یه مشکل در swish mx

webroamer

Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
در swish mx یه مشکل دارم با تایپ فارسی نمی دونم وقتی با فارسی ساز یا حتی خود این برنامه فارسی می نویسیم توی swish خوب نشون می ده ولی وقتی به صورت فلش می خواد نشون بده می ریزه به هم ؟!؟!
حتی فونت های انگلیسی رو هم می ریزه بهم یا مثلا وارونه نشون می ده در ضمن رنگش هم سیاه سفیده .
نمی دونم مشکل چیه
اگه ممکنه راهنمایی کنین
با تشکر

yakoooza

New Member
دوست عزیز دقیقا مشکل من هم همینه !!!
خدا کنه کسی پیدا بشه کمک کنه .. چون خیلی وقت هست که این مشکل رو نمیتونم برطرف کنم .

ممنون

dark-man

Member
می شه نام فارسی سازی را که استفاده می کنی بگی ؟؟؟
من که با سینا پک و پروین هیچ مشکلی تا حالا نداشتم

webroamer

Member
من از Mrt استفاده می کنم
ولی این مشکل رو با فونت های انگلیسی هم دارم یه هو می بینی بر عکس می کنه فونت ها رو یا وارونه می زنه یا از آخر به اول می نویسه در ضمن رنگش هم سیاه سفید یا خاکستری می شه .
به نظر شما باید چیکارش کرد ؟

ramin006

Member
من از فارسی ساز پروین استفاده می کنم اصلا فلش درست نمی شه لطف کنید کمک کنید واجبه. لطفا

soheil_mamooshi

New Member
سلام
من با سویش خیلی راحت هم فارسی و هم انگلیسی می نویسم و هیچ مشکلی ندارم
این از 2 حالت خارج نیست.1.یا رجیستر سویش مشکل داره 2.یا تنظیمات برنامه رو ریختی به هم
شما می تونید برنامه رو دوباره نصب کنی و اگر درست نشد.........باید از قونت هایی استفاده کنی که با حرف بی انگلیسی شروع می شوند استفاده کنید.و یا این که از فارسی نویس مریم استفاده کنید .خیلی برنامه ی خوبی است

mzd

New Member
با سلام
بهترین کار برای رفع این مشکل علاوه بر استفاده از برنامه مریم این است که برای هر نوشته خود یک name مجزا قرار دهید . ضمنا وقتی نوشته ای را از مریم paste کردید در سوویش فونتی را انتخاب کنید که با -F شروع می شود البته بعضی از آنها رو هم نمیتوان انتخاب کرد مثل F-Zar ولی تعداد اونهایی رو که می توان استفاده بیشتر است

iranq

New Member
سلام
من ما سویش خیلی راحت دارم کار می کنم. حالا شما باید از فونت هایی استفاده کنید که خود ویندوز هم بتونه بدونه برنامه خاصی اونارو بشناسه. من خودم از هیچ فارسی سازی استفاده نمی کنم و مشکلی هم ندارم باید فونت هارو خود ویندوز ساپورت کنه.

Hamid_PaK

Member
با فونت های یونیکد نمی دونم ، ولی فونتهای مریم درست کار میکنند ( کاراکترهای انگلیسی هستند ) ...
ویندوز چیه ؟؟؟ اگر انگلیسی رو هم مشکل دار می نویسه که دیگه هیچی !!!
نکته : یه نسخه دیگه Swish رو تست کنید ...
و دیگه اینکه Swish برای خروجی یکسری آپشن مربوط به نوشته داره ولی نباید دیگه نوشته ها رو بهم بریزه ...

یا حق ...

mehdi0016

Member
سلام
مشکل اصلی شما از کرک برنامه اس
منم این مشکلو داشتم و بعد از ریختن کرک جدید همه چیز درست شد
البته بهتره آخرین نسخه swishmax رو دانلودکنید چون یه مشکله تازه با adobe flashplayer 9 داشته که به تازگی رفع شده
لینکش توی این سایت هست www.devilived.com

shirini_forush

Well-Known Member
درست میگه
من این مشکل رو تا حالا دو ئویست تا پست توضیح دادم باز شما می پرسید؟

Masih

Well-Known Member
مشکل فارسی نوشتن در سویش در درجه اول به نوع ویندوزی که شما استفاده می کنید برمیگرده. اگر از ویندوزهای 95 یا 98 یا ME استفاده کنید حتما نیاز به فارسی ساز دارید (یا خود ویندوز را باید مستقیما فارسی کنید) ولی اگر از ویندوز 2000 به بعد استفاده می کنید می تونید بدون فارسی ساز و بطور مستقیم فارسی بنویسید (حتی با قلم هایی که فارسی نیستند).
من خودم با ویندوز XP کار میکنم و بدون نیاز به فارسی ساز بطور مستقیم فارسی تایپ میکنم. قبلا هم که با ویندوز ME کار می کردم با پارسا 2001 هیچ مشکلی نداشتم (کلا من تا حالا از این مشکلا نداشتم! :D ).
اما در مورد فارسی ساز به نظرم بهترین فارسی ساز بعد از پارسا 2001 و نرم افزار جانبی فوق العاده اش (IPT5) فارسی نویس مریم هست که تا اونجایی که باهاش کار کردم توی Flash, Swish و Photoshop هیچ مشکلی نداره و همه چیز رو فارسی میکنه.

در مورد کرک هم بعید میدونم که به کرک ربط داشته باشه ولی به نظرم اگر کرکی نیاز دارید قبل از اینکه هرجای دیگه ای رو بگردید به http://crack.am برید!

a3mooni

Member
mehdi و safir درست میگند
مشکل در کرک برنامه هاست
اگه کرکتون درست باشه اینجوری نمیشه...............

rafsanjanhoo

New Member
با سلام !
اگر با فارسي نوشتن درswish مشكل داري ! ميتواني با نرم افزار Ipt براي فارسي نوشتن استفاده كني
اگر هم نرم افزار را هم مي خواهي به آيدي زير برام پيغام بگذار
Id : Avanet_asadi

miyahoo

New Member
سلام
یه روش هست که میشه باهش کار کرد که ونم اینه :
وقتی متن خودت رو نوشتی تبدیل به shape کنش بعد ungroup بکن وبعد دوباره یه group as group بهش بده.
مطمئناً کار میکنه . در ضمن هنگام افکت گذاری روی متن فارسی افکت رو از راست به چپ اجرا میکنه .
------------------
به کجا چنین شتابان​
به هر آنکجا که باشد​
به جز این سرا سرایم .....​

irdanlod

Member
دوستان برنامه رو از اول نصب کن ولی قبلش برو مقادیر رجیستری رو پاک کن
برای این کار از منوی start گزینه ran رو بزن و regedit رو تایپ و ok کن
حالا دنبال swish بگرد و delete کن بعد نصب کن

جدیدترین ارسال ها

بالا