یک cms و 3 شرکت مختلف ( واقعا" جالبه )

nvb

Member
من واسه خرید CMS فروشگاهی ، گیج شدم

از یه cms خوشم اومده ، اما 3 تا شرکت مختلف میگند که محصول شرکت اوناست

http://www.cmspars.net/
http://www.cmspars.com/ که اعلام کرده دومین قبلی مال این شرکت نیست و عواقب خرید از اون شرکت به عهده خودتونه
http://ParsP.com که امکانات زیادی از محصول مربوطه رو اعلام کرده ،

که در واقع هر 3 شرکت دارند یه چیز رو میفروشند و ادعای انحصاری بودنش رو هم دارند.

اولی میگه 80 تومان + یه دومین رایگان
دومی میگه 70 تومان + یه دومین رایگان
سومی هم میگه فروش ویژه تا 15 خرداد ، فقط 90 تومان

یه نکته جالب اینه که شرکت پارس پی گفته ، سرور برای نصب بایستی حتما" شرایط خاصی( که خودش اعلام کرده) رو داشته باشه. اما اون دوتا دیگه چیزی نگفتند ، میگند لزومی نداره که هاست ، شرایط خاصی داشته باشه

من که گیج شدم:-?

یکی راهنمائیم کنه

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
با توجه به چیزایی که گفتین به سختی میشه به یکیشون اعتماد کرد .
من نمی خوام تبلیغ کنم اما اگه می خواین پول خرج کنید و همچنین یه سیستم عالی داشته باشین از آدرس زیر سیستم بگیرین .
آدرس سایت : شرکت نگاه روشن پارس
بازم میگم من هیچ نسبتی با صاحبان این شرکت ندارم و قصد تبلیغ هم ندارم فقط امکانات این سیستم که گفتم خوبه و پشتیبانی خوبی هم دارن .
موفق باشید . 

mirzayi

Member
دوست عزيز هر سه اين cms يكي هستند. و با توجه به اينكه اين نسخه غير قانوني يك پرتال فروشگاهي انگليسي هست كه هر سه اونو فارسي كردن و تغييراتي دادن (ويا يكي فارسي كرده و تغييرات داده و هرسه بطوري اينو به دست آوردند) اين همون پرتال shop-script نسخه permume هست و هاستش هم هيچ شرايط خاصي نميخواد. در واقغ انگليسي اين open source هستش ولي شزكتهاي ايراني ما اينو كد كردن و به نام خودشون ميفروشن. (خيلي جالبه كه شركت سازندش اينو اپن سورس ميفروشه ولي ايرانيها اينو كد كردن و كد شدشو ميفروشن)

E-Boy

دوست عزيز هر سه اين cms يكي هستند. و با توجه به اينكه اين نسخه غير قانوني يك پرتال فروشگاهي انگليسي هست كه هر سه اونو فارسي كردن و تغييراتي دادن (ويا يكي فارسي كرده و تغييرات داده و هرسه بطوري اينو به دست آوردند) اين همون پرتال shop-script نسخه permume هست و هاستش هم هيچ شرايط خاصي نميخواد. در واقغ انگليسي اين open source هستش ولي شزكتهاي ايراني ما اينو كد كردن و به نام خودشون ميفروشن. (خيلي جالبه كه شركت سازندش اينو اپن سورس ميفروشه ولي ايرانيها اينو كد كردن و كد شدشو ميفروشن)
سلام دوست عزیز .
من هم با حرف هایی که دوست خوبمون mirzayi زد موافقم .
بهتره خودتون این برنامه رو دانلود کنید و بدین به یک نفر تا براتون با قیمت خیلی کمتر از قیمتی که این سه تا سایت می فروشن فارسی کنه .
این نظر شخصی من بود .
فروشگاه ساز های رایگان فارسی هم زیاد هست که می تونم بگم امکاناتشون از این فروشگاه سازی که این سه تا سایت ارائه میدن بیشتره .
فقط باید جستجو کنید تا به نتیجه برسید .
موفق باشید .

nvb

Member
به هر حال من خریدمش
بیشتر به خاطر اینکه از پشتیبانیش استفاده کنم .
تا به حال مشکلی نداشتم

البته متاسفانه ، مجبور شدم یه هاستی بخرم ، که اصلا" خدمات دهی خوبی نداره .
چون پارس پی گفت اگه میخوای به مشکلی بر نخوری ، از این هاست استفاده کن .
و ...
best4u.ir
به هر حال ، توی این هاست ، حتی نمیتونم یه دومین رو ری دایرکت کنم. یعنی اجازه ندارم . درخواست هم که میدم ، حال ندارند جواب بدند .
به این میگند پشتیبانی 24 ساعته .

E-Boy

سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
می خواستم یه خبر ناراحت کننده بهتون بدم .
این سیستم یه چند روز پیش توسط پی سی ول نال شد .
از این جا می تونید دریافتش کنید : http://www.p30vel.ir/3364-sabadkharid-null-by-eh3an-and-lahzeh.html
به هر حال دیگه گذشت .
موفق باشید .

nvb

Member
توی همین فروم ، توی یکی از بخش ها دیدم که اولش ، نال شده اون رو گذاشتند ، بعد بر داشتنش. گفتند که باگ های ناجوری داره . و توصیه کردند که نصبش نکنید

E-Boy

توی همین فروم ، توی یکی از بخش ها دیدم که اولش ، نال شده اون رو گذاشتند ، بعد بر داشتنش. گفتند که باگ های ناجوری داره . و توصیه کردند که نصبش نکنید

سلام دوست عزیز .
فکر گنم این یه سه روزی بیشتر نیست نال شده .
مشکلی هم فکر کنم نداشته باشه .
به هر حال شما دیگه پولتون رو خرج کردین .
هیچ راهی هم برای برگردوندنش ندارید . :sad:
موفق باشید .

hamisheyar

New Member
به نظر من که یکی از بدترین سیستمهای فروشگاهی همین شرکت نگاه روشن پارس هست که فروشگاه ساز با نام آفتاب داره
از لحاظ گرافیکی و امکانات فروشگاه های ساخته شده با نرم افزار شرکت نگاه روشن پارس واقعا" ضعیف هستند
نرم افزار هایی که نام بردید شامل فایلهای شل بودند و کسانی هم که دانلود کردند هیچ کاربردی براشون نخواهد داشت چون تقریبا" تمام قسمتهاشون به دلیل باگ فراوان از کار افتاده ست.اما هنوز نرم افزارهایی که امکان فروش محصولات مجازی و ... دارند با نرم افزارهایی مثل آفتاب اصلا" قابل قیاس نیستند.چون فروشگاه ساز آفتاب واقعا" از فارسی کامرس چیزی بیشتر نداره!!!

reza220

New Member
سلام دوستان میدانم شما خرید کرده ایید ای کاش من زودتر می آمدم تا راهنمایی کنم.برنامه مورد نظر شما همان shop script است که چند نفر در ایران فارسی کرده اند و چند نفر هم از روی دست آنها دزدیده اند همگی هم متقلب هستند.
اسم مشهور برنامه سبد خرید است و متقلب ترین شرکت فروشنده آن هم PARS.P که با هاستینگ Best4u.ir که هیچ خدماتی هم ندارد دست به یکی هستند.
این برنامه در سایتهای مختلف عرضه شده و به رایگان در دسترس است از جمله p30vel.ir
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا