■ فــــونــت بـــــانــــــک ■

yusefreza

Member
دنبال فونت زيباي انگليسي ميگشتم كه اينا رو پيدا كردم . گفتم شايد به دردتون بخوره . البته نمي دونم تكراريه يا نه
4qzqwzr.jpg

دانلود حجم 8.61 مگابايت

flashdes

Active Member
سلام من فونتي رو ميخوام كه كلمه ايران خودرو رو باهش نوشتن
http://www.ikco.com/persian/default.aspx
تو اين آدرس كه تشريف ببرين آرم ايران خودرو ريز اون بالا خورده و زيرش به فارسي نوشته ايران خودرو اگه كسي ميدونه اسم اون فونت چيه به من بگه چند وقت پيش پرسيدم راهنمايي غلط فرموده بود يه نفر

art7th

Member
سلام دوستان
كسي فونت‌هاي تحريري فارسي رو داره! يعني فونتي كه حالت دست نويس‌هاي نوشته شده با خودنويس و خودكار و ... باشه؟

ارادتمند همگي / بهمني

mohamma damin

New Member
من فونتهای Phals _Kodkar رو دارم . ولی فکر نکنم اون چیزی باشه که می خوای !!
آخه بعضی از این فونتهای خودکاری و دستنویس وجود دارند که خیلی با حالند نمونه هاش رو هم توی این تابلوهای تبلیغاتی توی شهر دیدم.

alborz.ho

Member
من داخل فتوشاپ یا برنامه های دیگه با بعضی از فونتهای فارسی مشکل دارم
به این صورت که حرف ی رو جدا مینویسه مثلا ایران بصورت ای ران نوشته میشه
مشکل از کجاست؟

omid_p30

Member

art7th

Member
من فونتهای Phals _Kodkar رو دارم . ولی فکر نکنم اون چیزی باشه که می خوای !!
آخه بعضی از این فونتهای خودکاری و دستنویس وجود دارند که خیلی با حالند نمونه هاش رو هم توی این تابلوهای تبلیغاتی توی شهر دیدم.
دقيقاً من هم همين چيزي رو ميخوام كه توي بيلبوردها ديده ميشه! اگه كسي داره لطف كنه و در اختيار من هم بذاره!
از ديگر دوستان هم ممنونم!

ارادتمند / بهمني

وحشت

Active Member
کسی میتونه فونت helvetica neue رو برای من پیدا کنه؟؟؟ یک دنیا ممنونتون میشم...

آخرین ویرایش:

mahmood_mn

Active Member
محسن جان فونت وب سایت سینمایی که yekan هست می تونی از توی همین فروم دانلود کنی . نوشته انگلیسی هم فونتش arial هست که ویندوز به طور پیش فرض داره . ولی در مورد فونت سی نگاه ، این کلمه توسط فونت خاصی نوشته نشده بلکه دی فیس شده یعنی توی ظاهرش دستکاری شده .امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم .

mohsen.rajabi

Active Member
محسن جان فونت وب سایت سینمایی که yekan هست می تونی از توی همین فروم دانلود کنی . نوشته انگلیسی هم فونتش arial هست که ویندوز به طور پیش فرض داره . ولی در مورد فونت سی نگاه ، این کلمه توسط فونت خاصی نوشته نشده بلکه دی فیس شده یعنی توی ظاهرش دستکاری شده .امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم .

ممنون خیلی کمکم کردی دستت درد نکنه

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
البته من مطمئنم که اون فونت سی نگاه هم موجوده. البته در اینی که دیفیس شده و مثلا حالت حرف ی رو تغییر دادن شکی نیست ولی کل کلمه با یه فونت خاصی نوشته شده که اگر براتون پیدا کردم لینک میدم.

Ali 59

Well-Known Member
سلام

از دوستان اگر كسي فونت olgoo رو داره كه حرف "ف وسط " رو صحيح ميزنه زحمتش رو بكشه

olgoo.jpg

با سپاس

جدیدترین ارسال ها

بالا