یکی کمکم کنه!سه تا مشکل دارم

messi1959

New Member
یکی کمکم کنه!سه تا مشکل دارم(ساخت سرچ-قابلیت پرینت-اینترنت)

بابا یکی کمکم کنه!!!
1-میخوام یه جستجو داخل فلش قرار بدم و بسازم؟(لطفا دقیق توضیح بدید من تازه کارم تو فلش)
2-میخوام یه لینک داخل فلش بذارم که فایل وورد نوشته های داخله فلش رو بیاره بالا که بشه از نوشته ها پرینت گرفت؟خلاصه میخوام یجور قابلیته پرینت گرفتنو از نوشته های فلش به فلشم اضافه کنم
3-چطور میتونم فلشمو داخله صفحه اینترنت(با قالب wordpress)بذارم که بشه آنلاین باهاش کار کرد؟
(لطفا دقیق توضیح بدید من تازه کارم تو فلش.خیلی برام حیاتی هست)
ممنون
:cry:

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

1 . در مورد جستجو قبلا بحث شده در انجمن جستجو کنید

2 .سرچ کنید در انجمن

3 . جهت قرار دادن فایل فلش نیاز به کد فلش دارید که این کد رو هم با سرچ در گوگل یا در همین انجمن میتونید بدست بیارید

موفق باشید

smmousazadeh

Well-Known Member
یه نکته:
شما که تازه کاری تو فلش ، چطوری رفتید یه پروژه برداشتید که احتیاج به برنامه نویس بودن تو فلش ( اونم از نوع قوی) داره

messi1959

New Member
:sad:چاره ای نداشتم.بخاطر موقعیت شغلی بود.منم نا آشنا با برنامه نویسی نیستم فقط تو فلش تازه واردم.من داخل انجمن گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.اگه کمکم کنید ممنون میشم

messi1959

New Member
Avang2005جان من indexofروسرچ کردم.کدهای که گفته بودن رو به action دکمه جستجوم اضافه کردم ولی همشون erorr میدادن.داخل compiler کردنه قسمته action این error ها داده میشه.درضمن این کدها روباید به action دکمه سرچ بذارم یا نه؟
آقا سید مصطفی (smmousazadeh)شما که سایت به این قشنگی درست کردی برای خودت به من کمک کنی ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا