یه سوال در رابطه با حجم فایل exe

cbk_omid

New Member
سلام .
پروژه ی من حجمش خیلی زیاده چون فایل فلش و عکس زیاد امبد کردم و حجم زیادی رو باید لوود کنه . واسه اینکه در اجرای برنامه مشکل ایجاد نشه و یا حجم فایل من پایین بیاد چیکار کنم ؟
قبلا از همه شما ممنونم
یا علی

silvercover

کاربر متخصص
توصیه خود شرکت سازنده این هست که نباید بیشتر از 10 مگ رو Embed کرد. اصلاه حرفه ای و منطقی نیست این کار. دلیل اصلی کند شدن هم همین هست. اگر به دنبال راه هایی برای امنیت بیشتر هستین تالار رو جستجو کنید به موارد خوبی بر خواهید خورد. چرا که قبلا دربارش بحث شده.

copol

Banned
سلام .
پروژه ی من حجمش خیلی زیاده چون فایل فلش و عکس زیاد امبد کردم و حجم زیادی رو باید لوود کنه . واسه اینکه در اجرای برنامه مشکل ایجاد نشه و یا حجم فایل من پایین بیاد چیکار کنم ؟
قبلا از همه شما ممنونم
یا علی

اونچه مديريت گفتن کاملا درست هست .

اما دو راه پيش رو دارين که يکي مطلوب حساب مي شه و يکي از ديدي نامطلوب .

روش مطلوب اين هست که پروژه رو به به چند جزء تقسيم کنيد و بارها در موردش بحث شده و مثالهايي هم از يوزره aff - SEvEN از گذشته موجود هست .

روش دوم يعني نامطلوبه اين هست که فايل اگزه خودتون رو از Upx packer انپکش کنيد و با يک پکر مطلوب اون رو پک کنيد که البته مستلزم دقته بالايي در انتخاب پکر هست چون خروجي بيلدر به اين تغييرات حساسيت بيش از حدي نشون ميده .

بهترين گزينه mew packer هست .

گرچه به ميزانه قابل توجهي بخاطر استفاده از فايل هاي jpeg و swf که سايز رو بالا برده ، حجم کم مي شه اما به همون ميزان هم از سرعته اجراش کاسته مي شه و با کاسته شدنه سرعت هم اجراي پروژه در سيستم هايي با مشخصاته پائين سخت افزاري به مشکل بر ميخوره ... لذا همون روش اول مطلوب تر هست در انتخاب اين دو گزينه .

موفق باشيد .

silvercover

کاربر متخصص
استفاده از پکرهای دیگه یک توهم هست برای معماری کنونی بیلدر. نیازی به دست کاری ساختار نیست . کافیه که به توصیه هایی که قبلا شده توجه کنید. میتونین با جستجو به هدفتون برسید.

cbk_omid

New Member
تشکر و یه سوال

سلام . ممنون از جواباتون ولی اگه لطف کنید و لینک مبحث مربوط به این موضوع را به من بدید خیلی ممنون میشم . بازم ممنونم .
یا علی

copol

Banned
سلام . ممنون از جواباتون ولی اگه لطف کنید و لینک مبحث مربوط به این موضوع را به من بدید خیلی ممنون میشم . بازم ممنونم .
یا علی

سلام

بهيچ وجه ميله گشتن در مثالاي يوزره قديميمو ندارم ... يه مثاله گسترده بود با هفت يا هشت جزء که با روش سيکور لاير درستش کرده بودم ... فک کنم ديليتش کردم رو سيستمم چون جستجو هم نتيجه نداشت .

ولي يه مثاله ساده از تقسيم کردن يک پروژه به دو بخش مجددا درست کردم که فقط دو تا فرم هستش و با خروج از يکي وارد يکي ديگه مي شين و همينطور مکمل هم هستن .

دنلود کنيد و با تست خودتون متوجه ميشين چطور مي شه به راحتي يک پروژه رو به چند قسمت تقسيم کرد .

مثال براي ورژن 4.9.8 هست .

موفق باشيد.

پیوست ها

• Mbd modeling+ Source.zip
    543.3 کیلوبایت · بازدیدها: 113

جدیدترین ارسال ها

بالا