یک برنامه ی دیگر ساخته شده توسط خودم

چند مدتی میشه یک ی از بچه های خارجی برنامه ای به نام PassMatter ساخته بود که جالب بود من هم از چندین مدت قبل از ساخته شدن اون برنامه یک سورس کوچیک وخیلی ابتداع ای برای پسوردام در اینترنت ساخته بودم که با SaveVariable کار میکرد حتی کامپایلش هم نکرده بودم و هر وقت به اینترنت وصل میشدم سورس رو اجرا میکردم و پسورد سایت مورد نظر رو از داخلش کپی میکردم بعد از دیدن برنامه ی دوست خارجیمون من به فکر گسترش کارم شدم و تصمیم گرفتم کاملش کنم البته به زبان فارسی و حالا کارم تکمیل شده و خیلی هم جالب از اب دراومده این برنامه رو اینجا گذاشتم تا همه استفاده کنن چون واقعا به درد همه میخوره.

لطفا بعد از دانلود نظرتون هم راجع به اون بگین.

:tavajo: در این برنامه از فنت Arial استفاده شده برای نداشتن مشکل در فارسی بودن بعد از نصب برنامه به پوشه ی برنامه رفته و فنت را در پوشه ی فنت ویندوز کپی کنید(البته اونایی که ویندوزشون فارسی نیست)

http://fire-wizard.persiangig.com/other/Pass-Matter.zip

شرح برنامه
شما بعد از اینکه در قسمت انتخاب ها بر روی اضا فه کردن کلیک کردید و
اطلاعات مورد نظر را وارد کردید و سپس بر روی ذخیره کردن اطلاعات
کلیک کردید اطلاعات وارد شده ذخیره میشود و نام وارد شده در برنامه ثبت
میشود و هر بار بعد از کلیک کردن بر روی نام ثبت شده بر نا مه به سایتی
که شما وارد کرده بودید میرود و یوزرنیم را به حافضه ی کلیپ برد انتقال میدهد
و شما بعد از Paste کردن یوزر نیم باید بر روی گزینه ی پسورد شما کلیک
کنید و بعد از این کار برنامه پسورد را به حافضه ی کلیپ برد میفرستد که شما میتوانید
در قسمت پسورد در سایت مورد نظر ان را paste کنید.
علاوه بر اینها برنامه امکانات دیگری نیز دارا میباشد

آخرین ویرایش:

naseronline

Well-Known Member
سلام
دوست عزیز -- مهران-- کارات خیلی خوبه... منتها تو انجمن بچه ها دوست دارن علاوه بر اینکه برنامه های خوب شما را ببینن یه چیزی هم یاد بگیرن... خوب میشه اگه یک کم سورس کارات را بزاری... همونطور که خودم اگر کسی سورسی خواسته بهش دادم...به هر حال...
در مورد این برنامه هم...کارت خوبه...اما حداقل اسمشو عوض می کردی...من این برنامه را چند وقت پیش تو وبلاگم معرفی کردم... اون بنده خدا هم همین اسمو انتخاب کرده ! گرافیک کارات هم خوبه...
موفق باشی...

silvercover

کاربر متخصص
سلام
دوست عزیز -- مهران-- کارات خیلی خوبه... منتها تو انجمن بچه ها دوست دارن علاوه بر اینکه برنامه های خوب شما را ببینن یه چیزی هم یاد بگیرن... خوب میشه اگه یک کم سورس کارات را بزاری... همونطور که خودم اگر کسی سورسی خواسته بهش دادم...به هر حال...

موافقم.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
عالي بود . من هم با نظر آقا ناصر موافقم . لطفا اگه سورس رو نمي گذاريد بعد از گذاشتن نرم افزار توضيحاتي در مورد چگونگي ساخت برنامه بگذاريد . بازم ممنون .

اطلاع به دوستان

دوستان عزیز من به علت ارتقاع ورژن برنامه ها ی ساخته شده ام سورسها را به اشتراک نمیگزارم

البته : حاضر هستم تا در مورد ساخت انها در هر قسمتی که از ان مشکل داشتید به شما کاملا کمک کنم و مشکل شما را برطرف کنم .

لیست ارتقاع ورژن ها :

Game-Target

اضافه کردن تفنگ

اضافه کردن پول

اضافه کردن افکت های صوتی و تصویری متنوع

اضافه کردن چند محیط

اضافه کردن قسمتهایی سه بعدی

Pass-Matter

اضافه کردن قسمت کامل مدیریت برای مدیریت هاست در persiangig و .....

اضافه کردن تنظیمات جالب برای برنامه

interesting-manager

اضافه کردن تنضیماتی برای پخش فایل های صوتی

احتمالا تغییراتی در پوسته ی برنامه برای اضافه کردن تغییرات جدید

سه حالته کردن دکمه ها

جدید و جالب

اضافه کردن قسمتی برای تنظیم اینکه هر دفعه کدام یک از در سی دی درایو ها باز شود یعنی دیگر فقط در درایو اول کامپیوتر باز نمیشود بلکه در هر درایوی که شما به برنامه معرفی کنید باز میشود و ان درایو که شما مشخص میکنید به حافظه ی برنامه سپرده میشود البته قابل تغییر نیز میباشد ( نام درایو مورد نظر هر چه باشد فرقی نمیکند)

و اضافه کردن قسمت های دیگر که هنوز تصمیمشون رو نگرفتم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا