یک سوال در مورد تولید محصول؟

ahmadali33

New Member
سلام دوستان من یک محصول با مالتیمدیا ساختم که محصول آموزشی php هست. و در مراحل پایانی هست.
حالا می خوام اون رو از طریق اینترنت در سایتم بفروشم. و سوال من این هست که آیا باید برای فروش شرکت ثبت کنم و یا نیازی به ثبت شرکت نیست. چون می خوام از طریق اینترنت بفروشمش.
ممنون می شم کسی که تجربه این کار رو داره به این سوالم پاسخ بده.

silvercover

کاربر متخصص
داشتن شرکت به اعتبار محصول کمک میکنه اما الزامی نیست. تجربه من در این کار به صورت خلاصه:

- تصاویر محصول به همراه توضیحات کافی در اولویت معرفی قرار بگیره. در حقیقت به خوبی روش مانور داده بشه.

- نیاز های کاربرا اگر قرار هست بهش پاسخ داده بشه بهتره به صورت پرسش و پاسخ مطرح بشه تا کاربر کاملا متوجه بشه که این محصول چه کمکی بهش میکنه.

- کسانی که شرکت ندارن میتونن تضمین اعتبارشون رو با سیستم ها ارسال پستی که الان موجود هست انجام بدن تا مشتری با خیال راحت تر خرید کنه.

ahmadali33

New Member
با تشکر از پاسخ و راهنامائی بسیار خوب شما silvercover عزیز.

یک سوال داشتم و اون هم این هست که آیا فردی که شرکت ثبت شده ندارد و محصولی رو تولید کنید و از طریق اینترنت و مغازه ها به فروش برسونه آیا از نطر دولت ایران مشکل داره؟ یعنی مثلا برای مسائل مالیات و غیره اگر به این هم پاسخ بدید از شما بسیار ممنون می شم.

patil

Member
سلام دوست عزیز من خودم دارم این کارو میکنم
برای سوال اولت بگم که تبلیغات به صورت وسیع باشه که بترکونه بعد باید یه دفعه باشه و توضیحاتش کامل باشه با یکم اضافات خاص باید تو چند سایت باشه تا جواب بده با چند سایت معتبر صحبت کن و به صورت درصدی با هاشون معامله کن اکه محصولت هم بدرد نخوره (ببخشید اینو میگم )با تبلیغات بکوب میتونی پول خوبی کاسب بشی
برای سوال دومت که گیر میدند یا نه و غیر مجازه : باید بگم مجوز میخواد اگه بگیرند چون من خودم سابقه این کارا رو دارم یه کم اذیتت میکنند پس حواست باشه از خودت رده پا جا نزاری چون بدون مجوز کار میده دستت
ان شالله موفق باشی...

ahmadali33

New Member
سلام می تونید منو راهنمائی کنید که چطور برای محصول خودم مجوز بگیرم؟

چون محصول من دارای قفل تلفنی با قابلیت فعال سازی از طریق اینترنت هست و 100% باید آدرس ایمیل و یک شماره sms در بسته قرار بدم.
برای دریافت مجوز باید چه کار کرد و اگر بدون مجوز محصول رو بفروشیم مثلا چطور اذیت می کنند.

خیلی ممنون از شما که در این زمینه من رو راهنمائی می کنید.

patil

Member
نا امیدت نمی کنم ولی خدایش حال گیر بی خیال شو
چون من یک مجموعه 40 هزار کتابه داشتم اینقدر ازم ایراد گرفتند که به خدا بی خیالشم شدم
نا امید نشو ولی بهتر بی خیال شی
من خودم به همه جا سر زدم اما ..
ببین داداش اگه یه کم بچه با هوشی باشی کسی کار به کارت نداره اگه خودت بخوای ببین تو این سایت ها اکثرمحصولات مجوز ندارند اگه خواستی تو سایت بفروشی نمیخواد تو بازم یه کم حواستو جمع کن
مطمین باش که هیچی نمیشه
فقط یه کم حواست باشه

AM3d

Active Member
سلام دوستان .
من انیمیشنهائی رو که میسازم رو تو کتابخونه ملی ثبت میکنم و بدون شرکت هم میشه توش ثبت کرد .
اینطوری حداقل میشه از یه اورگان دولتیه معتبر شماره ثبت و تایئدیه گرفت . من قبل از اینکه شرکت ثبت کتم اینکارو میکردم .
حتما برید کتابخونه ملی واسه ثبت . اونجا گیرم نیستن .

ahmadali33

New Member
سام خیلی ممنون کجای کتابخانه ملی باید برم.
چون کتابخانه ملی سازمان بسیار بزرگی هست.

AM3d

Active Member
کتابخانه ملی کناره مترو میرداماد هست .باید برید قسمت ثبت آثار . یه سری فرم میدن که باید پر کنید +یه نسخه از محصول
. یه نگاه میندازم اگه شماره تلفنشو داشتم می نویسم واستون .

جدیدترین ارسال ها

بالا