یک سوال فوری درباره ی وی __ ان در کافی نت

Mohammad

Member
سلام ، سلام ، سلام ، :دی

دوستان یک سوال فوری داشتم کسایی که حواب میدن خیلی لطف دارن ( البته اگه کسی بلد نیست و نمی تونه جواب بده منظور این نیست که لطف نداره )

----

من یکی از دوستان کافی نت داره ، روی سیستم خودش که وی پی ان میزنه ، کل سیستم ها اینترنتشون بهم میریزه
ظاهراً قطع میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

بستگی داره از چه وی پی انی استفاده کنه. اگه از این رایگان ها استفاده کنه که همچین تعجبی هم نداره که قطع بشه.

ولی اگر خریده باشید معمولا قطعی وجود نداره.

دیگه من جوابی ندارم

Mohammad

Member
وی پی __ن رو که میزنه ، کامپیوتر خودش وصله و کار میکنه ، اما کامپیوتر مشتریاش قطع میشه

3D Art

Member
خوب سیستم خودش هم باید مثل یک کلاینت باشه نه سرور
روی بقیه سیستم ها هم تست کنید اگر همین مشکل بود مشکل از وی - - هست ولی اگر نبود که مشکل از این هست که سیستم دوست شما سرور هست و باید مثل یک کلاینت وصل بشه

hdnsoft

Well-Known Member
وی -ی انی که میزنن از چه شرکتیه >؟ و از چه پروتکلی استفاده میکنه ؟ میشه کمی توضیح بدین شاید بش مشکلتون رو حل کرد

Mohammad

Member
وی پی __ ماله یکی از دوستان هست هم pptp و هم l2tp میتونه وصل بشه ...

hadi.est

New Member
سلام ، سلام ، سلام ، :دی

دوستان یک سوال فوری داشتم کسایی که حواب میدن خیلی لطف دارن ( البته اگه کسی بلد نیست و نمی تونه جواب بده منظور این نیست که لطف نداره )

----

من یکی از دوستان کافی نت داره ، روی سیستم خودش که وی پی ان میزنه ، کل سیستم ها اینترنتشون بهم میریزه
ظاهراً قطع میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز علت این مشکل کاملا" واضحه . چیز پی ان هم یک شبکه هست وقتی شما روی سرورت بعنوان کلاینت به سرور چیز پی ان وصل میشی یعنی کل روتینگت به هم میخوره سیستمهای دیگه گیت وی رو گم میکنن وارتباطشون از نت اصلی قطع میشه. شما باید برای هر حالت یکبار سرور رو تنظیم کنی. بین اینکه اینترنت رو میخوایی شیر کنی بین سیستمها یا چیز پی ان رو یکی رو باید انتخاب کنی !:wink:

موفق باشید

Mohammad

Member
بهترین راه اینه که برای هر سیستم یه وی پی--ان بزنه نه اینکه share کنه
خواستید بگید یه تماس بگیره بگم چی کار کنه
www.twitvp.com
[email protected]
09386201298

ممنون از لطف شما.

مشکل حل شد ، البته مشکل حل نشد ، صورت مسأله تغییر کرد :green:راه های رسیدن به خدا زیاده ....

parsakj

Member
درکل کار ما کانفیگ سرور و فروش وی پی --ان هستش خواستید خبر بدید مشکل رو کامل برطرف کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا