وقت خيلي كم بود نشد زياد خوب به غرفه ها نگاه كنم و بتونم كمي سوال بپرسم
icon_new%20(41).gif

به هر حال يكي از غرفه هايي كه كمي با دقت تر ازش بازديد كردم و سوال كردم غرفه ي شركت ... سيستم بود كه در زمينه هاي مختلف كار مي كنه ( ولي خداييش چقدر خوبه وقتي تو اين غرفه ها مي چرخي غرفه هاي آشنا داشته باشي:)) در زير يه عكس از سيستم سروري كه اين شركت داشت معرفي مي كرد رو مي تونيد ببينيد قيمتشم در حدود ده ميليونه اگه اشتباه نكنم البته به تومن نه دلار زياد نگران نباشيد ...
icon_wink.gif

بعد از اينكه از سالن اومدم بيرون ديدم در اين سالن ها رو دارن مي بندن واسه همينم سريع رفتم يكي از سالن هايي كه درش باز بود :wink:

بعد سريع شروع كردم به غرفه ها نگاه كردن ( توجه شود فقط نگاه كردن ) و رفتم يه غرفه كه يكي از آشناها اونجا بود كمي خوش و بش كرديم كه ديدم نگهبان اومده داره دعواشون مي كنه كه آقا تعطيل كنيد غرفتونو همه رفتن زود باشين ديگه ... يهو ديدم كه بععععله راست مي گه سالن تاريك شده !
icon_new%20(45).gif

بعد خدا حافظي كردمو باز يكي از غرفه هاي آشنا كه داشتن مي رفتن يه صحبت ها كوتاه باهشون انجام دادمو ديگه ديدم تو غرفه ها كسي نيست و منم از فرصت استفاده ببخشيد سو استفاده كردمو شروع كردم به عكس گرفتن از غرفه ها كه مي تونيد عكس ها رو در زير ببينيد :( فقط اين لنز دوربينم لك داشته و من متوجه نبودم كه بابتش از همينجا از همه عذر مي خوام ): )

خلاصه يه چند تا عكس گرفتمو اومدم از سالن بيرون كه چشمتون روز بد نبينه ...
icon_acc%20(16).gif

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
سلام به همگي .. !!

ما برگشتيم از اين سفر

خوش گذشت .. جاي اونهايي كه نيومدن خالي ...

سالم رسیدی؟
39.gif

حیف شد
39.gif

adsl می هم الان اومدم خونه دیدم وصل شده
bigstar.gif
به اون سهیل بگو خسیس بازی در نیاره عکس ها رو بذاره
candy.gif

S4DEGH

Well-Known Member
کی میای دوباره !؟
بزودي ... اوايل بهمن ! :)

اصلاح میکنم. کی میری از مشهد دوباره؟
حالا حالا ها هستم .. نگران نباش :دي

سالم رسیدی؟
39.gif

حیف شد
39.gif

adsl می هم الان اومدم خونه دیدم وصل شده به اون سهیل بگو خسیس بازی در نیاره عکس ها رو بذاره
باشه ميگم همه عكس هارو بزاره :دي
البته بايد خودم اول بشينم با سهيل سانسور كنم .. يكسري جاهاش رو .. :دي

بزودي ميفهمي مجيد جون ..
vv.gif

salmanclever

Well-Known Member
سلام به همگي .. !!

ما برگشتيم از اين سفر :smile:

خوش گذشت .. جاي اونهايي كه نيومدن خالي ...
سلام
بودی حالا کجا به این زودی
تازه داشت خوش میگذشت
در خدمت بودیم حالا
حالا اینجا بهت خوش گذشت یا نه راستشو بگو
یه سوال : کسی از مدیران نمیخوات نظرسنجی رو ببنده ؟
خوب باشه چه اشکالی داره شاید هنوز باشه کسی بخاد بیاد چرا بیخود دل ملت رو بشکنیم:D

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا