یکی از امکانات fire fox که خداش کرده

alireza-metal

Active Member
اینم یکی از امکانات جدید ff در نسخه 2

یه امکان جدید که منو کشته و ارزش ff رو بیشتر از پیش کرده اینه که مثلا وقتی شما دارید کار میکنید و صفحات وب رو میبینید و یه دفعه برق میره یا restart میشه وقتی سیستم از دوباره بالا میادو میخواهید برنامه ff رو باز کنید اون اطلاعات و صفحات قبلی رو به شما میگه لود کنم یا نه و اگه بگید آره همه صفحات که داشتید باهاش کار میکردید میاره و حتی اگه یه مطلبی نوشتید و هنوز پست نکردید حتی اونم ذخیره میکنه که این واقعا انقلابی هستش تو دنیای مرورگرها --- زنده باد fire fox

ARTA_ADOBE CO

Active Member
really؟

بابا ملت هنوز بر استفاده از IE7.0 پا فشاری میکنند من نمیدونم چرا؟
برگه برنده ّExtensions،Firefox هست !

http://www.mozilla.com/en-US/firefox/features.html#experience ایجا تمام امکانات جدید هست !(کسی حوصله داره ترجمه کنه...)

علیرضا جان اشم تاپیک رو میتونی به امکانات Firefox 2.0 تبدیل کنی؟

آخرین ویرایش:

ady_constantine

Active Member
مدتها قبل این قابلیت را اپرا داشت ! پس چیز جدیدی نیست .

هرچند برای نسخه های قدیمی فایرفاکس اکستنشن هایی براش نوشته بودند .

YTERROR

Active Member
و یه دفعه برق میره یا restart میشه وقتی سیستم از دوباره بالا میادو میخواهید برنامه ff رو باز کنید اون اطلاعات و صفحات قبلی رو به شما میگه لود کنم یا نه و اگه بگید آره همه صفحات که داشتید باهاش کار میکردید میاره و حتی اگه یه مطلبی نوشتید و هنوز پست نکردید حتی اونم ذخیره میکنه که این واقعا انقلابی هستش تو دنیای مرورگرها --- زنده باد

این امکان رو اپرا الان 3 ساله داره

ولی در کل امکانات جالبی به فایر فاکس اضافه شده که می تونی یکی شو بگی وقتی از rapidshare.com یا سایتهایی به این شکل دانلود می کنه مثل نرم افزارهایی دپ و .... می تونه ادامه بده و جالبیش اسنجاست سایتهایی مانند rapidshare.com هم ساپرت می کنه یا یکی از خصوصیات جدیدش که خیلی حخوبه اگه لینکی New Page شده باشه وقتی مستقیم کلیک کنی تویی یک فایر فاکس جدید باز نمی کنه تویی همون یکی که باز کردی بصورت Sub باز می کنه

و یکی از خصوصیات جددیش متورهایی جستجوگر جدیدی بهش اضاقه شده

ARTA_ADOBE CO

Active Member
بحث Firefox بود و نه اپرا یا مکستون !
باریکلا اپرا که سال پیش اون موقع به فکر این بوده !

zfarhad2003

Member
یه مقاله تویه شماره جدید irantux است که خصوصیات جدید فایرفاکس هم توش نوشته شده: اینجا

فکر کنم خوندش برای کسایی که تازه با فایرفاکس آشنا شدن بد نباشه :D

hamid ir

Well-Known Member
کسی میتونه پلاگینهای Ff رو توی یه تاپیک بزاره همراه با توضیحاتشون؟

arashonline

Well-Known Member
ممنونم !

آقا فاير فاكس همينه ديگه !
خب اپرا اصلا رابط كاربري راحتي مثل Ff نداره ولي اكاناتش به زور بالاست !

وحشت

Active Member
هی مرد من رفتم فایرفاکس دو رو گرفتم اما این قابلیتی که گفتی رو چی جوری اجرا میکنه... یعنی اگه خودت دکمه کلوز رو بزنی و دفعه بعد بیای دیگه تب ها رو نداری؟؟؟ اگه اینطور ی باشه که خیلی چرته...

alireza-metal

Active Member
عزیزم خودت داری میگی که به صورت عمدی ببندم -- خب معلومه که دفعه بعد نمیاد و نباید هم بیاد برای چی بیاد -- فقط این در زمانی هست که مثلا برق بره یا سیستم ریستارت بشه و یا اینکه هنگ کنه و عوامل دیگری که باعث بسته شدن ff بشه --- دفعه بعدی که میخواهید ff رو بیارید بالا یه صفحه میاد به نام restore که میتونید با کلیک کردن بر روی اون تمام صفحات رو از دوباره ببینید و همین صفحاتو از خودتون ببندید دیگه دفعه بعد نمیاد --- البته برای tab ها هم قابلیت undo close tab در نظر گرفته شده که اگه اشتباه یک tab رو بستید بتونید از دویاره بیاریدش

وحشت

Active Member
خوب اما مکستونه باگ گرفته کوفتیه من... یه امکان توپ داره... اونم اینه که مثلا 60 تا تب داری که بازن... حالا حصوله نداری ادامه بدی و میخوای بری دستشویی یه یک ساعتی فکر کنی... دی سی میکنی و برنامه رو میبندی... اونوقت ازت یه آره یا نه میپرسه... اگه آره رو بزنی... و سیستمت رو خاموش کنی... و بعد بیای روشنش کنی و کانکت شی بازم تبهارو داری... دیگه هم خودتو اسکل نکردی همه رو تو فیو سیو کنی...
اما بد مصب یه باگ کوفتی داره که یه هو کرش میشه... منظورم این بود مرد...

nima_dsnr

کاربر VIP
ببینم !!! این اپرا هم امکان undo close tab داره ؟
من که چند با بدجوری اسیر شدم بابت همین کلوز اشتباهی !
211.gif

رپیدشیر رو هم میتونه resume کنه ؟

آخرین ویرایش:

alireza-metal

Active Member
نه دوست عزیز نیازی احساس نشده وگرنه کاری نداره که برای mozila ---
272.gif
Mozila هیچ موقع کارهای الکی نمیکنه و امکانات مورد نیاز بیشتر کاربران رو در نظر میگیره
288.gif

وحشت

Active Member
حالا هی بگو نیاز کاربرا... خوب الان من نیاز دارم... مگه اپن سرس نیست... چرا یکی همچین قابلیتی براش نمیزاره...

جدیدترین ارسال ها

بالا