یک کرک برای از بین بردن وضعیت Tryout برای Adobe Illustrator CS6

jedivssith

Member
درود

من هر کرک یا پچ رو که دنلود و امتحان کردم تا نسخه CS6 را فول کنم جواب نداد و الان برنامه در وضعیت Tryout کار می کنه. آیا شما هم این مشکل رو با CS6 دارید. من ویندوز 7 نسخه 32 بیتی استفاده میکنم. اگر کسی یک کرک واقعی برای این نسخه دارد که برنامه را کامل کند ممنون می شوم به من بدهید.

سپاس

SajadCG

کاربر فعال
این فایل را در مسیر C:\Program Files\Adobe\Adobe Illustrator CS6\Support Files\Contents\Windows
کپی کنید تا جایگزین بشه.
موفق باشید.

پیوست ها

• amtlib.rar
    571.3 کیلوبایت · بازدیدها: 22

jedivssith

Member
این فایل را در مسیر C:\Program Files\Adobe\Adobe Illustrator CS6\Support Files\Contents\Windows
کپی کنید تا جایگزین بشه.
موفق باشید.

درود

این روش رو قبلا انجام دادم اما باز کاری که فرمودید رو انجام دادم و تاثیری نکرد. این مشکل رو برای ایندیزاین و فتوشاپ ندارم که با همین روش کرک می شن اما برای ایلاستریتر این مشکل هست. آیا شما از نسخه CS6 با همین کرک استفاده می کنید و مشکلی تا بحال نداشتید؟ اگر استفاده می کنید چند روز است که آن را بدون وضعیت Tryout روی سیستم خود دارید؟ من از نسخه مورچه یا همان MRT استفاده می کنم.

SajadCG

کاربر فعال
درود

این روش رو قبلا انجام دادم اما باز کاری که فرمودید رو انجام دادم و تاثیری نکرد. این مشکل رو برای ایندیزاین و فتوشاپ ندارم که با همین روش کرک می شن اما برای ایلاستریتر این مشکل هست. آیا شما از نسخه CS6 با همین کرک استفاده می کنید و مشکلی تا بحال نداشتید؟ اگر استفاده می کنید چند روز است که آن را بدون وضعیت Tryout روی سیستم خود دارید؟ من از نسخه مورچه یا همان MRT استفاده می کنم.
بله.
منم از MRT استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداره
و الان حدود 1.5 ماه که داره کار میکنه.
موقع کرک اینترنت را قطع کنید و قبل از کرک کردن هم Disable Adobe Activation را اجرا کنید.
اگه تمام مراحل را درست انجام بدید نباید مشکلی داشته باشه.

موفق باشید.

اگه منظورتون این عکسی هست که پیوست کردم باید بگم من حدودا 1 ماه دارن استفاده میکنم این نوشته ی tryout نوشته شده ، نمایشی هست و در اصل شما دارید از نسخه ی کامل استفاده میکنید توی بعضی از سیستم ها این اتفاق می
افته کرک نمیتونه متن رو پاک کنه !

موفق باشید !

پیوست ها

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    19.9 کیلوبایت · بازدیدها: 3

جدیدترین ارسال ها

بالا