■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.

e.k

Member
زیبراش

سلام
این نمونه کار جدیدم
مدلش زیبراش
و دومین تست رندر
عیباشو بگید

ehsan_3dmax گفت:
سلام
من كار مجتمع آپارتمانی موجود در سایتتون رو بیشتر می پسندم و به مراتب بهتر از این یکیه

دليلي كه خروجي هاي متفاوت رو ارائه مي كنم همينه. سليقه ها خيلي متفاوته.
نمي شه اين كار رو در مقابل اون كار مقايسه كرد، چون سبك و ارائه خيلي فرق مي كنه. (اون ارائه ي آبرنگي هست جهت نمايش ساختارهاي عمودي و افقي، نفوذ پذيري حجم و رنگ و چند مورد ديگه. در ضمن اون يك fast view هست و antialiasing نشده.)

نظر شما هم محترم و ارزشمنده
ممنون كه توجه كردين و وقت گذاشتين

e.k گفت:
سلام. این نمونه کار جدیدم. مدلش زیبراش و دومین تست رندر. عیباشو بگید

اول حسنش:‌
كار خوبي شده. حس رو خوب منتقل مي كنه اينم به خاطر حوصله اي كه توي ساختش خرج مي شه. اما قسمت گوش، چشم و لثه (بالا و پايين) رو بيشتر از نقاط ديگه مي پسندم. (نظر من و برداشت من)

عيبش:
خود طرح اشكالات آناتومي و هنري زيادي داره. (مثل محل قرارگيري گوش و چشم يا فك...)
بيشتر چين و چروك ها غير منطقي هستن. احساس مي شه صرف پيچيده كردن حجم به كار برده شدن. مبين تاندوم، بافت، عضله، خال و امثالهم نيست. مخصوصاً به قسمت بالاي فك بالا توجه كنين.

پيشنهاد:
براي نمونه قسمت بالايي فك بالا رو كشيده كنين. نوعي كه گرايش برداري به سمت بينابين چشم ها باشن. همينطور قرار گرفتن بيني هم روي كار تاثير بيشتري مي گذاره.

- چون خودتون خواستيد عيبش رو از ديد خودم گفتم و اين دليل بر وارد بودن خودم نيست و دليل نمي شه كه اگه من اين رو مي ساختم قراربود بهتر بشه. اگه جسارتي شد عذرخواهي مي كنم.

موفق باشين

parsa_2005

Member
sba4214 گفت:
سلام به همه کاراتون خیلی خوب شده
با اجازه یه کار پر حجم که 1 ماه طول کشید رو گذاشتم
البته اگه حجمش اجازه میداد با کیفیت ترشو میزاشتم

عمارت کلاه فرنگی رادیو سابق در خیابان شریعتی و مخابرات کنونی در حال مرمت است

کار خیلی خوبیه.

برای جایی این کارو انجام دادید یا از روی علاقه شخصی بوده ؟

e.k

Member
محمد جان ممنونم
این اولین کار زیبراش بود
حتما در بعدی ها جبران می کنم

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام به همه دوستان 3D کار...
مدتی بود که این سایت یک سری مشکلات داشت که فکر کردم دیگه بخش مکس مجید آنلاین وجود نخواهد داشت.ولی الآن خیلی خوشحالم که میبینم باز هم داره به کارش ادامه میده.

من الآن در حال تهیه یک کار برای مسابقه ی سایت cgtalk هستم. خوشحال میشم نظراتتون رو در موردش بشنوم.....
http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=330905

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
در ضمن آقای کوچکی( که کارهای حرفه ای خودشون رو اینجا هم گذاشته بودن) هم در این مسابقه شرکت کردن که کارشون داره عالی میشه... کار ایشون رو هم حتما ببینید...

ToFaN

Well-Known Member
living_for_cg گفت:
مدتی بود که این سایت یک سری مشکلات داشت که فکر کردم دیگه بخش مکس مجید آنلاین وجود نخواهد داشت.ولی الآن خیلی خوشحالم که میبینم باز هم داره به کارش ادامه میده.

من الآن در حال تهیه یک کار برای مسابقه ی سایت cgtalk هستم. خوشحال میشم نظراتتون رو در موردش بشنوم.....
اي ول
احسنت به شما كارهاتون روز به روز جالب تر ميشن
استاد فقط مكس كار ميكنيد؟

sba4214

Member
living_for_cg گفت:

تبریک میگم ، کارهاتون خیلی عالیه

oonja

New Member
با سلام و تشکر از مطالب آموزنده و کامل شما.

امیدوارم موفق باشید.

www.oonja.com
انواع مقالات - دسته بندی وب ها - تالار گفتگوی قدرتمند و
هــرآنــچـه شما می خــواهـیـد.

bufarhani

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
من تقریبا تا حدودی تو تریدی وارد هستم
یک نمونه از کارهام(تصویر) می زارم تا هر کسی خواست آموزش مر بوط به اون تصویر رو براش بفرستم
میل بزنید [email protected]:cool: :cool: :eek: :eek: :lol:

پیوست ها

• y.jpg
    y.jpg
    261.8 کیلوبایت · بازدیدها: 12

bufarhani

New Member

پیوست ها

• m.jpg
    m.jpg
    168.2 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • JAGUAR2.jpg
    JAGUAR2.jpg
    164.7 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • mack.jpg
    mack.jpg
    27.6 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • metaf.jpg
    metaf.jpg
    258.1 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • SOLYMANI.jpg
    SOLYMANI.jpg
    141.7 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • Like
Reactions: e.k

kazem3d

Member
:) کارات قشنگه ولی یکم توی رندر مشکل دارن.فکر کنم از very استفاده کنی خیلی بهتره.

mamali132002

Active Member
سلام خدمت همه این رو من در حدود 1 هفته پیش تو انجمن photoshop گذاشتم راستش تصمیم داشتم که دیگه تو انجمن 3d نمونه و یا پستی نزنم چون واقعا جو اینجا خیلی لوس و بچه گانه شده. حالا بگذریم.
راستش من خودم قبل از اینکه start این wallpaper رو بزنم فکر نمیکردم که به این موضوع برسم. یعنی در واقع اول فقط میخواستم یه کار کوچیک 3d انجام بدم که بعد تصمیم گرفتم حتی motion و animation هم بکنمش.
به امید روزی که ایدز با اومدن سلول های هوشمند مبارز شکست بخوره. ما هم مثل همیشه فقط صبر میکنیم و میبینیم.

نرم افزارهای به کار رفته :

adobe photoshop
adobe after effect
3d studio max 8 + render by Mental Ray

این wallpaper اصلی :

این اولین چیزی که با این مدلم ساختم :

اینم یه screen shot از start شروع animation :

ما رو از نظرات خود محروم نکنید ( اگر پیشنهاد یا انتقادی هم دارین حتما مطرح کنید چون واقعا بهش احتیاج دارم)

mamali132002

Active Member
آقا امین کاراتون خیلی قشنگن.

kazam جون این wallpaper که گذاشتم تو motion این کار به صورت انیمیشن میشه. راستی تو چند جا هم از real flow استفاده کردم که انیمیشن وقتی کامل شد حتما میزارم.

اینم یک مدل که تو 2 روز ساختم در حدود 6 ساعت وقت گذاشتم. 1 ساعت مدلینگ 5 ساعت رندرینگ .

رندر با vray .

این خودش :

اینم wireframe :

modjtaba

Member
کارتون جالب شده امين آقا
رو تکسچر بيشتر کار کنيد بيشتر خودشو نشون ميده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا