یه مشکل اساس توی وردپرس

deldare_ashegh3

New Member
با سلام خدمت دوستان واساتید محترم.
من نزدیک 2 ماه هستش که از دیتالایف به وردپرس اومدم.تا اینجا ازش خیلی راضی بودم.اما متاسفانه از وقتی که این سیستم رو بالا آوردم هروز از سوی مدیر بهم گوشزد میشد که مصرف سی پی یو و رمت داره بالا میره... من ابتدا زیاد اهمیت نمیدادم تا اینکه از یک هفته پیش سایت من مدام داره سوسپاند میشه وقتی مشکل رو از مدیر سرور پرسیدم بهم گفت که یک نوع حمله ی ddos بهت انجام میشه و 50 در صد cpu رو مصرف میکنه ...
من بازهم حرفش و قبول نمیکردم و میگفتم چه کسی میاد واسه یه سایت کوچیک و ناشناس وقت و هزینه بزاره که ddos کنه و حتما سرورش ضعیفه واسه همین خاطر فایلهای دانلودم رو به سرور دیگه ای منتقل کردم که به سرور ایشون فشار نیاد....
اما متاسفانه بازهم این مشکل حل نشد و باز هم به علت مصرف بیش از حد cpu سایتم بسته شد
تا اینکه یهو یاد یکی از پست هام افتادم که رتبه اول رو توی مطالب پر بازدیدم داره و آمار بازدیدش به سرعت و به طور کاذبی هروز داره بالا میره و سرعت پیشرفتش خیلی بالاست وقتی که این پست رو نشون مدیر سرور دادم بهم گفت مشکل دقیقا تو این پستت دیده میشه گفت به ازای هر 100 بار رفرشی که تو سایتت انجام میشه این پستت فقط میتونه یکیش رو ثبت کنه چون سرعت رفرش خیلی بالاست و اجازه لود کامل صفحه رو نمیده و توی وبگذر هم که اصلا دیده نمیشه.....
این رو هم بگم که آمار من فقط روزانه 800 تا 1000 تاست
الان من نمیدونم که مشکل من حمله ddos هستش یا یک کد نویسی مخرب توی قالب یا مشکلی با یکی از افزونه ها .....
خواهش میکنم که تو این زمینه بهم کمک کنید من فقط تا 48 ساعت وقت دارم که این مشکل رو حل کنم و گرنه سایتم برای همیشه از طرف مدیر بسته میشه

sharktech

کاربر فعال
این مشکل شما با یه افزونه حل میشه :)

کار این افزونه اینه که سایت رو کش میکنه تا هم مصرف cpu میاد پایین و هم سرعت لود شدن سایت شما زیاد میشه.

اسم این افزونه hyper cache هست و اگه نصبش کنی فکر کنم دیگه این مشکل رو نخواهی داشت (البته امیدوارم).

deldare_ashegh3

New Member
این مشکل شما با یه افزونه حل میشه :)

کار این افزونه اینه که سایت رو کش میکنه تا هم مصرف cpu میاد پایین و هم سرعت لود شدن سایت شما زیاد میشه.

اسم این افزونه hyper cache هست و اگه نصبش کنی فکر کنم دیگه این مشکل رو نخواهی داشت (البته امیدوارم).

سلام و عرض ادب دارم خدمت شما
پیشنهادتون کاملا منطقی و به جاست و من همین الان این افزونه را نصب میکنم اما چیزی که الان مشکل اساسی من هستش اینه که یکی از پستهام آمار بازدیدش داره به طور چشم گیری بالا میره و نشون میده که این صفحه مکرار داره رفرش میشه
افزونه شما در حالت کلی برای وبلاگهای تحت وردپرس خیلی موثر و کار سازه اما به نظر میاد در مورد استثناهایی مثل من نمیتونه جوابگو باشه

sharktech

کاربر فعال
شما از کجا میدونین که این افزونه نمیتونه برای سایت شما موثر باشه ؟؟؟

لینک اون پستی رو که آمار بازدیدش بالاست رو بدین تا یه نگاهی بهش بنداریم.

در ضمن من خودم برنامه نویس وب هستم و با وردپرس هم کار کردم, وقتی مصرف cpu سایت شما میزنه بالا که یه محتوایی مکررا از دیتابیس خودنه بشه و اون صفحه ساخته بشه و به مرورگر کاربر فرستاده بشه.

اما این افزونه مرحله خوندن از دیتابیس رو حذف میکنه (البته بعد از کش کردن محتوا) که مهمترین و پر مصرفترین میزان cpu رو هم همین مرحله داره.

deldare_ashegh3

New Member
من این افزونه رو نصب کردم امیدوارم که با این افزونه مشکل من حل بشه
اما اگه بتونید مشکل این رفرشینگ رو برام پیدا کنید واقعا لطف بزرگی در حق من انجام دادین
آدرس همون پستم که آمارش به طور کاذب داره بالا میره این هستش

sharktech

کاربر فعال
پیدا کردن عاملی که این مشکل رو بوجود میاره یکم سخته.

من این پست رو دیدم, مطلب خاصی نیست بهتره این مطلب رو پاک کنید.

نبودن این پست بهتر از اونه که این مطلب باشه اما کل سایت نباشه.

من تا اونجایی که میدونستم کمکتون کردم :)

deldare_ashegh3

New Member
باشه ممنونم.
اما مطمئنم که اگه این پست پاک بشه این مشکل توی یک پسته دیگه بوجود میاد،مشکل هنوز سر جاش هست

motahharinasab

New Member
هایپر کش مشکلت رو حل میکنه چون بعضی از پستهای بعضی از سایتهای خارجی ساعتی 70000 بازدید داشتند و این افزونه مشکل رو حل کرد
احتمالا این پستت از طریق یه اسکریپت داره فراخوانی میشه
شاید هم خودت میخواستی امار الکسا رو بالا ببری
و شاید هم این پستت داخل یک حلقه html افتاده که میتونی کدهاش رو چک کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا