یک عالمه سوال کمک کنید لطفآ

reza11_2005

Member
به نام خدا
من چند تا سوال داشتم می خواستم که شما به من کمک کنید و پاسخ آنها را به من بدهید
سوال اول من می خواهم کاری کنم که وقتی کابر سی دی را اجرا می کند پیکسل صفحه مانیتور او تغیر کند و مثل پیکسل کامپیوتر من تنظیم شود میشه بگوید چگونه می توانم این کار را انجام دهم اگر مثلی است معرفی کنید در ضمن می خواهم وقتی وارد صفحه اول می شوم اینکار انجام گیرد .
سوال دوم می خواهم کاری کنم که فونت را بدون اینکه کابر متوجه شود در کامپیوتر طرف نصب شود – همچنین یک فایل در استارآپ کپی شو (وقتی کامپیوتر کاربرروشن شود این صفحه برای چند ثلنیه شروع شود) – و همچنین فلش پلیر نصب شود.
سوال سوم در مورد موس : می خواهم کاری کنم که وقتی موس داخل صفحه اصلی می چرخد در کنار موس یک نوشته باشد من مثالش را دانلود کردام اما می خواهم بدون اینه روی دکمه کلید کنم این کار صورت گیر یعنی وقتی سید یاجر شود وارد صفحه اصلی شدم کنار موس آن نوشته باشد.
سوال چهارم چگونه می توانم کاری کنم وقتی وارد صفحه اصلی برنامه می شوم یک عکس دستاپ کاربر تغیر کنید یعنی یک عکس نرم افازر را قرار دهم.
سوال پنجم چگونه می توانم کاری کنم که فیلم – صوت – عکس و دیگر چیز ها مثل برنامه و .... روی سی دی کار کند ، روی هارد کار می کند آما روی سی دی کار نمی کند.
سوال 6 در مورد درخش موس ایت این را ببین
2iqn1gh.jpg

مثل این می خواهم
7 چگونه می توانم کاری کنم که کنار ساعت کامپیوتر به جای
::: ب.ظ ::: انچه دلم می خواهی بنویسیم
با تشکر

the_king

مدیرکل انجمن
فکر می کنم در سوال اول تون بایستی از عبارت Resolution یا قدرت تفکیک مانیتور بجای عبارت پیکسل (Pixel)
استفاده می کردید.
تصورم اینه که چند تا از سوالات شما به موضوع ویروس نویسی نزدیک تر باشند، اگر چنین است Multimedia Builder سکوی
چندان مناسبی برای ویروس نویسی نیست، البته از عهده دستکاری تنظیمات سیستم عامل بر می آید ولی برای اینکار طراحی
نشده.

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوست عزيز لطفا قبل از زدن اولين پستتون ، حتما قوانين سايت رو مطالعه كنيد...
سوالات خود را بايد در تاپيك‌هاي جداگانه مطرح كنيد...
عنوان تاپيك‌هاتون هم بايد مناسب باشه...

و نكته مهم آخر اينكه لطفا اول توي انجمن جستجو كنيد ، بعد پست بزنيد ... اكثر اين مطالب تو انجمن موجوده...

و 1 بار بيشتر تذكر نمي‌دم...دفعه بعدي حتما برخورد مي‌كنم.

reza11_2005

Member
با سلام دوست عزیز شرمنده من سرعت اینترنت پایین است اگر بخواهم یک یکی صفحه ها را برم تا یک هفته طول می کشد
وبع این سوال لات در مورد بلدر است
مشکل کجاست

Ehssan_it

Well-Known Member
اينطور كه اقا سامان التيماتوم دادن ميترسيم جواب بديم ;)
براي تغير رزولوشت مونيتور در تنظيمات پروژه يك قسمت به نام display resolution هست كه بايد تيك دوتا گزينه رو بزنيد و رزولوشن خودتون رو انتخاب كنيد
اولا نصب فونت اصلا ديده نميشه ولي اگه منظورتون اينكه كاربر فونتا رو نبينه ميتونيد فونتاتون رو embedded كنيد و بعد نصب كنيد
براي نصب فلش پلير و استارت اپ بعث‌هاي زيادي شده كه ميتونيد مثال‌هاش رو از قسمت مثال‌هاي كاربردي و پلاگين‌ها دانلود كنيد
براي موس هم كافيه اسكريپت دكمه رو تو قسمت اسكريپت صفحه وارد كنيد
براي تغيير عكي پشت زمينه يك مثال تو قسمت مثال هاي كاربردي هست
am \pm فكر نكنم عوض بشه بهتر بازم تو قسمت پلاگينها بگردي

براي توضيحات بيشتر لازمه جستجو كنيد در انجمن 100% جواب ميده.

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
در مورد عبارت کنار ساعت (AM/PM) باید رجیستری رو دستکاری کنید (یعنی میشه !) ولی الان اون مدخل رجیستری رو یادم نیست، اگه پیداش کردم براتون پست میکنم، برای اعمال تغییرات در رجیستری هم پلاگینهای زیادی وجود داره، که بعضی هاشون میتونن Resolution مانیتور رو هم تغییر بدن...
در مورد سوال پنجمتون هم از گفته های شما اینطور بر میادکه شما از مسیرهای مطلق استفاده کردید
لینکهای زیر رو ببینید:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=96018&highlight=%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=97643&highlight=مسیر
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=97643&highlight=%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B
در مورد سوال ششم هم فکر کنم شما میخاید شکل موستون (Cursor) تغییر کنه، اگه منظورتون اینه شما باید فایل Cursor (.cur و .ani) مورد نظرتون رو در قسمت Page Properties مشخص کنید...

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
عكس توي پيوست رو ببينيد...مسير همون صبح و بعدازظهر هستش...
براي تغيير اون هم مي‌تونيد براحتي از اين برنامه استفاده كنيد...

کد:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=101777

تا بعد...!

پیوست ها

• PM-AM.JPG
    PM-AM.JPG
    92.6 کیلوبایت · بازدیدها: 15

جدیدترین ارسال ها

بالا