یک سوال در مورد پخش تیزر در تلوزیون

itkh

Member
سلام
دوستان یکی از دوستان میخواد یک تیزر در تلوزیون برای تبلیغات پخش کنه!
مهارت من در پریمیر هستش میخواستم بدونم با پریمیر میشه تیزر رو درست کرد یا با نرم افزار های دیگه باید کار کرد؟
فایل خروجی باید چه فرمت و رزولوشنی داشته باشه؟
و هرچی که خودتو میدونید بگید مرسی!

argos

New Member
اگه قرار نیست انیمیشن باشه ، حتما باید از یک کامپوزیتور مثل افتر افکت در کنار نرم افزار تدوین استفاده کنی.

asirap

Member
فکر میکنم شما بهتره یه سر به انجمن After Effect بزنید البته اگر میخواید تیزرتون خیلی عالی باشه !

وی اینکه قالب های آماده هم هست,کسی میفهمه؟!

itkh

Member
فکر میکنم شما بهتره یه سر به انجمن after effect بزنید البته اگر میخواید تیزرتون خیلی عالی باشه !

وی اینکه قالب های آماده هم هست,کسی میفهمه؟!

نه کسی نمی فهمه ممنون میشم کمکم کنید؟

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
دوستان چرا بنده خدارو می پیچونین :green:

برادر با نرم افزاری مثل پریمایر خیلی راحتی می تونی برا صدا و سیما کار درست کنی ... منظورم از لحاظ زیبایی نیست از لحاظ فنی ...
شما اگر برای تلویزون ایران میخوای کار درست کنی باید از استاندارد PAL استفاده کنید ... وقتی از این فرمت استفاده کنید و با تنظیمات PAL هم اکسپورت بگیرین دیگه مشکلی برای پخش ندارین

لازم به دکره هر نرم افزاری که بتونه این استانداردها رو ایجاد کنه می تونه خروجی کارش در تلویزیون پخش بشه

موفق باشین

asirap

Member
عزیز خوب قالب های آماده زیادی از After Effect تو اینترنت هست شما سرچ کن پیدا میکنی ! بعد که پیدا کردی مطابق میلت ادیتش کن و ....

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
با هر نرم افزاری میل پریمیر میشه کار کرد ولی باید دوربین مناسبی داشته باشید تا حالت سینمایی خوبی داشته باشه

hassan 2

New Member
سلام ، بعد از نصب ادیوس نمی توانم پنجره افکت را نمایان کنم هرچند تیک پنجره افکت در منو فعال است چه کار کنم؟ متشکر

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام ، بعد از نصب ادیوس نمی توانم پنجره افکت را نمایان کنم هرچند تیک پنجره افکت در منو فعال است چه کار کنم؟ متشکر

دوست من این تاپیک بحثش یه چیز دیگس ... سعی کنید در جای مرتبط تاپیک بزنین ...

موفق باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا