یک سوال سخت . SetFocus

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام دوستان .
چطور می تونم در برنامه مولتی مدیا بیلدر بر روی یک تکس باکس ست فوکوس کنم . هر چی گشتم تو دستورات که نیست پلاگین هم پیدا نکردم براش . اگر کسی پلاگین داره یا راهی بلد هست به ما هم بگه . ممنون از همه شما .

silvercover

کاربر متخصص
از دستور Loadtext استفاده کن. اگه تکست باکست خالی هست رشته خالی به او توسط این دستور ارسال کن. اگه تکست باکس پر هست خود متغیرش رو دوباره با این دستور به تکست باکس ارسال کن. میتونی برای نگه داشتن ترتیب محتوی تکست باکس ها از آرایه استفاده کنی. شاید این راه حل یه کمی گنگ به نظر بیاد، اگه فرصت کردم یه مثال میزارم.

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
فك كنم فقط يه راه داره كه واسه هر كليد يه اسكريپت بنويسي و Loadtext بهش بدي ( همون حرف رو )

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام ممنون از پاسخ هاتون . ولی من کامل متوجه نشدم . در ضمن من می خوام مثلا اگر یک کاراکتر زده شد تو تکس باکس اول خود به خود بره تکس باکس دوم . همه تکس باکس ها هم خالی هستند .
اگر راهی بلدید بگید .
ممنون .

mohsensemsarpour

کاربر فعال
mehdico-co گفت:
سامان جان فکر کنم این فایل به دردش نخوره چون منظورش چیز دیگه ایه. طوری که من فهمیدم میگه که مثلا وقتی تو اولی 4 تا کاراکتر زده شد کاراکتر پنجم بدون نیاز به کلیک در تکست باکس بعدی خودش بره تو تکست باکس دومی وارد بشه و همینطور الی آخر .

وقت کنم ، تو همین پست یه مثال برات میذارم جــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگـــــــر !

آقا ممنون از شما لطف كني يه نمونه درست كني خيلي خوبه !

جدیدترین ارسال ها

بالا