گرافیک وب Web Design

sm1366

New Member
سلام
من میخوام با HTML یک سایت بسازم اما نمیدونم که چطوری و با چه نرم افزاری اون رو طراحی یا قالب بندی کنم
مثلا این سایت رو ببینین چه زیبا طراحی شده

http://www.iransetup.com

کسی از عزیزان میتونه کمک کنه یا فیلم آموزشی بزاره

من برای گرافیک وبسایتم چیکار کنم----------تشکر فراوان

sheisebaboo

Active Member
سلام..
برای ساخت قالب سایت، هم میتونید بصورت دستی داخل نرم افزار notepad و ... کد نویسی کنید که نیاز به دانش html دارید.
و هم میتونید از نرم افزارهایی مثل dreamweaver ، sharepoint designer و ... قالب سایت درست کنید...

شما با دانش html و css میتونید سایتی که معرفی کردید رو براحتی بسازید.

برای گرافیک قالبها، اول بصورت یک عکس در فتوشاپ بسازید و بعد با استفاده از css گرافیک سایت رو بچینید..

با تشکر

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام و احترام
دوستمون sheisebaboo اشاره کردن ولی این سایتی رو که نام بردید زیاد هم زیبا نیست خیلی سایت های دیگه هم هست که بیشترین زیبایی رو در خودشون گنجوندن
اما درباره ی نرم افزار عرض کنم که sheisebaboo جان گفتن هم از دریم ویور میشه هنم نت پد و هم فرانت پیج و ... ولی نکته ی مهم اینه که HTML برای ساخت یه سایت خوب در سطح عالی با ثبت نام و... کافی نیست و جوابگوی شما نخواهد بود درسته که HTML یه عنوان base کارتون هست اما زبان های دیگه ای مثل JAVA SCRIPT ، PHP ، CSS و زبان های مشابه لازم هست که شما بتوانبد یه سایت طراحی کنید البته ادیتور ها مثل دریم ویور کاررو آسونتر کرده اند ولی نمیشه که اصلا هیچ خطی از این زبان هارو یاد نداشته باشی
البته نا امیدت نکنم نرم افزار هایی مثل ARTEESTIR و serif هست که طراحی وبسایت برات انجام میدن بدون یاد داشتن یک خط از زبان های ذکر شده و طبق تحقیقات من این دونرم افزار فقط از زبان فارسی پشتبانی می کنند وn تا نرم افزار دیگه وجود داره که فارسی رو پشتیبانی نمیکنه
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا