یوزر و پسورد دیتا بیس کجاست؟

jafar1374

Active Member
سلام من تو یه سرویس رایگان هاست و دومین رایگان گرفتم حالا بعد از درست کردن دیتابیس میگه که یه یوزر و پسورد درست کن ولی من نمی دونم از کجا این کار رو بکنم ایا از همون یوزر و پس سی پنل استفاده کنم یا باید جایی درست کنم
لطفا راهنمایی کنید. از این اموزش هم کمک گرفتم چیزیی سر درنیاوردم :rose:
http://www.macromediax.com/learn/archive.asp?id=159

sharktech

کاربر فعال
هاست رایگانت چیه ؟

چون اکثر هاستهای رایگان ظاهری متفاوت دارن اگه یه عکس ازش بذاری بهتر میشه کمکت کرد.

jafar1374

Active Member
سلام

هاست رایگانت چیه ؟

چون اکثر هاستهای رایگان ظاهری متفاوت دارن اگه یه عکس ازش بذاری بهتر میشه کمکت کرد.

بله هاست رایگانه danagig.ir البته بعد از اینکه من دیروز ثبت نام کردم تعطیل شد ولی سی پنل کار می کنه
این عکسش:

پیوست ها

• untitled.PNG
    untitled.PNG
    180.4 کیلوبایت · بازدیدها: 8

sharktech

کاربر فعال
باید بری تو قسمت دیتابیس ها و مدیریت دیتابیس های mysql رو انتخب کنی و اونجا یه کاربر جدید بسازی و بعد اون کاربر جدید رو به دیتابیس مورد نظرت ست کنی.

البته تو قسمت پنل سمت چپ اطلاعات اکانتت نوشته شده اگه اونا رو توی فایل کانفیگ وردپرس بنویسی فکر کنم کار کنه.

jafar1374

Active Member
سلام

سلام درسته بچه ها گفتند چون ویستا پلنه یوزر پس خود پنل کار می کنه
ممنون:rose:

jafar1374

Active Member
سلام

اقا این عکس سی پنل من هستش من ورد پرس یا هرچیز دیگه ایی رو که می خوام نصب کنم تو کجاش آپلود کنم؟ تو پوشه up یا htdocs
و اینکه اسکریپت رو از پوشه درارم و اونجا اپلود کنم یا اینکه با پوشه آپلود کنم؟ :oops:

پیوست ها

• vistapanel.PNG
    vistapanel.PNG
    20.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3

sharktech

کاربر فعال
دوست عزیز اون up اسم پوشه نیست اون یعنی اینکه یه دایرکتوری رو بری به بالا.

این یکم عجیب غریبه چون اصولا باید یه پوشه ای به اسم public_html یا www توی روت اصلی هاست باشه.

شما یه تستی بکن ببین اگه توی فولدر htdocs آپ کنی اون فایلها رو نشون میده.

jafar1374

Active Member
سلام

دوست عزیز اون up اسم پوشه نیست اون یعنی اینکه یه دایرکتوری رو بری به بالا.

این یکم عجیب غریبه چون اصولا باید یه پوشه ای به اسم public_html یا www توی روت اصلی هاست باشه.

شما یه تستی بکن ببین اگه توی فولدر htdocs آپ کنی اون فایلها رو نشون میده.

تو آموزش خوندم که باید تو htdocs باشه من تو اون آپ کردم دیتابیس رو ساختم و کانفیگش رو هم درست کردم
اما باز دیتابیس ارورر میده یعنی همه رو طبق آموزش پیش رفتم ولی جواب نداد نمی دونم کجا رو از جا انداختم:cry:

jafar1374

Active Member
سلام

آقا ممنون درست شد اسم هاست رو هم باید می زدم بجای لوکال هاست:oops:

samkia1

New Member
معمولا در هاست های لینوکس یوزر و پسورد دیتابیس همان یوزر و پسورد هاست می باشد

جدیدترین ارسال ها

بالا