یکی به من بگه قضیه این چیه؟؟؟

amir-cg

Active Member
سلام دوستان....
من می خواستم بدونم این قضیه ی (ساخت هاست شخصی) چیه؟؟؟اصلا قضیهش چیه؟؟ها؟؟؟
چه جوری میشه ساخت....
یه جا دیدم نوشته بود (با این کار دیگه نمی خواد واسه سایتتون ، هاست بخرید)...درسته؟؟؟
آیا واقعیت داره؟؟؟

nimafire

find / -name Support > u
سلام
کجا این مطلب را مطالعه کردید؟
سوال شما اصلا مشخص نیست که مربوطه به چه سرویسی هست.

amir-cg

Active Member
تو گوگل سرچ کن :
ساخت هاست شخصی...برو این ور و اون ور نگاه کن..ببین چیه بعد بیا واسه ما هم بگوووووووووووووووووووووووو.

nimafire

find / -name Support > u
تو گوگل سرچ کن :
ساخت هاست شخصی...برو این ور و اون ور نگاه کن..ببین چیه بعد بیا واسه ما هم بگوووووووووووووووووووووووو.

خب. ببینید اگر شما هاست نداشته باشید در واقع وبلاگ دارید.
برای راه اندازی یک تجارت مبتنی بر اینترنت شما باید یک نام انتخاب و ثبت کنید که دامنه هست و یک میزان فضا از سرویس دهنده خرید کنید که هاست نام دارم و وب سایت خود را بر روی ان ایجاد کنید. به غیر از این متد شما دارای وب لاگ خواهید شد.
البته سرویس های ساخت وب سایت آماده هم هستند که بر روی هاست اراره میشوند که شما کجدد نیاز به هاست دارید. این یک موضوع.

موضوع دیگر هاست شخصی و شرکتی است که در اقع دسته بنده هاست بر اساس امکانات و هزینه است برای جداسازی یک مشتری شخصی و یک مشتری سازمانی. مورد خاصی نیست

amir-cg

Active Member
آهاااااااااااااااااااااااااااا...................
پس اون هاست های شخصی واسه خودشون هستن نه واسه ما؟؟؟آره....
من خودم هاست دارم.....
دوست عزیز...من یه پست زدم به اسم (اتصال دامنه به هاست) تو همین انجمن اگه میشه به اون پاسخ بدید.....

m0000hamad

New Member
سلام.اره میشه هاست روی سرور مجازی یا اختصاصی زد.معمولا سایتهای حرفه ای هاست رو خودشون ستاپ میکنن.مثلا روی سرور سی پنل نصب میکنن که اگر روی سرور مجارز باشه لایسنسش اررونتر از اختصاصی میشه ولی در کل کاراییشون یکی یه.

جدیدترین ارسال ها

بالا