■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mamali132002

Active Member
ایولا سام خیلی داره با حال میشه

فقط یه چیزی ... خدایی تا حالا شده ما بیایم توی مایا نمونه کار بزاریم ؟ لطفا نمونه کارات رو فقط تو مایا بزار ما حتما میایم میبینیم.

Lifer

Active Member
سام عزیز کارت قشنگ شد.
محمد جان اونجا نوشته بودی ایرانی ها برای کار گروهی ساخته نشدن...
یه چیز دیگه هم اضافه کن ، ایرانی ها رقیب خودشون رو دشمن خودشون میدونن، مثل استقلال و پیروزی.
سازندگان این برنامه ها با هم کنار اومدن شما با هم کنار نیمدین.
ولی ایرانی هر چی که باشه من مخلصشم.

mamali132002

Active Member
sam_sam گفت:
اقای مملی
من فکر میکردم اینجا کلا جایی برای دیدن کارهای دیگران است . واقعا متاسفم . میدونی اینگار اینجا خونه است و هر کس برای ورود به اتاق دیگران باید اجازه بگیرد ! ببخشی بدون اجازه وارد اتاق کار شما شدیم . خداحافظ
میدونی واقعا متاسفم یکی مثل شما بجای این حرف میتونست ایراد کار را بگیره ! نه لطفا نمونه کارت را بزار تو مایا !
شما باید نتیجه براتون مهم باشه نه این باندی که اینجا درست کردین باند مکس و مایا !
خوش باشین

ببخشید من اشتباه کردم. منظور خاصی نداشتم ولی خوب به خاطر خودت گفتم. یکی بیاد این انجمن فکر میکنه کارهای شما با 3d max ساخته شده.

sam_sam

Banned
fadaye dash mamali

mamalei jonam man ke inja begheyre to va pixolar kasei ra nemishnasam , fadaye saret farghei nadareh koja bashim mohem in ast ke to bedoeni man ba che kar mikonam hamin . rastei ghodrate modelingam 100 barabar shodeh midonestei chera ? az zbrush komak gereftam kheili komakamakam kardeh . jozeyat ra ba zbrush add mikonam hamin gholeh ra emroz takmil mikonam upload mikonam bebini . to mashghol che karei hastei . man ham mazerat dorost m,otevajeh manzore shoma nashodam .

kheili fadat dadashei

sam_sam

Banned
mer30 az lotfe hameh .
saied jan mer30 az nazaret .mikham adat konam be enteghad paziroftan . har vaght enteghad paziroftam karam behtar shodeh . lotfan har jaye kar irad dareh begin
albateh
in model ast bezarin tamom shodash ra mizaram
bad nazareton ra bedin . inja bekhatere in karam ra mizaram chon kheili raft va amad misheh . mamali jan elat in ast . onja sal ta sal kasei nemyad . be har hal mer30 az narateton

e.k

Member
agha in kar khob shodh nazar bedin

پیوست ها

• left.JPG
    left.JPG
    225.7 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • front.JPG
    front.JPG
    221.2 کیلوبایت · بازدیدها: 23

mamali132002

Active Member
ea_utopia کارت خیلی قشنگ شده ولی به جز lighting به نظرم texturing هم ضعیفه. فرش هم زیاد خوب نشده نباید از cloth برای فرش درست کردن استفاده میکردی.

ek جون کارات داره روز به روز بهتر میشه .

parsa_2005

Member
e.k جان کار خیلی خوبیه هرچند نورپردازی خیلی تاریکی داره و جزئیات مدلینگ مشخص نیست اگه ممکنه یه رندر wire هم ازش بزار.

f22storm2

New Member
یکی از اولین کارهای جدی که انجام داده ام

پیوست ها

• final_vray.jpg
    final_vray.jpg
    390.4 کیلوبایت · بازدیدها: 15

arb3d

New Member
Siemens M55

سلام.اینم یه نمونه کار از من..نظر بدین :) مرسی

پیوست ها

• m55.jpg
    m55.jpg
    75.2 کیلوبایت · بازدیدها: 28

ea_utopia

Active Member
با سلام به همه اونایی که نظر دادن و ندادن:D
می خواستم بگم من در حال انجام کارای پروژه ام هستم و کل modeling,texturing,&lighting این یه چیزی حدود 1:30 طول کشید فقط برای سرگرمی بود.ضعف زیاد دارم می دونم اما وقتی روش نذاشتم
این یکی فایل یه کم بهتر شده.ضمنا من برای فرش ازclothاستفاده نکردم.
بای

پیوست ها

• n2.jpg
    n2.jpg
    186.1 کیلوبایت · بازدیدها: 31

mamali132002

Active Member
پس چرا انقدر فرشت چروک شده ؟ احتمالا noise دادی ؟

یکی از خواص فرش صافی و بدون چروک بودن اون هستش . شما میتونستی خیلی کم و در 2 جا یک حالت بر آمدگی رو بدی تا طبیعی جلوه بده. راستی روی تشک و پتو بیشتر کار کن cloth سوار کار نیستش .

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا