یک سری طرح های وکتور فوق العاده

sorena_hi

Member
با سلام خدمت شما من خیلی تلاش کردم که این وکتورها رو دانلود کنم سه روزه تلاش میکنم ولی همش میگه مشترک گرام امکان دسترسی به این سایت نمی باشد راههایی مختلفی رو امتحان کردم باید چه طوری اینها رو دانلود کرد لطفا بگید

sorena_hi

Member
We are sorry, but all downloading slots for your country are busy.

روی دانلود که کلیک می کنم پیغام بالا میاد چه کنم

gh_y

New Member
سلام

ازشما بخاطر اين تصاوير زيبا متشكرم. ولي من بدنبال تصاويري هستم كه قابل برش براي دستگاه كاتر پلاتر باشد .دستگاه كاتر پلاتر طرح يا نوشته را از كامپيوتر بوسيله نرم افزار corel draw دريافت كرده و آن را بر روي برچسب (شبرنگ و ...) بوسيله تيغي كه به آن متصل است برش مي دهد . اگر چنين تصاويري سراغ داريد مرا راهنمايي كنيد . باز هم تشكر

alionline1366

Active Member
sorena_hi عزیز پاسخ شما رو pm دادم
gh_y دوست من دقیقا نمیدونم چه نوع تصاویری به کار شما میاد ولی سعی میکنم اطلاعات بیشتری کسب کنم و براتون بزارم
peyman_4275 عزیز ممنون بابت لطفت بله که دارم براتون بازم میزارم

parsun

Banned
[FONT=&quot]استودیو فعال در زمینه تولیدات پویا نمایی و سرگرمی[/FONT]
[FONT=&quot]جهت پروژه های بازی رایانه ای خود از علاقمندان به تولید بازی رایانه ای در زمینه های ذیل دعوت به همکاری می نماید.[/FONT]
1-[FONT=&quot]مدل ساز 3 بعدی (مبتدی [/FONT]–[FONT=&quot] حرفه ای)[/FONT]
2-[FONT=&quot]طراح و هنرمند رایانه 2 بعدی (مبتدی [/FONT]–[FONT=&quot] حرفه ای)[/FONT]
3-[FONT=&quot]انیماتور رایانه ای آشنا به نرم افزار Maya[/FONT] ,3D Max

[FONT=&quot]لطفاً [/FONT]CV [FONT=&quot](رزومه) و نمونه کار خود را به ایمیل زیر ارسال فرمائید.[/FONT]
[email protected]

MGMCO

New Member
ازشما بخاطر اين تصاوير زيبا متشكرم. ولي من بدنبال تصاويري هستم كه قابل برش براي دستگاه كاتر پلاتر باشد .دستگاه كاتر پلاتر طرح يا نوشته را از كامپيوتر بوسيله نرم افزار corel draw دريافت كرده و آن را بر روي برچسب (شبرنگ و ...) بوسيله تيغي كه به آن متصل است برش مي دهد . اگر چنين تصاويري سراغ داريد مرا راهنمايي كنيد . باز هم تشكر

دوست عزیز تموم این فایلهایی که alionline1366 عزیز زحمتوش برامون کشیدن قابل برش هستن فقط باید یه خورده سلیقه به خرج بدی و اونا رو با هم ترکیب بکنی یا اینکه رنگها رو برداری و جاهای لازمش رو برش بدی این کار سختی نیست

آخرین ویرایش:

alionline1366

Active Member
منون دوست من شما لطف داری انشالاه همیشه به کارتون بیاد مطالب سایت به واقع هدف ما هم همین هست

جدیدترین ارسال ها

بالا